Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='joanna83']Marlena naprawdę???!!! Super!!! Tadziu masz szczęście kochany! Powodzenia w nowym domku![/QUOTE] Poczekajcie baby ..... cieszyć się bedziemy jak Tadeuszek będzie już na miejscu . Nie zapeszajcie :)
  2. [quote name='enia']marlenka czyzby Cie to osobiście zabolalo? pomagierzy... o to chodzi?? no coś tam czytałam........ czy ona mówiła- no sorry pieseczki ukochane ale teraz będzie zastrzyk i do dołka moje małe hop! kolorowych snów! litości......[/QUOTE] Nie kochana - mnie osobiście to nie zabolało ( ocho zaraz mnie okszukniesz następnym pomagierem ) tylko zamiast się skupić na tym gdzie te psy zabrac jak to rozwiązać to klepiecie w klawiaturę obelgi ( tez są karalne ) groźby też . Ja jestem osobą postronna ale jak czytam ten wątek już długo to większość osób nic nie robi tylko klepie ... I nie bede uczestniczyła w żadnej dyskusji więc prosze nie prowokuj , napisałam co mi się nie podoba i tyle .
  3. [quote name='majqa']Ależ się denerwuję... Byle to nie był tylko chwilowy odruch litości.[/QUOTE] Właśnie dzwoniła do mnie Abrakadabra i powiedziała ze to jest super dom . Kobieta na poziomie , bardzo dobre warunki , spokojne miejsce . Renata dzwonię do Ciebie i dzwonię ...... i się cholera nie mogę dodzwonić . Wysyłam Ci smsem numer telefonu do Pani prosze zadzwoń do niej i pogadaj chwilkę o Tadziu z nią jeszcze przeakż swoje uwagi i umów sie z nią na odbiór Tadzia . Wypisz umowę na siebie . Tadzio ma darmową kastracje więc niech może Pani go zaiwezie do kliniki i później odbierze z niej . Daj znać jak sie już dogadacie .
  4. [quote name='enia']a kanalia ma swoich pomagierów im też trzeba łby poukręcać........[/QUOTE] Wiecie co czytam ten wątek i troszkę mi ręce opadają , to co E.B. wyprawia to jedno ale Wasze obrażlwe słowa pod kątem niektórych osób mnie przerażają . To co robiła nie zasługuje na pochwałę ale to że Wy rzucacie " mięsem " na prawo i lewo to mnie przerasta . Wiadomo każdy sobie pod nosem różne rzeczu i epitety rzuca ale to jest forum gdzie mom zdaniem nie powinna sie takich rzeczy pisać . Wydaje mi sie że jakby Wam ktoś powiedział "róbta co chceta " to byście same lincz wykonały na wszystkich kto ma inne zdanie niż WY . Ja nie pochwalam działań w Kręzelu wręcz przeciwnie ale wyzywac kogoś publicznie ???
  5. [quote name='gameta']hahahaha, wiesz, ja po opisie SBD bym Ci chyba nie dała psa :D Ja cię zaczęłam kojarzyć dopiero od Kropy (:() SBD magnesy na Pelvisa poleciały wczoraj priorytetem...[/QUOTE] A Ty Gameta nie słyszałas jak mnie maglowała przez telefon hihihi. Sto pytań do .... napisała co chciała , ja byłam tak przerażona bo nie wiedziałam o co chodzi i wogóle ale widzisz sama że pozory mylą i to bardzo . Barak u mnie pałacu nie ma ale za to ma to co pies powinien mieć . No juz nie wspomne ze biedny Baraczek cały czas jakies znajdy musi tolerować ale jest kochany i rozumie ze im tez trzeba pomóc . Ja sie nie moge doczekac wiosny żeby go nad rzekę zabrac teraz tam jest masakra jakaś , musimy poczekac aż się unormuje . Cholera w tej Warce nawet nie ma parku zeby sie pies wybiegał , robia ku****wa monitoring ale nie ma dzie pójsc z dzieckiem na spacer a co dopiero z psem . Ja się śmieję jak te mamusie odpicowane łaża w lato z wózkami w tych smrodach spalin i sie lansują , spacerek dziecku robią po miescie bo nad rzeką to ich nikt nie będzie widział jak pięknie sa ubrane i moga się ubrudzić przecież .
  6. [quote name='sleepingbyday']ej a tu pierwsza zmianka o marlence: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125865-BARAK-lepszy-niA-ten-amerykaA-ski/page32[/URL][/QUOTE] Zobaczcie co ja biedna przeżyłam :) żeby Barak miec u siebie :) Tam widzicie co jest " mało wyedukowana" , " poczekałabym na lepszy domek " tak człowieka obsmarowywały baby na dogo , nie iwedziały ze ja tam wleze i będe czytać :angryy: Tak się traktuje potencjane domki :mad:
  7. Ketunia , trzeba napisać do moda zeby zamknął tamten wątek :) Ja banerka nie umiem robić :(
  8. [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]No to się biedna doczekała [/FONT]:evil_lol::evil_lol: [FONT=Comic Sans MS]Świetne psiaki [/FONT]:lol:[/QUOTE] Witam serdecznie to jeszcze nie koniec :) jestem w trakcei dodawania swoich sierściuchów , a jest ich duuużżżżooo więc mi ise zejdzie :)
  9. Ten wątek Baraka możemy zamknąc , a link umieszczę w fotoblgu to i tak kto będzie chcaił to wejdzie i zobaczy a tak sie przedostac przez te 100 klika stron to masakra jakas
  10. [quote name='malawaszka']matulu jaki on fajny - sznupek aportujący :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jak mój pierworodny odda mi aparat to nagram go jak leci za tą kanapką i próbuje ją w zeby złapać ale mu się nie mieści .
  11. Ketunia Załóż wątek Tuptusiowi .
  12. Nasepny mój pies to Korolka :evil_lol: Ona jest najładniejszym psem , ale głupia ja but z lewej nogi :evil_lol: nikogo się nie słucha , robi co chce , wogóle pies o małym móżdzku ale taka kochana ..... [IMG]http://images40.fotosik.pl/254/c47f632ade3a9549med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/113/f05a78ce4382615bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/a33566ecd7288c82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/258/75abad5b9d498a46med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/254/5c990f0088299870.jpg[/IMG]
  13. Najstarsza z rodziny Korsa , przygarnieta przez mojego meza jako szczeniak około 6-8 miesięcy , najmądrzejszy pies z całej gromady . [IMG]http://images48.fotosik.pl/258/896ab322f8173e49.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/255/bf3813aa2b62ed5fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/254/3b5d335fab79246cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/254/ea7657779e44e865.jpg[/IMG]
  14. [COLOR=Black][SIZE=5] Wątek ten poświecony będzie moim psom , kotom rezydentom , a także wszystkim psom które są i będe u mnie na DT . Taki album wspomnień :loveu: [/SIZE][/COLOR]
  15. [quote name='Piromanka']marlenka, możesz z nim wychodzić. Tylko nie może biegać swobodnie, tylko na smyczy.[/QUOTE] Bo mi kazali tylko na siusiu a on fiksuje już trochę . Najlepsze jest ze w domu przynosi mi hamburgera psiego i każe mi go rzucac jak nie to mnie tak w noge drapie łapką i prosi , a hamburger mu sie w pysku nie mieści i ma problemy ze złapaniem go w pycholek . To go dziś wezmę na trochę żeby sobie pochodził :)
  16. [quote name='malawaszka']zdecydowanie druga opcja!!!! nowy blożek dla wszystkich sierściuchów ;)[/QUOTE] Ja znajde chwilkę dłuższą żeby zebrać wszystkie tymczasy do koopy to usiąde i zrobię . A póki co zapraszam na wątek Baraczka . Wiwis czuje się dobrze codziennie koło 22 moje psiaki dostają szału totalnego , ja chce spać one - bawić się . Nie mam serca im odmówic a później do pracy się spóźniam . Wiwiso terroryzuje mi koty , chyba jest nieszczęśliwy że na dwór nie może wychodzić za dużo bo cały czas stoi pod drzwiami . Musze zadzwonić do wetki kiedy mogę z nim choć trochę pochodzic , bo pies pier*****ca dostanie w domu . Jutro tydzień jak był operowany to by musiał jeszcze tydzień sie pomeczyć z tym nie chodzeniem .
  17. [quote name='Anna_33']Od kwietnia 2009 Fundacja Ostatnia Szansa jest pod opieka Ewy i Agnieszki. P. Wahl zostala odwolana z funkcji prezesa i zalozyla wlasna fundacje. Jak najbardziej mozna wplacac 1%, powiem wiecej bardzo trzeba wplacac :-) OS czekaja przenosiny, gdyz do konca lipca trwa dzierzawa terenu. Walczymy teraz o kazda zlotowke. Przypomne niesmialo, jesli ktos chce mozemy wyslac ulotki lub plyty cd z gotowym do wydrukowania pitem w ktorym wpisane sa w odpowiednich rubrykach dane OS konieczne do wplacenia 1%. Mozemy rowniez podac link do strony z ktorej mozna wydrukowac Pit z danymi OS.[/QUOTE] Tak sobie niesmiało pozwole przypomnieć ŻE JA CZEKAM NA TE ULOTKI !!!!:)
  18. Zerduszko specjanlnie dla Ciebie i dla wszystkich ciotek co nie znają MOJEGO Baraczka link do jego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/125865-BARAK-lepszy-niA-ten-amerykaA-ski[/url] spróbuje przekonać SBD zeby mi go oddała i zrobię z niego fotobloga , albo założe sama wszystkich moich sierściuchów rezydentów i tymczasów.
  19. To jest dom z 2 kotami i dwoma ludziami . dom wielorodzinny , Pani ma działkę , lasek . Tadzik zawsze na smyczy by chodził zeby sie biedny nie zgubił. Pani miała zawsze przygarięte psiaki , ostatnio Onka , ale zmarł 7 lat temu i już po nim psów nie było . Przez telefon wydaje się fajna kobitka , wypytywała czy specjalna karmę trzeba , jak się z nim obchodzić jak go traktować . Wiec powiedziałam jej że oczywiście to jest pies na którego trzeba meć oko żeby sobie krzywdy nie zrobił ale poza tym to trzeba go traktowac normalnie jak zdrowego psa i też tak karmić . Abrakadabra , daj szybciutko znać
  20. Majqa normalnie jak sie uda Tadziowi to wypiję cała butelkę wina za Twoje zdrowie , dzwoniła Pani która tak ujął tekst że postanowiła Tadzia adoptowac . Jutro Abrakadabra jak zdązy to zroi wizytę przedadopcyjną , ale myslę ze to tylko formalnośc . Tadziku żeby CI się maleńki udało :) Trzymajcie kciuki . Abrakadabra obiecałą że sie odezwie na wątku . Czekamy na dobre wieści .
  21. [quote name='sleepingbyday']no własnie, barak jak narozrabia, to jest mój, a jak nie narozrabia, to jest marlenki. jawna granda![/QUOTE] ostatnio jest TYLKO MÓJ . Bo jest grzeczny :)
  22. [quote name='ketunia']Tak każy się cieszył. Jednak Tuptusiowi pobyt w klinice kojarzył się z kłuciem, bólem, małą klatką. Spędził tam 3 miesiące. Może teraz uspokoi się. Tuptuś sprawuj się.[/QUOTE] proponuje zamkniecie tego wątku i załozenie nowego . Założycielka dostała bana i nawet nie można zmienić tytułu . Kto się pisze żeby prowadzić wątek Tuptusia ???? A w lecznicy to rzeczywiście kojarzył sobie że to miejsce jest z bólem zwiazane .
  23. [quote name='Ingrid44']Wiwis- sliczny w tym czrwonym sweterku :) :) :)[/QUOTE] Ten sweterek ma 11 lat . Po mojej gimzie co mi ją teściowa ukradła . Gimza jest po 3 operacjach i ma przerzuty , jest grubiuka i się w to już nie mieści . Gimzunia wygląda tak [IMG]http://images42.fotosik.pl/170/7dbecc02996e970dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/170/53cb9dfc11356a42.jpg[/IMG] Kupiona została na giełdzie w Słomczynie jako ratlerek za 80 zł ( była inna niz wszystkie ) wyrosła na mieszankę szczurka i nietoperza ale jest kochaniutka :evil_lol:
  24. [quote name='malawaszka']wysłałam - mam nadzieję, że już jutro do Was dotrze![/QUOTE] Super bo czerwone ubranko zasikał wczoraj jakoś mu poleciało nie w ta stronę co trzeba to będzie miał na zmianę :) Dziekuję bardzo .
  25. Zaraz napisze na wątku Jamora żeby jakies foty dał ładne , boja dziś wysyłałam Woltera do jakiejs Pani z mszczonowa , ale ona chce młodszego , dałam jej 5 psów do wyboru , w tym woltera . Ludzie sa beznadziejni :)
×
×
  • Create New...