-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kroplówka Liluni [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1283/dsc00243cy.jpg[/IMG] -
Wiem kochane, że czekacie na wieści ale w dzień brak czasu a wieczorkiem padam ;). Jeszcze komputer nie chce chodzić i nie ma czasu go podpędzić :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]:loveu: cudny, kochany cały dzień biega na słoneczku, wieczorkiem ok.20 wychodzimy na spacerek i po powrocie [B]Lolcio [/B]zazwyczaj zasypia i ja prawie też. Tylko, że on może a ja niestety nie, [B]togaa [/B]jak Ty to wszystko ogarniasz. Troszkę [B]Lolcio [/B]wydoroślał, częściej przysypia w dzień, jest spokojniejszy niż w pażdzierniku. Tylko nikt nie może wyjść z domu bez niego, od razu jest dużo krzyku, że on też musi iść, koniecznie :evil_lol: jak to bez niego wyjście;). Śmieję się, że Lolcio jest "patrolowy" biega 136 razy dziennie od drzwi do bramki i szczeka, jak na drodze rozłożył się kot to po nim przebiegł tak śpieszyło mu się kogoś obszczekać.
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4844/dsc00237jv.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/879/dsc00238b.jpg[/IMG] Zupka przyjechała [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7609/dsc00239gu.jpg[/IMG] Jaka pyszna :lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9711/dsc00240pw.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3428/dsc00242kb.jpg[/IMG] Przepraszam, że tak późno :oops: problemy techniczne -
[B]ihabe[/B] jak dobrze, że już jesteś :loveu: [B]kadoo[/B] Ruda Maupa to właśnie akitka, a ta rasa nie toleruje innych samców i to jest u mnie największy problem. Muszę ich separować :cool3:. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4499/pict0231a.jpg[/IMG] No tak [B]JPG[/B] i jego [B]togaa[/B] sobie tęsknią a ja mam zajęcie ;) dziś musiałam osiatkować cały taras :mad:. Jaśnie Pan Gad chciał się zasadzić na akitka z tarasu :evil_lol:. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5125/pict0245a.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3295/pict0246a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6733/pict0248a.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8084/pict0253a.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/4814/pict0255a.jpg[/IMG] [B]Loluś[/B] na włościach :evil_lol:
-
[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3091/pict0206a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1860/pict0217a.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9550/pict0221a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2489/pict0224a.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6263/pict0225a.jpg[/IMG] Derek i Lolcio
-
[B]Dereczku [/B] śliczny jesteś ;) Widziałam tę :loveu::loveu::loveu: [B]Poker&Derek[/B] i nie wiem co to będzie :evil_lol: [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/1480/pict0232a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2875/pict0233al.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1064/pict0235a.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9593/pict0240a.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5536/pict0241a.jpg[/IMG]
-
[B]togaa[/B] JPG nie ma czasu za dużo myśleć :cool3: Asystował mi dziś przy pracy, był ze mną w gościach, obszczekał wszystkich przechodzących /gospodarz całą buźką/, odnowił znajomości z kotami i baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chce pożreć akitka :evil_lol: Teraz bardzo zmęczony chrapie ;) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9550/pict0221a.jpg[/IMG] [B]Derek[/B] bardzo [B]Lolcia[/B] intrygował :roll: [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3710/pict0222a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2489/pict0224a.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6263/pict0225a.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5108/pict0230a.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/318/pict0202a.jpg[/IMG] Tak się szelma zmęczyła podróżą ;) [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3830/pict0213a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1860/pict0217a.jpg[/IMG] Podchody :evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8980/pict0219a.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/905/pict0218a.jpg[/IMG]
-
[B]Pokerku [/B]było nam jak zwykle bardzo miło, dziękujemy za wszystko ;) Mimo, że dziś 13 obyło się bez przygód, [B]togaa [/B]też dotarła do domciu iznów popsuła komputer, będzie miała wakacje od wszystkiego :evil_lol:. [B]Lolcio :loveu:[/B] przekochany, zdjęcia są tylko muszą się obrobić ;), jak nie padnę to wstawię. [B]Derek [/B]:loveu: najnowszy tymczasik [B]Poker [/B]jest cuudny zobaczycie dziewczyny ;). Nawet [B]Lolcio [/B]próbował go poderwać :evil_lol:.
-
[quote name='togaa']Nie łamcie mi serca....:shake: [B]Lolo[/B] spakowany, walizeczka juz w przedpokoju.....!!! Ciociu [B]Ona3[/B]..........:calus: Idę sobie pobeczeć........:-([/QUOTE] [B]Lolciu[/B] tylko nie ładuj wszystkich swoich ruchomości bo pokoik bedziesz miał malutki :evil_lol:. [B]togaa [/B]nie becz, nie wypada przy [B]Lolciu [/B];) [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=seagreen]A teraz oficjalna informacja dla wszystkich fanek , cioteczek, wielbicielek ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkred]JPG jedzie na wakacje :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='Energy']Czy Loluś wybiera się na wakacje?:cool3:[/QUOTE] Na to wygląda :evil_lol: ale czy on już cenzurkę dostał ;). Widzicie dziewczyny do Was przyjeżdżają Ciocie to ja chociaż Lolcia :loveu: podkradnę.
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
W niedzielę podrzucę chociaż smakołyki dla maluszków. Trzymaj się Lilunia musisz wyzdrowieć. -
[quote name='pom-pon']ja tam widziałam Lolka i całą resztę i wiem jedno, Lolo i tak poza swoją panią to świata nie widzi!!!![/QUOTE] Też coś o tym wiem :loveu:, ale jak kudłata ma cieczkę to Lolcio w amorach :evil_lol:.
-
A ja dopiero teraz widzę na zdjęciach [B]Pepelka [/B]przytulonego do kudłatej [B]Togii [/B]i ten biedny [B]Lolcio [/B]na przyczepkę. Chyba im ten trzeci nie jest wcale potrzebny :mad:. [B]Loluniu [/B]oni wcale Ciebie nie lubią, chodź do mnie ślicznoto :evil_lol:.
-
[B]Poker i reszta załogi :loveu: [/B]super akcja, gratulacje. Jak można takie maleństwo na łańcuch, koszmarna ta nasza wieś. Oby szybciutko jakiś domek się zakochał. Pokerku od niedzieli chyba będę miała JPG, mężuś jeszcze nic nie wie. Czasu coraz mniej, muszę coś wymyślić :evil_lol:. Na wątku JPG jeszcze nic nie piszę, mężuś tam zagląda.
-
No właśnie [B]togaa[/B] co to za gość dla którego trzeba dom przewrócic do góry nogami;) Ja będę miała gości w sierpniu i mężuś mówi, że zamawia [B]Lolcia :loveu:[/B], chyba chce skrócić gościom pobyt :evil_lol:. A teraz ciąg dalszy wczorajszych zdjęć, burza wygoniła mnie od komputera :cool3:. [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7250/dsc00216g.jpg[/IMG] Kopiemy :evil_lol: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7483/dsc00213nu.jpg[/IMG] Ten trzeci :cool3: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1298/dsc00212zn.jpg[/IMG] Intruz
-
Jeszcze Lolciowa łazienka [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/801/dsc00206o.jpg[/IMG]
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[B]bubu, togaa [/B]róbcie swoje, jesteście sssssssssssssuper za to, co robicie :multi: [B]Lileczko [/B]zdrowiej szybciutko, wszyscy się martwią. -
Chyba nam się Lolcio zakochał :evil_lol: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2568/dsc00203fd.jpg[/IMG] w taaaaaaaaaaaaaaaaaaakiej dużej Pannie ;) a co Panna na to :cool3: chyba nie zauważyła adoratora :mad: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6121/dsc00204c.jpg[/IMG]
-
Kudłaty CZESIO .ADHD. Trudna adopcja ale zostaje w DS
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Czesiulku bądź cierpliwy dla Ciebie też zaświeci słoneczko :)