-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
marlenka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Inez przepraszam , zaglądałm tu czasami .. i teraz patrze ze nie ma uwlględnionej wpłaty ode mnie ... nie doszło ?? -
[quote name='Anna_33']Piesek moze pojechac wtedy kiedy dziewczyny beda w Boguszycach. W tym tygodniu beda chyba w sobote. Mamy chetna rodzine na ostatnia sunie. Malzenstwo, dwojka dzieci, 4lata i 1rok. Praga Polnoc. Mamy kogos w tej dzielnicy?[/QUOTE] Ania wizytę może przeprowadzić przeciez ktokolwiek z Wawy , przeciez to ni ekoniec świata ... a dziewczyn z Warszawy jest mnnnóóóstwooo . Która na ochotnika ??
-
[quote name='Ingrid44']Z "Dziennika Zachodniego" bylo wiele telefonow chociaz ogloszenia (piatek i sobota) byly bez zdjecia. Jakby Tuptus byl grzecznym pieskiem to by juz mial domek. Kilkoro ludzi chcialo malego pieska ale maja male dzieci. Jedna Pani bardzo chciala ale maz sie nie zgodzil :(:placz::placz::placz: Ide sie:grab: a pozniej :flaming:[/QUOTE] Ingrid nie rób tego ... lepiej zrobić tak :wallbash: albo tak :drinking:. I trochę się chumor poprawi a Tuptus może znajdzie domek :(
-
[quote name='Ingrid44']Ja tez :) :) :)[/QUOTE] Chyba wszyscy czekamy na decyzję ,a Ketunia milczy - Kaska tipsy musze załozyc przez Ciebie :)
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się ze u Państwa była Zuzia z Psiego Anioła i robiła zdjecia wczoraj atakowałam Taubiego o foty , zaraz podeślę mu wątek może wklei ... jesli nie otrzymam je na maila . Rzeczywiscie teraz cięzko z adopcjami bo idą wakacje -
[quote name='ostatniaszansa']Majac na uwadze czestotliwosc mojego odbierania ostatnio, to duzo sobie nie pogadaja :) /Agnieszka[/QUOTE] No ja staram się odbierac , jak nie to oddzwaniam ...
-
ketunia i co , i co ???? paznokcie już obgryzłam ...
-
[quote name='ostatniaszansa']I znowu Marlenka dostaje najfajniejsze telefony... to niesprawiedliwie :( /Agnieszka[/QUOTE] Mogę kierować tych debili do Ciebie , bo mi sie rzygać chce po takich rozmowach już nie wspomne ile fajek wypalę , ile razy rzucę telefon i obiecam sobie ze nie odbiore , chyba czas żeby zainwestowac w melisse ...
-
Cały czas Tusia ma ogłoszenia ... kurcze narazie cisza z telefonami prócz jednego w którym "Pani " mnie opier****ła że to jej sprawa czy będzie chciała mieć po Tusi szczeniaczki czy nie i ona nie dzwoni zeby ze mną dyskutowac . Ręce mi opadły i szczęka do samej ziemi .... wiec powiedziałam ze zadnego psa od nas nie dostanie .
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Doszły pieniądze od Hesi bardzo dziekuję , czekamy na zakończenie cieczek i ciachamy obie sunie ... na wątku sterylki jest zgoda na ciachnięcie nastepnej suki ..od Ali . -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Przelew poszedl. Dziewczyny, raz jeszcze do znudzenia :oops:. Na 1szej stronie watku sterylkowego jedna sunia od p. Ali jest wpisana do sterylki. Kujcie zelazo, poki gorace :evil_lol:[/QUOTE] W imieniu swoim i Ali bardzo CI dziekuje , jak tylko sunie skończa cieczkę zostaną ciachniete ... Tak trzeba pisac na watku sterylek żeby nie przepadła okazja pomocy . Przy okazji jeśli ktoś moze pomóc w zakupie karmy .. najbardziej teraz potrzena sucha bo gotowane sie kisi . Ile kto moze , i nie musi to być super ekstra karma , jesli mozecie coś kupić bardzo prosze . Ja juz dostanę dla Ali makaron i ryż od Pani Joli to Ala odbierze sobie ode mnie lub jej zawiozę . [B][COLOR=Red]Bardzo prosze o wsparcie karmą dla psów , jest ich juz ponad 60 sztuk . Ala im pomaga nie da umrzec na ulicy ale jej możliwości finansowe się skończyły .[/COLOR][/B] -
Ofiary POWODZI 2 pirenejki pojechały do domku :)
marlenka replied to gosia1701's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam ........ -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Ok to super:) Marlenka a mam jaeszcze jedną prośbe do Ciebie, bo chciałam poogłaszać Bajke czy mogłabym podawać twój nr kom do kontaktów?[/QUOTE] Oczywiście tylko wpisz ze nie odbieram połączeńz zastrzezonego . Nie mam juz ochoty wysłuchiwać sapań i jęczeń ... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Dzisiaj poszukam konta p. Ali i wieczorkiem podeślę Ci Hesia na PW, bardzo Ci dziękujemy:):)[/QUOTE] Tula ja podałam juz swoje konto , Ala przyjeźza na zakupy do Warki to sobie odbierze , juz dzwoniłam do niej i powiedziałam ze jedna sunie mamy za co ciachać .. niech tylko bedzie mozna . -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Domyśliłaś się...:loveu: I za to Cię kocham ![/QUOTE] Pogadamy osobiście we wtorek :mad: -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Zaraz zadzwonię do opiekunki psów ... może uda mi się te zdjecia wyprosić .. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Ok, tak jak pisalam, oplace 1 sterylke. Kiedy bedzie robiona? W dalszym ciagu sugeruje 2 sterylki, druga z funduszu sterylkowego, gdzie zostala zaakceptowana. Jakie konto?[/QUOTE] O matko nie znam Ali numeru konta .... kto ma Ali numer konta .... -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
marlenka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Na prosbę zbanowanej Rybka 39 wklejam jej tekst [quote] A bez wolontariatu nie można się zaangażowac?[/quote] Hej, kurza stopa39 to Rybka_39, załozyłam drugie konto, ale jak widać drugie także mi zbanowano. Nie wiem co rozumiesz w angażowanie się, jeżeli nie ma wspólnej komunikacji między pracownikami. Nie mogę brać psów na DT, zaangażowałam w to kilka osób w tym prosiłam o pomoc Panią Terese Borcz, jak trzeba to psa wyciagam, ale jest to trudne bo pracownicy mnie kojarzą już. Jeżdżę tam reguralnie staram się raz w tygodniu, jest to nieprzyjemne ze względu na postawę pracowników. Zdjęcia robiłam już nie zamierzam, bo za aparat mnie wywalono, a nie chcę sobie spalić całkowicie pozycji. Nie widzę sensu robienia ogłoszeń psom będącym w tym schronisku skoro nic o nich nie wiem. Jak masz pomysł jak mam angażować się bez wolontariatu daj mi znać, puki co zostaje na wolontariacie w Katowicach. A co do osób wtrącających się i nie będących w schronisku- kochani jeśli tam byliście pierwszy raz, to fakt pracownicy mili, ale jeśli jeździcie tam regularnie to już tak miło nie jest. I proszę mi nie mowić, żebym się dumą unosila, bo jak widac mam bana, a jak mam bana to na dogo nie zamierzam siedzieć to raz, dwa dogomania nie jest jedynym środkiem komunikacji i nie wszyscy chcą przebywać na takowym forum, mnie np. brak dogo nie utrudnia wolontariatu w Katowicach, więc nie rozumiem w czym problem. Zostawiam mój e-mail: [email][email protected][/email] Gdyby moja pomoc była potrzebna proszę się odezwać. [quote] Nie unoś się dumą,tylko pomóż psom[/quote] A przepraszam bardzo bycie na dogo to znaczy bycie super pomagaczem psom? Bez dogo rozumiem nie da się juz pomagać? Nie pomyślałaś, zę ktoś ma dość dogo i ma dość machlojów jakie tam panują? Nie, bo to musi być unoszenie się dumą. Wszystko co robię robię dla psów- nie dla forum. i dalej Tego Tereniu już nie skomentuję, jeżdżę co czwartek do Katowic, co sobota z zapką do Katowic i Sosnowca, proszę nie rzucać takich oskarżeń bez pokrycia, jeżeli skontaktowanie się ze mną jest takie trudne bardzo przepraszam i już się nie wtrącam, w tej sytuacji nie wiem po co mam dalej jeździć do sosnowca, oglądać biedne pieski za kratami, nie robiąc zdjęc, nie mogąc wyciagnąc psa na spacer, nie mogąc zrobic ogłoszeń biedakowi bo nie wiem kiedy zniknie i nawet nie wiem czy to pies czy suka zanim go nie wykupię, porobię 2 zdjęcia jest akcja, jest afera, jest tymczas jest kasa a potem psa nie ma. I jeszcze dalej Agucha, wiewióra w odrożnieniu do niektórych, którzy tylko płaczą na wątku, jeździła tam czasem kilka razy w tygodniu, nie wiem więc kto tu wyskakuje jak Filip z Konopii. Bo to, żę kiedyś nieodpowiedzialnie wzieła szczeniaki to jedna sprawa, to że jest aktywna i jej się chce, nie siedzi tylko na dogo druga sprawa. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='hesia']Ile w takim razie kosztowalaby sterylka? Jest mozliwosc transportu do weta? Na watku sterylkowym Soema wpisala jedna sunie p. Ali do sterylki. Jesli nie jest to bardzo duza suma, to moglabym oplacic druga i w jednym transporcie poszlyby dwie. Pare groszy byloby zaoszczedzone.[/QUOTE] Sterylka kosztuje 250 zł - jeśli możesz pomoc , to bardzo prosimy . Ala ma 2 sunie prawdopodobnie pokryte w cieczce wiec niedługo bezie potrzebna sterylka aborcyjna . Jedna sunia to jamniczka , ktora Ala ostatnio przygarnęła , druga to Buba ... skoczna sunia , jakos sie wydostała przez siatke i niestety stało się . Te dwie sunie moga isc do sterylki za jakies 3 tygodnie ... ale potrzebne sterylki na cito ... Czy któraś z ciotek z Warszawy może pomóc w transporcie kotki na sterylkę ?? Potrzebny przewóz z Racławickiej na Kosiarzy do kliniki . Kot przebywa w ZK na Racławickeij , lada moment będzie się kociła . Pracownik może wynieść kota poza zakład , potrzebna jest osoba która przewiezie kotke .. -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Marusia jest prze-prze-prześliczna! Cieszę się, że mogłam zobaczyć tego cudaczka na własne oczy. A taka jedna dogomaniaczka (nicka nie ujawnię :razz: - chociaż pewnie sama się domyśli) jest GUPIA ![/QUOTE] Z Tobą tez nie gadam wogóle to idę z dogo sobie bo widzę ze coś do mnie macie :obrazic: -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']I sama się do tego przyznała :D[/QUOTE] Teraz to ja z Wami wogóle nie rozmawiam :mad: -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']Marlenka za blisko browaru mieszka :diabloti:[/QUOTE] I Ty też ???????????????????????? -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']co wy, klęska urodzaju,. dom w wawie super, dom w łodzi super. do tego w wawie idzie dizs mru potwierdzić (lub nie) moje obserwacje z 3 rozmów telefonicznych i jendego spotkania z babeczka. chciałabym, żeby dom na ursynowie przyjął innego psa (nawet mam już pomysł), bo łódź ma duże doświadzcenie w psach z przeszłością. generalnie maruśka idzie do domu, tylko jeszcze nie wiadomo, gdzie. będziemy sie męczyć z decyzją po wizycie. maruśka, rób się na bóstwo... hehe, nie musisz, jesteś naturalonie piekna. choc marlenka stwierdziła, ze maruska jest brzydka. dziwna ta marlenka, no nie?[/QUOTE] Ja rzadko na ten watek wchodze , a dzis coś mnie podkusiło i co ja tu widze ??? Jakas wulgarna wolontariuszka mi doopę obrabia .. poczekaj niech ta wisła sie uspokoi ... poczekaj ...