-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahahaha dobre to ostatnie :roflt:[/QUOTE] Ciotka wysłałas Wiwisiowi ubranko ??? Bo to co ma to wczoraj zasikał i zanim wyschnie to mu dupka marznie . On jest śmieszny bo krzywy z tą nóżka i mu się na boki przesuwa to wszystko :) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Czy on faktycznie jest taki agresywny ??[/QUOTE] Szarotka on nie gryzie tak wiesz ... on odstrasza kłapaniem zebami na początku . Ja się boję bo on ma odchyłki . Jak był w lecznicy to było tydzień kocham ta Panią a za tydzień ja zebami , bo kocham inna . Chodzi o to że on musi mieć dom fdzie człowiek się go bać nie będzie , ale nie moze to być dom z dziecmi myślę ze zwierzeta inne odpadają , najlepiej na podwórko . A takich domów to ze swieczką szukac . Gdyby nie był taki już dawno by był w domu . -
[quote name='sleepingbyday']mówię, to wszystko wina renaty, ja jestem niewinna jako ta owieczka... przeca ja wiem, że ślepaczki ogarniają kuwetę. nic nie poradzę, że miewam rózne wizje... oczywiście jeśli to ja pisałam - bo nie jestem pewna. ale jak renata napisała o tym obijaniu, to mi wizja wróciła, więc chyba ja... nie wiem, nie chce mi sie przeszukiwac wątku... kajko to jest siła spokoju, no co ty! ja mu mówię - kajko, idziemy na spacer, a on na mnie spokojnie patrzy z posłania, z mina wyrażającą absolutnie spokojne NIC.[/QUOTE] A myśli sobie pocałuj mnie pod ogonek nigdzie się z domu nie ruszam
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Jamor co proponujesz w takim razie . przeciez on w życiu domu nie znajdzie jak będzie się tak zachowywał albo trafi gdzieś gdzie kogoś capnie i mu drugie oko wydłubią . -
[quote name='sleepingbyday']ej, to chyba ja pisałam... dobrze pamiętam, czy mnie już się rozdwojenie jaźni wdało dziwne :roll:? jesli to ja pisałam i to jest to, co mysle, to wygląda na to, ze majqa i marlenka nagle przestały ogarniać moje poczucie humoru.. a do tej pory nie miały problemu :diabloti:. to ja nie wiem, może jednak będzie to duże bum w 2012:evil_lol:? Renata, bo tak serioznie napisałas, że każdy by leciał szafot sklecać, ja pierwsza... ;-)[/QUOTE] Widzisz łobuzie co narobiłaś ??? Musisz kiedys jechać do Renaty i zobaczyć cała brygadę :) Weź Kajka będzie choć jeden szjbus bo reszta taka spokojna
-
[quote name='Kostek']Milano robi jutro przymiarkę do domku![/QUOTE] Kostek idziesz jak burza .... Jeszcze się okaże że wszystkie szczeniaki znajda domy raz dwa... to zostaje 6 sztuk ???
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']baraczek mój słodki!!![/QUOTE] Jak jest słodki to jest mój .... Twój jest jak coś nabroi ... -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Barak :Dawaj Wiwiś bawimy się Elvis: Z czarnymi się nie zadaję :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/254/b493467322e9fb8fmed.jpg[/IMG] -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Z ulubioną zabawką [IMG]http://images44.fotosik.pl/258/f2c6906e69af32d4med.jpg[/IMG] Udaje że mnie nie widzi :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/259/2496994da87a308emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/113/a5aeb2643d9e3365med.jpg[/IMG] Barak chce sie bawić a Elvis go odgania :( [IMG]http://images45.fotosik.pl/259/bc36a9ec489f35a1med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']kryzys w boguszycach. w związku ztym bazarek - dziewczyny, plis, reklamujcie, gdzie sie da. banerek tez jets. im więcje licytujących, tym lepiej, bo tu potzreba nie jest 100 złotowa.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179599-TOTAL-CD-DeDektywa-Inwektywa-z-AUTOGRAFEM-dla-kupujAE-cego-do-16-02?p=14072805#post14072805[/URL][/QUOTE] ja nawet zalicywałam :) -
Ja sie skolonwałam i wyszedł facet :) hm jeszcze mam czas to może wycisnę coś z siebie hihihi
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jakoś ciotki omojają watek Nugata . Musze porobić mu jakieś fajne foty , ale mi dzieciątko ukradło dobry aparat na zimowisko , zostałam z takim lekko uszkodzonym awaryjnym . Nugacik ma się dobrze , troche sepleni bez tych ząbków :) -
Ja byłam u Renaty , zjadłam jej prawei cale ciasto :) i widziałam te ślepaczki obijające się o siebie . One sobie chodza tak jakby widziały na oczy , Edek to nawet piłke znajdzie jak mu się ją rzuci , małe rude jest super zabawne z wywalonym jezorem , wogole tak jak pisała Renata ma 9 psów a ich wogóle nie widac , i nie słychac jakby ich wogóle nie było . Myszka leży sobie i gapi się na wszystko ale leży grzecznie , niuniuś tak samo wrósł w kanapę , tylko Edzio i mała ruda sa aktywni w miarę . No i teraz Tadzio co taki zwiedzający . Naprawdę ani sie nie obijają o siebie ani nie wpadają na drzwi .
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Marlena czy Wiwiś pije kefirek z filiżanki?? No nieźle się chłopakowi powodzi:lol: Wczoraj w lecznicy pytałam o preparaty na stawy i polecono mi pewien specyfik. Podobno to jedyny środek z kolagenem i dlatego jest najlepszy. Właśnie sprawdziłam w internecie. Znalazłam dwa preparaty z kolagenem Chondrocan (ten polecony) i Gelacan. Cena jest podobna ok 70 zl za 150 g, ale ten drugi ma więcej kolagenu i wystarcza na dłużej (według ulotki na 100 dni dla psa o wadze do 10kg). podaję link [url]http://orling.pl/psy.html[/url][/QUOTE] Asiu wszystkie psy piją kefirek z filiżanki :) Pałacu nie mam ale niech sobie pija z filiżanki :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='nincia']Marlenka melduje sie :-) fotki super a Wiwisiek jest przecudny widac wraca chlopak do zdrowia[/QUOTE] Dotarły pieniązki 20 zł dziękuje :) Równiez 50 zł ze skarbonki kudłaczy doszło -
3X niec te pieniądze co sa ida na hotel a jak zabraknie karmy to ja kupię . Nie kupuj karmy Kostek napisze jak sie bedzie kończyła to ja kupię i zawioze . Niech będą pieniadze na hotel , żebys nie musiała na rzesach stawać :evil_lol:
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']No to faktycznie niezle stadko. Musi byc zawsze weslolo z taka ferajna:loveu:[/QUOTE] A ile pracy przy tym .. -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']A druga polowa na dworze ?[/QUOTE] Niesety tak , siła wyższa jeszcze nie zapoznałam ich z Elvisem a nawet jak się zpaoznają to się boje ze któraś "krowa go nadepnie " i zrobi mu kuku i jeszcze 4 sztuki kocich osobników ale z tymi Wiwiś sobie radzi :) -
[quote name='3 x']a ja bede monotematyczna moim optymizmem psiaki się nie najedza a jak widzisz ogłoszenia są, bo kilka osob je ogłasza może i dramatyzuję ale to ja (i pewnie Kostek) za tydzień zapłacę za hotel i to ja napisze ze psiaki mają zero na koncie i co wtedy? optymizm na niewiele się zda po prostu nie wierze ze w tydzień wszystkie znajda domy[/QUOTE] A ja wierzę , jak Gabi pojedzie do domku to zostaje 7 szczeniąt
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Moze zajeta w pracy . Tuptek bedzie OK nawet w mieszkaniu ale poniewaz on nigdy nie mial swojego ludzia to jest troche dziki i niewychowany. Pomimo ze jest u Jamora to dalej robi co chce i nie ma dyscypliny .[/QUOTE] Niesety Pani ma małe dzieci , a wiecie troche strach go dac do dzieciaków . Nie daj boże jak udziabie któreś w rękę i co potem . Tuptusiu dlaczego ty mordko mała jestes taki niedobry , juz dawno by miał domek żeby nie to jego zachowanie ... -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Wiwisiek teraz taki elegancki ze az trudno pozac . Fotki CUDOWNE, fajne stadko. Mizianka dla Wiwisia i reszty :) :) :)[/QUOTE] To połowa stada dopiero -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Narazie cisza :( zobaczymy może Pani jeszcze nie odczytała maila .... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']jezu, to prawda, tam wygląda, jakby to wszystko projektowało 10 architektów, 5 szalonych, a reszta pijanych... skutek nieustannych dobudówek na haju, jka mniemam. matko, zapomniałam (skandal!), ze jest adopcyjny mały nugat, oczywiście, ze nugataw pruszkowie pokazuj najpierw! co prawda on zazdrośnik, ale przeciez sie dogaduje. niby goni baraka, a jak był w szpitalu, to barak tęsknił strasznie. ania, może i on fajny, ten mój kajko, ale walniety i - tak naprawde trudny, rzadko pokazuje uczucia, a to dla ludzi ważne. za to jaki cżłowiek dumny, jak mu sie porcja czułości, zamiast ignora dostanie. oczywiście ta czułośc jest związana z lekkim popychaniem w strone kuchni, ale zawsze coś... [B]ja wiem, ze to śmieszny widok, ale ja pomiędzy tymi chichotami strasznie na kajkuta bluzgam, marlenka moze potwoerdzić, co słyszy przez telefon....[/B][/QUOTE]Oj słysze słyszę ..... nie zacytuję tego bo bana dostanę dozywotniego Ale co się psu małemu , biednemu jak SBD z Zoską go z łózka wyrzucają w kuchni czeka na niego jakiś potwór w kuchni i jeszcze szczeka na niego . Ja tez bym chyba zgłupiała . -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
marlenka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Agusia P- Ty wywiazujesz sie ze swoich niemałych zobowiązan wiec nie ma o czym mowić. Jesli sie nie skarże to widocznie tak musi zostać. Bede wdzieczna za pomoc w szukaiu domku . Troche nas tu mało :( i [B]nikogo nie ma " na miejscu" . Moze znacie kogoś kto bywa u jamora i mogłby pomóć fotkami i opisami ?[/B] Przepraszam jesli nic nie napiszę ale mam dziecko ze złamana noga i po zab operacyjnym więć ani czasu ani wolnej głowy do myslenia nie mam :([/QUOTE] O nie , ta zniewaga krwi wymaga :) przeciez ja jestem nawet pisałam że moja znajoma się zakochała w wolterze , ale jej bym psa nie dała .