Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Dostałam fajnego linka , przeczytajcie [url]http://www.wyszkolpsa.pl/index.php/temat-miesiaca/psiska-z-blokowiska-a-ogrodowi-szczesciarze[/url]
  2. [quote name='mgie']Tak robię!!! O tym mi nie trzeba przypominać. Teraz gdy Popek poszedł do domu mogę się skupić tylko na nich.[/QUOTE] Dziękujemy Ci za pomoc , jeszcze dwie malizny szukają domków :) i bierzemy się za nastepne . Ja jutro tez będe odnawiac ogłoszenia , ale z moich nie ma jakoś odzewu :(
  3. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!!
  4. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  5. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  6. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  7. [quote name='tripti']z tą sterylką może można pomóc??? a my wiemy ile ona waży?[/QUOTE] Ona jest jeszcze za młoda na sterylkę , chyba nie miałą cieczki ... Ciotki apel do Was ,jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  8. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  9. jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
  10. ogłoszenia sa robione , zapytam jeszcze Mgie czy pomoze ... A tez dobra wiadomośc że aste z Boguszyc dzis pojechał do nowego domku ,,, biedby czekał az 4 miesiace na dom , oby wreszcie się udało :)
  11. Sunia napewno będzie wazyła więcej mój york -potwór waży 5 kg :) A sunia z tego wątku nie jest wysterylizowana o raz , dwa ze napewno już waży wiecej no i nie jest mała ....
  12. [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6388/dsc06536n.jpg[/IMG] To jest peis czy sunia???
  13. Powiedzcie mi który to on a która ona ...
  14. Dziekuję za zaproszenie , czy nie można skończyc mordowania psów w tym schronisku ??? Zgłosić tego gdzies no sama nie wiem .
  15. Super wiadomość !!! Ale druga jest przykra ze przegrywamy w krakvecie :(
  16. jestem na zaproszenie Gazzy , podniose biedaka ...
  17. Ja tez się cieszę .... baaaarrrrrrdddddzzzzoooo . Popek pakuj sie chłopaku .... i nie rozrabiaj .
  18. Poprosiłam o nowe fotki ale jeszcze nie dostałam
  19. czekamy na wiesci , wizyta juz chyba sie odbywa . Mam przeczucie ze Popek opuści jutro Boguszyce i nigdy tam nie wróci ..
  20. [quote name='mgie']Piromanka wie o ''tajnej misji'' ;) ? Edit: Doczytałam[/QUOTE] wie , uprzedziłam ją ... Piromanka jest profesjonalistka :)
  21. Dostałam smsa od Piromaniki ze jutro jest umówiona na 9.30 . Ciotki trzymajcie kciuki .........moooooooocccccccnnnnnnnoooooo
  22. Piromanka pójdzie na wizytę ......dziekujemy ....
  23. [quote name='malawaszka'][url]http://img189.imageshack.us/img189/5808/niebieskaundmama.jpg[/url] ooo jajj ale widoki :mdleje:[/QUOTE] No własnie sie zastanawiam czy oni nie chca adoptowa ć ....... MNIE :)
  24. No slicznie .... aż serce rośnie :)
  25. zapiszę sobie watek poczytam póxniej , ale ona jest piękna ...dlaczego nikt jeszcze nie znalazł :)
×
×
  • Create New...