-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Dostałam fajnego linka , przeczytajcie [url]http://www.wyszkolpsa.pl/index.php/temat-miesiaca/psiska-z-blokowiska-a-ogrodowi-szczesciarze[/url]
-
[quote name='mgie']Tak robię!!! O tym mi nie trzeba przypominać. Teraz gdy Popek poszedł do domu mogę się skupić tylko na nich.[/QUOTE] Dziękujemy Ci za pomoc , jeszcze dwie malizny szukają domków :) i bierzemy się za nastepne . Ja jutro tez będe odnawiac ogłoszenia , ale z moich nie ma jakoś odzewu :(
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
marlenka replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!! -
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
-
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
-
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']z tą sterylką może można pomóc??? a my wiemy ile ona waży?[/QUOTE] Ona jest jeszcze za młoda na sterylkę , chyba nie miałą cieczki ... Ciotki apel do Was ,jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!! -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!! -
jesli ktoś jeszcze nie glosował , bardzo prosze na oddanie głosu na Fundację Ostatnia szansa , to ostatnie chwile na głowsowanie , bardzo potrzebna nam Wasza pomoc , mamy szansę wygrać ale bez Waszej pomocy nie damy rady . Psy z Boguszyc czekają na głosy [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/url]!!
-
ogłoszenia sa robione , zapytam jeszcze Mgie czy pomoze ... A tez dobra wiadomośc że aste z Boguszyc dzis pojechał do nowego domku ,,, biedby czekał az 4 miesiace na dom , oby wreszcie się udało :)
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Sunia napewno będzie wazyła więcej mój york -potwór waży 5 kg :) A sunia z tego wątku nie jest wysterylizowana o raz , dwa ze napewno już waży wiecej no i nie jest mała .... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
marlenka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6388/dsc06536n.jpg[/IMG] To jest peis czy sunia??? -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
marlenka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Powiedzcie mi który to on a która ona ... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
marlenka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziekuję za zaproszenie , czy nie można skończyc mordowania psów w tym schronisku ??? Zgłosić tego gdzies no sama nie wiem . -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość !!! Ale druga jest przykra ze przegrywamy w krakvecie :( -
jestem na zaproszenie Gazzy , podniose biedaka ...
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Ja tez się cieszę .... baaaarrrrrrdddddzzzzoooo . Popek pakuj sie chłopaku .... i nie rozrabiaj . -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam o nowe fotki ale jeszcze nie dostałam -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
czekamy na wiesci , wizyta juz chyba sie odbywa . Mam przeczucie ze Popek opuści jutro Boguszyce i nigdy tam nie wróci .. -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Piromanka wie o ''tajnej misji'' ;) ? Edit: Doczytałam[/QUOTE] wie , uprzedziłam ją ... Piromanka jest profesjonalistka :) -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Dostałam smsa od Piromaniki ze jutro jest umówiona na 9.30 . Ciotki trzymajcie kciuki .........moooooooocccccccnnnnnnnoooooo -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Piromanka pójdzie na wizytę ......dziekujemy .... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][url]http://img189.imageshack.us/img189/5808/niebieskaundmama.jpg[/url] ooo jajj ale widoki :mdleje:[/QUOTE] No własnie sie zastanawiam czy oni nie chca adoptowa ć ....... MNIE :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
No slicznie .... aż serce rośnie :) -
zapiszę sobie watek poczytam póxniej , ale ona jest piękna ...dlaczego nikt jeszcze nie znalazł :)