-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
Gdzieś wygrzebałam :evil_lol: i wydaje mi się , że [B]Lolcio :loveu: [/B]byłby super w takiej roli :evil_lol: to do niego pasuje :evil_lol:. Jak tylko dojdzie do siebie po wczorajszym. [URL]http://www.ehrensenf.de/2010/10/hund-hilft-im-haushalt/[/URL]
-
Moje malutkie, cudne, kochane takie biedniusie :loveu:. Chodź [B]Lolinku :loveu: [/B]potulę Cię troszeczkę :loveu:. Oj[B] togaa [/B]chyba noc będziesz miała z głowy, będzie ryczał do michy ;).
-
Śliczne dziewczynki :lol: zadbane :lol:, a o skrzyneczkę kto zadba :mad:, wyczyścić :cool3: proszę :cool3:.
-
Jak [B]Lolito :loveu:, [/B]pozjadał wszystkich :evil_lol:, czy nie miał już czym :evil_lol:. Oczywiście żartuję, bo inaczej nerwy by mnie zeżarły :evil_lol:. [B]Togaa [/B]jak nasze słoneczko, wszyscy czekają na wieści ????
-
Obrożę Pan zdjął przed samym wejsciem do klatki, a później był smierdziuszek i tak się jakoś stało ;). Każdy z nas ma jakieś rytuały i przed wejściem do klatki Pan zdejmuje Rokisiowi obrożę i Rokiś prowadzi Pana do domku ;). Chyba w ten sposób uczył go jak ma trafić do siebie w razie W. Rokiś naprawdę jest bardzo posłuszny, robi to co Pan mówi i robi to z przyjemnością :lol:. A martwić się to chyba wszystkie będziemy zawsze o te nasze wyadoptowane czorty. Zostawiamy w nich cząstkę siebie i chcielibyśmy żeby było jak najlepiej i miejmy nadzieję, że właśnie tak będzie :).
-
. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8506/pict0160o.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/327/pict0161v.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4498/pict0162f.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5701/pict0163jz.jpg[/IMG] Z tą ławką to myślałam, że on poleci za Panem ale Pan się odwrócił i powiedział zostań :evil_lol: i Roki się uspokoił. Jaką miał przy tym minkę to same widzicie :evil_lol:. Mam nadzieję, że do końca swoich dni Bilbuś-Roki będzie tak szczęśliwy ze swiom Panam jak podczas moich odwiedzin :multi::multi::multi: tego mu wszyscy życzymy :loveu::loveu::loveu:.
-
Roki obrabia :evil_lol: śmierdziucha ;) [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9817/pict0157t.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/3830/pict0158e.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8578/pict0159p.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4708/pict0153u.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4484/pict0154d.jpg[/IMG] Roki dostał śmierdziucha :evil_lol: [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6181/pict0155j.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6075/pict0156si.jpg[/IMG] .
-
Moją :evil_lol: działką :evil_lol: rozporządźcie same, tyle jest sierotek, że wybrać trudno, a mój ukochany zasiurany [B]Lolcio :loveu:[/B] na pieluszki zawsze jakos uzbiera ;). Roki jest bardzo otwarty na nowych ludzi, do mnie od razu się przykleił i trzeba było go miziać. Roki wpatrzony gdzie odchodzi jego Pan ;), Pan tylko przestawia samochód. [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6152/pict0148i.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9162/pict0149a.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2827/pict0150f.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1923/pict0151t.jpg[/IMG] Prose Pana prose wracać ;) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6089/pict0152mg.jpg[/IMG]
-
Ja tu się rozkręcam :evil_lol: a cioteczki Rokisiowe poszły spać :cool3:. Niosę Panu zdobycz ;) [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8753/pict0143a.jpg[/IMG] bardzo proszę :evil_lol: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1958/pict0144o.jpg[/IMG] a tu sam już wraca do domku [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7268/pict0145g.jpg[/IMG] ale wystarczy, że Pan zawoła on już przybiega :multi: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/1850/pict0146bp.jpg[/IMG] I Rokisiowe plotki :evil_lol: na ktore ma ogromną ochotę :evil_lol: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3642/pict0147c.jpg[/IMG] .
-
Troszkę się napracował przynosząc patyka :) [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8718/pict0138e.jpg[/IMG] proszę jak umiem skakać :evil_lol: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2442/pict0139.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1510/pict0140j.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8749/pict0141c.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/5959/pict0142n.jpg[/IMG] .
-
Miejsca do biegania ma dużo i w miarę bezpieczne, to jest osiedle po radzieckich wojskach z dala od miasta, cicho i spokojnie :lol:. [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1183/pict0131xz.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2518/pict0132d.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1185/pict0135pz.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/58/pict0136g.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/250/pict0137i.jpg[/IMG] .
-
Oczywiście Rokiś - wybaczcie chyba starość:evil_lol:. Pan był bardzo zainteresowany przeszłością Rokisia, a ja dopiero wczoraj rano dostałam link do tego wątku i niewiele mogłam powiedzieć. Może podsunąć Panu pomysł aby wszedł na wątek, ma dzieci, wnuki może mają internet. Rokiś jest bardzo żywiołowy cały czas biegał, skakał, jeden żywioł. Widziałam jego chęć na płotek ;) malutki ;) ale Pan powiedział nieeeeeeeee, to nie :evil_lol:. Na koniec dałam Rokisiowi żwacza, takiego najbardziej śmierdzącego :evil_lol:, schował się pod ławeczkę i schrupał. Jak byliśmy pod blokiem Pan na chwilkę poszedł przestawić samochód i Rokiś jak zaczarowany patrzał za Panem, gdzie on sobie poszedł ;). Niektóre zdjęcja zamazane, ale wstawie wszystkie ;) myślicie, że łatwo mu zrobic zdjęcie jak on cały czas fruwał :evil_lol:. [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9681/pict0124j.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3303/pict0127l.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8578/pict0128.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2174/pict0129w.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6012/pict0130r.jpg[/IMG] ..
-
Nareszcie mogę wyjść na świat :evil_lol:. U Bilbusia wszystko dobrze i jak chcecie się pomartwić to tylko o to, że jest za dobrze ;). Ma trzy michy w każdej jakiś smakołyk, nie wiem czy to na mój przyjazd, ale michy były pełne i Rokuś najedzony:evil_lol:. Z Panem weszliśmy razem do mieszkania, bo przyjechało mi się troszkę wcześniej i Pan też właśnie wrócił z pracy. Bilbuś- Rokiś przywitał Pana dość wylewnie, mnie też;). Coś tam narozrabiał na posłanku ale nie bał się Pana wcale. Ma posłanko w przedpokoju, michy w kuchni i jak Pan wychodzi do pracy zostawia mu włączone radyjko :evil_lol: co się pies będzie nudził. Rokiś zadbany, futerko mięciutkie, czyściutkie, oczka błyszczące, nosek też. Stan ogólny bardzo dobry ;), widać, że ma dobry kontakt z Panem. Cały czas wpatrzony w niego, na spacerku była zabawa z patykami, Bilbuś-Rokś je przynosił i bardzo słucha Pana, ale nie tak ze strachem ale z przyjemnością. Jak Pan woła on zaraz wraca usmiechnięty, machajacy ogonkiem, widać, że są zgrani z Panem. Mają wspólne zabawy i chyba tego najbardziej potrzebował Bilbuś. Zdjęcia w domku :) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7349/pict0118b.jpg[/IMG] Tak się wiercił cały czas.... [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3370/pict0119.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8022/pict0120b.jpg[/IMG] aż Pan musiał go przytrzymać do fotki ;) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4215/pict0122r.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6208/pict0123j.jpg[/IMG]
-
No i wyszłam na wredotę :evil_lol:, kochane moje pierwsza wiadomość dostałam 02.11 po poludniu i nie powiecie mi, że każda z Was mogłaby już od razu jechać /trzydzieści parę kliometrów/, ponieważ pracuję cały dzień, sobota, niedziela wystawa Poznań, 11.11 - też mam wyjazd więc napisałam, że wizytę zrobię tylko czasowo nie będzie to już ;). Dziś wyskoczę z pracy :evil_lol:.
-
[quote name='pom-pon']ona3!!!! ty mnie nie denerwuj!!! boje się jak cholera.....[/QUOTE] [B]pom-poniku :evil_lol: [/B]wyluzuj :evil_lol:. [B]Lolciu :loveu: [/B] jak zmarznę bez futra :cool3: to przyjadę do Ciebie :evil_lol:. Buzialeczki słoneczko ty nasze kochane :evil_lol::evil_lol::evil_lol:, ale zakręcone baby :evil_lol:.
-
[B]Evelko [/B]zapraszamy, offuj ile chcesz, oby tylko odzew był :lol:. [B]Lolcio :loveu: [/B]oczywiście na najwyższym stopniu :evil_lol: wiadomo [B]JPG.[/B] Jego chyba dopadła melancholia jesienna :evil_lol:, mnie też :evil_lol:. A te dwa posągi kotowatych po bokach ;) rewelacja :evil_lol:.
-
[quote name='Smyku']Przyturlałam się wyprzytulać zwierzyniec . Iwonko Onko , dotarł zegar ?[/QUOTE] A czemu przyturlałam ??? Zegareczek śliczny dotarł :multi: pięknie dziękuję :loveu:, na bazarku napisałam :evil_lol:. Pasuje w saloniku psim ;), w sypialni za bardzo hałasował :evil_lol:. [B]Co u Lolcia pimpolcia ????[/B] I cioteczka[B] Energy [/B]zawitała :evil_lol:. A cioteczka [B]pom-ponik [/B]to myślałam, że na inny wyjazd czeka z utęsknieniem :evil_lol: a nie na narty :evil_lol:. Jak tam ??? :evil_lol: