-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Wczoraj byłam u Jamora zawieźc Toffika i odwiedziłam Tuptusia . Na początku się zza krat na mnie rzucił a po chwili nadstawiał pychola do głaskania . Rozmawiałam z Państwem co mają wziąc Brutala i oni nie zgadzają się na Tuptusia . :( Trzeba im poszukać psa lub wysterylizowanej suni , małej , i w miarę dogadującej się z psami i z dłużą sierścią bo ma mieszkac w budzie . Macie jakąs na oku ???
-
[quote name='Energy']Marlenka czy suńka pojechała do dt?[/QUOTE] Węgirka pojechała chyba do szwajcarii , wyjechało z tego co pamiętam 11 psów w tym wegierka :)
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']A gdzie ma jechać Billa? Ja dziś niestety uziemiona - jestem w pracy, a wieczór zajęty...jutro komunia chrześnicy Zupełnie odpadam w ten weekend :( A jak finansowo stoisz? Z bazarku widziałam póki co coś około 60zł chyba już jest.[/QUOTE] Na sterylkę już się chyba uzbierało , to został dług 130 zł za bile . Brutal tez miał parwo ledwo z tego wyszedł , wiec faktura na fundacje idzie . Więc duzo długu nie ma ale .... karmę Ania daje swoją , woziła bile do Radomia ... troszkę by się przydało wiecej .. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Dzwoń, pytaj.. A z Billą już dobrze? Czy nadal trzeba ją leczyć?[/QUOTE] Bila jest zdrowa , jej leczenie kosztowało 130 zł , narazie AnnaA założyła za leczenie . Państwo mają oddzwonić , kombinuja transport . Brutal juz się lepiej czuje , wczoraj trochę zjadł dzisiaj tez . Już nie ma wymiotów ani krwawej kupy . Mysle ze niedługo moze jechać do domu . -
Dorotka wstrzymamy się do poniedziałku moze sytuacja ulegnie znacznej poprawie ..mam nadzieje . Mój Brutal juz czuje się w miarę dobrze.... przynajmniej to .
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']dobrze dzisiaj ją zabieramy[/QUOTE] Zaraz dzwonie do Państwa którzy mają adoptowac Bile czy mogą po nią przyjechac , bo nie może wrócić do AnnyA ani do mnie ( obie mamy parwo w domu ) nie ma jej gdzie przetrzymać :( -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Co to za szczenięta - dajcie wątek.[/QUOTE] Tutaj jest watek szczeniąt , były tez na dt u AnnyA [url]http://www.dogomania.pl/threads/183939-ALARM!-SZCZENIAKI-W-BOGUSZYCACH.-Ju%C5%BC-w-dt.-Jest-podejrzenie-PARWOWIROZY-[/url]! -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']jakieś fatum...rano już było ok jutro do niej wpadnę na troszkę[/QUOTE] Wiecei co , myslałm że zycie jest jednak piękne , a Tu choroba Bili , Brutala a już mają domki .... i jeszcze parwo szczeniąt -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Asiu nie ma za co dziekowac . Dzisiejszy dzien był dla mnie bardzo trudny , ale czas znalazłam i dla Toffika . Oj ciezki e zycie psa , mój tymczas który miał dzis jechać do domu ma parwo , dobrze ze byl szczepiony to jakoś lżej to przechodzi .... ale cosziennie wet , dzis kastracja mojego psa i jeszcze sie dobrze nie rozruszł więc nocka z głowy , jutro ciecie drugiego psa i pod koniec tygodnia kotka i narazie finito ... mam nadzieję bo juz nie mam siły , -
Weszłam na watek ale nie mam pojecia co pisac :( Cały dzień na telefonie z Ania , Pania Kasi , i wetami .... Najgorsza jest bezsilnośc
-
Uroczy Borysek ze złamaną łapką. MA DOM :):):)
marlenka replied to ketunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Psiak ma alergię. Borys wysłałam do Ciebie 50 zł na weta.[/QUOTE] Nie no ja nie moge co te psiaki tak chorują ??? Borysku dobrze ze masz ta ciocię Ketunię .... -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']No to zapraszam na bazarek dla Billi i Brutala. Początkowo rzeczy miały być dla Poli i Rexy...ale im chyba styarczy...:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184585-Rzeczy-ozdobne-i-do-domu-kuchni.-Do-7-maja.-Dla-szczeniak%C3%B3w-z-babeszj%C4%85.?p=14580324#post14580324"]http://www.dogomania.pl/threads/184585-Rzeczy-ozdobne-i-do-domu-kuchni.-Do-7-maja.-Dla-szczeniaków-z-babeszją.?p=14580324#post14580324[/URL][/QUOTE] Super bazarek , kto mnie przelicytuje :mad:???? -
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Kawał dobrej roboty! W porę zdążyliście ze sterylką. Dobrze,że MK nie ukryła tej suki przed wami. :shake:[/QUOTE] Fiu fiu , a nic nie leciało w Waszą stronę jak sunię zabierałyście :evil_lol: -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Popek Ty chłopie nie masz szczęscia co ??? -
[quote name='mgie'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] gdzie to pudle,gdzie to pudle Ja z kolei wszystko pięknie napisałam o Osie,o warunkach adopcji itp a Pani odpisała ''nie bierzemy'' [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-106.gif[/IMG][/QUOTE] Wiesz co nie wie co traci :lmaa: A o nasze "pudle " narazie cisza , dziś Kasia ( ta mała biała ) jedzie do domku . Zostają 3 sztuki :)
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']Marlenko jak się Brutal dzisiaj czuje? Billa wróciła już do zdrowia. W lecznicy zrobiła furrore:razz: wczoraj ją jacyś państwo chcieli do domu zabierać:lol:[/QUOTE] Brutal jest bardzo słaby , chodzi pije sika i robi smierdzące błotko :) Czekam az mu sie poprawi .... mam nadzieje ze szybko :) -
[quote name='mgie']:megagrin::megagrin::megagrin: buahahahaha przecież widać,że to nie pudelki Idę looknąc na cafe[/QUOTE] Pani zapytała o sunie , więc jej powiedziałam , nagadałam się wszystko ok a on mi wyskakuje z tekstem " a jak moge odebrac tego pudelka " a ja szczena o podłoge , myślałam ze nie dosłyszałam i pytam "jakiego pudelka" , a Pani " bo pisze w ogłoszeniu ze podrzucono pudle" to ja sru do cafe ... i patrze a tam "znalezionao W pudle" i mówie Pani a ona " a to ja źle przeczytałam - przepraszam do widzenia"
-
Nasze maluszki sa w metrze :) dzwoniła Pani o pudle , bo napisane jest ze podrzucone w pudle , a pani myslała ze znalezione pudle , ech....
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pirania15_15']Czekamy na relację z nowego domku :) jakieś małe zdjęcie może w ramionach ukochanych właścicieli? :D :) Byłoby miło i fajnie :) Marlenka - w razie czego pisz :) Będziemy myśleć ;)[/QUOTE] Jasne ze będę się Ci szukac psiesków :) -
[quote name='carolinascotties']w temacie czesania - przypomnialami sie seria "Its me or the dog -15 top strangest cases" [COLOR=Navy][B]Peanut - oswajanie z grzebieniem[/B][/COLOR] - [URL]http://www.youtube.com/watch?v=blnOReVCX6U[/URL] [B] i na poprawe humoru - moj numer jeden - cisteczkowy potwor Stains - obejrzyjcie koniecznie - w szczegolnosci moment -1 minuta 57sekunda filmu [/B]- [URL]http://www.youtube.com/watch?v=gruBKVV3BQk&feature=fvsr[/URL][/QUOTE] Ale się usmiałam z oczu tego biednego psa co mu ciasteczek nie chceili dać :)
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Czekamy na relacje [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-539.gif[/IMG][/QUOTE] Ja tez , ja tez :multi::errrr::sweetCyb::angel::bigcool::Cool!: -
[quote name='Ingrid44']Ostatnio zrobilam bardziej lokalne : -katowiczak.pl, gdaniak,pl,ogloszenia.szczecin.pl itp . wszedzie gdzie znalazlam portale ogloszeniowe. Niestety nie bylo zadnego odzewu :( Nadal mysle zeby dac mu ogloszenie do gazety . Jak masz czas to prosze dowiedz sie cos na ten temat. Trzeba probowac bo cos slabo idzie z ogloszen na necie. Najpierw Tuptus mial 74 ogloszenia, pozniej ja mu dorabialam ciagle jakies nowe i dalej NIC :([/QUOTE] Kurcze wiesz co ja nie wiem , ale wierze ze domek dla niego gdzieś jest . Ja bym miała dom dla niego ale do starszych ludzi , nie wiem jak Tuptuś zareaguje na nich i Brotala bo byłby z drugim psem cholera jasna . Talib sobie przesmarkuje domki że jest taki .... ale co się dziwić jak nie widomo co on przeszedł . Nie wiem czy go proponowac tam bo Państwo sa sami i jak się coś stanie to sobie w życiu nie wybacze ...
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
marlenka replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']dziś powiem co dalej :) ważne, że już malej krzywda sie nie stanie.[/QUOTE] Mru dobrze ze ją z tamtąd zabrałas , jakby był ktoś potrzebny ( oby nie ) do wizyty na słomczynie , to ja jestem blisko i Donacja :) -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Z tym sasiadem swirem to trzeba porozmawiac. Jak ma nierowno pod sufitem, to zawsze sie do czegos przyczepi. A powod do napasci znajdzie sie. Tylko ze z takim swirem ciezko gadac, poza tym mozna go, nie daj boze , rozloscic. Jest tu na dogo jakis psycholog/psychiatra co by doradzil ? Zapewne omijac z daleka. A moze wziac pod wlos i dobrym tortem ulaskawic ?[/QUOTE] Wiesz cięzko omijać na wsi kogos jak mieszka kilka domów od Ciebie . Pan Jurek by musiał chyba po płotach skakac zeby go nie spotkać , a na wariatów to nie ma mocnych trzeba by było podesłac "chłopa" żeby mu wytłumaczył grzecznie o co chodzi bo nastepnym razem moze przyjechać do niego "pan " który nie jest taki wtrozumiały dla ludzi co bija slepego i kopia psy .. -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ta dyszka wygląda jakby ode mnie, ale ja napisałam że "na sterylkę od zerduszko". Trzymam kciuki za malutki :([/QUOTE] Bardzo dziekuję , trzymaj kciuki bo sa potrzebne , Brutalek jest takim grzecznym psem , jego domek czeka cierpliwie wie ze są problemy i poczeka . Jeszcze Pani chce małego kundelka do towarzystwa dla Brutusia , ale nie wiem czy szczeniorka czy może być jakiś dorosły piesek . Zapytałam i czekam na odpowiedź , to ma byc piesek na podwórko i do budy .