-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Czy wiadomo co ze szczeniakami niedawno urodzonymi i ich mamą?[/QUOTE] Został jeden maluch reszta uspiona . -
[quote name='sleepingbyday']renia, jka chcesz, to ci załatwimy jakis chodzący wypełniacz ;-). tadzik ma farta jak stąd na madagaskar! pani obiecała relację? mam nadzieję. słodki chłopak, przeleciał jak meteor - i to akurat dobrze. marlenka, daj znac w lecznicy![/QUOTE] Jasne ze dam znać . Dzisiaj będe to powiem i przy okazji zapytam o Tuptusia co z tym krztuszeniem
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Nie no ząbki ma ( jakies ) ale zamemłac moze . Znacie ten kawał ? Na bramie tabliczka - uwaga zły pies - a ktos dopisuje - ale bez zębow Pies to zobaczył i taki wkurzony mówi - jak dorwę kogoś kto to napisał to go zamemłam na smierć :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Z tego co kojarzę to misio ma jechać do domku - jeden ze szczeniaków . -
Bokserki z PSEUDO, już w swoich domach ! Fundacja SOS Bokserom
marlenka replied to Soema's topic in Już w nowym domu
kurcze nastepne boksie??? Wiecie co moja kolezanka dostała na walentynki ..... haszczaka . Nie ma własnego mieszkania , wynajmuje malutkie mieszkanko , zapytałam jej co zrobi z nim jak urosnie wiecie co usłyszałam że odda ojcu na wies , a może jakaś kasa z niego bedzie . Ku*****a normalnie myślałam ze padne . Jak jej powiedziałam ze jest głupia koza to powiedziała " co przezywasz przecież to nie Twój pies" i nasza znajomośc długoletnia wisi na włoku . Byłam w szoku . głupia gąska ( nie obrażając gęsi ) pobawi sie malutkim psem i tyle . -
Jestem i ja .... te pieski jakiej wielkosci będą ???
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny potrzebny jest transport od Ali ( ewentualnie z Warki ) do warszawy. Kto pomoże ???? -
[quote name='sleepingbyday']bo do msrlenki czuje miete taki jeden..... pozazdroscic, hehe....[/QUOTE] co ????????????????????????????????????????????????????????????? Dobrze ze weszłam na ten watek , bo mnie tu SBD strasznie obgaduje . Już wszystko wiem to nie o mnie chodziło :multi:
-
Zerduszko czy Twój tymczas idzie już do domku ??? Nie wierze ze tak szybko ...... ja jeszcze wiwisia nie oddam póki go nie naprawię . A co do smsów to ja dostałam o Bastera takiego -"jaka cena" - więc nie wiedziałam o co chodzi więc napisalam "czego cena" odp: pies Baster " nap" prosze o kontakt teleofniczny , to nie rozmowa na smsy " odp. " przykro mi ale nie mam kasy na koncie " nap" prosze o kontakt po doładowniu konta" odp" dobra" za 2 godziny dostaje smsa " już nie chce" i codziennie sygnały z tego numeru . To jest dopiero mistrzostwo co?? A też o Nugata facet mnie w sobote obudził o 8 rano dzwonił jak nawiedzony umówił się na spotkanie z Joanną 83 i olał nas nawet smsa nie napisał że nic z tego . Zupełnie nic .
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']elwisowi mniej wyszło, niz przypuszczaliśmy, ale z kolei nugat więcej kosztował...[/QUOTE] SBD czy Ty wogóle wiesz jak mój syn ma na imię ???? Przyszedł wlasnie kalendarz i sie zastanawiałam do kogo ta przesyłka jest . Aleksander hihi - dobre sobie -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bambino']Marlenko! Od moich koników i ode mnie po dyszce dla Elwiska, czyli 40 zł. wyślę po robocie. Faktycznie istny sznaucerek.[/QUOTE] Dziekuje bardzo :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
MTf czy wiesz cos o szczeniakach co się urodziły u Ali ?? Ja wczoraj dzwoniłam do niej ale nie miała czasu rozmawiać , miała dac znać jak sie obrobi i chyba padła za zmeczenia wiec nie wiem co się dzieje . Napisz jak coś wiesz wiecej -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Z mojego bazarku powinno być około 103 zł, więc wygląda na to, ze dług będzie spłacony :multi: i nawet coś zostanie :multi:[/QUOTE] Na waciki hihi, planuję mu zrobic jeszcze badania krwi , moczu i zaszczepic koniecznie , więc przyda się parę groszy wiecej -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']:cool3:Nugat to sliczny netoperek i prosze przestac sie z niego nasmiewac:cool3:[/QUOTE] Niech się nabijają :) jak Nugat sie dowie to ich zamemła na śmierć. -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
robi sie na konto teraz rzadko zaglądam bo nie moge patrzec na " wyjscia" hihi, ale zobacze po 11 i napisze . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wiwiś to urwisek mały , bardzo chce się bawić . Wczoraj bylismy u mojej siostry w gościach ( ja +3 psy ) szwagierowi sie bardzo wiwis spodobał , więc wziąl 3 psy na spacerek zadowolony był chyba bardziej od nich :) Mówi że Elvis jeszcze nie widzi człowieka a juz japkę piłuje . W domu niestety jak zostaje sam , jak biore Nugata i Baraka ze soba to strasznie wyje , piszczy i szczeka . Ale to jest chwila później już go nie słychac ( i nie zamykam go w łazience:) ) Bardzo fajnie się bawi zabawkami , przynosi żeby mu rzucac , jak nie to drapie łapką w nogę . W nocy ładnie śpi , rozpycha się na łózku troche ale jestem juz do tego przyzwyczajona . Apetyt ma świetny , zje wszystko co mu spadnie na pdłoge . W srode mam jechac z nim na zdjęcie szwów ale zima straszna nastała że az się boje jechac taki kawał , moze do jutra odpuści . -
i nadal cisza :(
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Strasznie przepraszam ale Wiwisiek sciagnal wszystkich do siebie. Taki on egoista.:)[/QUOTE] No tak bo Wiwis to taki niby rasowy , a nugat to "tylko " pińczer mazoweicki :) -
[quote name='Ingrid44']No to cale szczescie, bo juz mialam wysylac wszystkim list na Pw jacy sa paskudni:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tak czy siak Ingrid - wysylaj !!! Zawsze to fajnie dostac PW z takim opierdzielem :)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']No Marlenki to już nic nie zdziwi:):)[/QUOTE] Dzis odebrałam telefon , Pani pytała gdzie mozna zobaczyc szczenieta , że ona prze chwila ze mna rozmawiała . Wiec się domysliłam ze z Alą rozmawiała i ja tam " delikatnie " odesłałam uprzedzajac ze musi dzwonic i dzwonic ... jak ja teraz dzwonię i Ala ma zajete . O Pusię miałam dziś smsa z Opola :) ale jeszcze nie wiedziałam ze Pusia pojechała do domku . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']mtf...jakoś to przeczytałam, ale zakręcony tekst :), wiem, chciałaś jak najwięcej info napisać. A jak suczka, co rodziła wiesz już coś? Czy z nią dobrze? Uśpić takie małe pchełki :( (A jak to jest z tymi uśpionymi pieskami. Usypiają je w domu i musisz sobie z nimi poradzić, tzn zakopać.....? Takie obrzydliwe trochę pytanie, ale ja nie byłam w takiej sytuacji, nie wiem jak to jest, a chciałabym się dowiedzieć. Po prostu takie życie :( ) Pusia ma domek :) Cudnie :) Nie będę usuwać Pusiowych ogłoszeń, jak ktoś o nią zadzwoni to pani Ala może zawsze proponować innego psa. Acha, podaję również w ogłoszeniach nr dogomaniaczki 503 121 021 (tylko czyj to numer ? muszę wątek znów przejrzeć), żeby nie było zdziwienia... Jeszcze żeby Amelka dom znalazła. U pani Ali to można przebierać w psiakach... A co z Bobikiem? Wiecie co, mało osób nim się interesuje, może przez zdjęcia - wszystkie za kratami są. Może ludzie nie chcą psa "zza krat". Nie wyobrażają go sobie przy człowieku czy coś w tym stylu.[/QUOTE] Ten numer jest do mnie , wcale się nie zdziwię :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']No właśnie, właśnie - jak on z dziećmi? Ma sznupowy charakterek czy jest z tych milszych ;)[/QUOTE] Wiwis jest tym z milszych , z dzieciakami sie bawi polega to na tym ze dziecko mu coś rzuca a on przynosi i tak w kółko. Ale narazie nie ogłaszamy , nie ufam nikomu że bedzie z nim cwiczyl a niech zaniedba cokolwiek to bym głowę ukręciła , w środe jedziemy na zdjecie szwów więc zobacze co dalej i ile to potrwa . Elvis absolutnie do kotów nie , do psów raczej ok , chociaz zalezy jaki pies , na Baraka warczy Nugata uwielbia i nic mu nie mówi . Jednak wolę zaczekac az go naprawie i wtedy szukać mu domku .