-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Z samego rana dostała smsa od państwa Bili z podziekowaniami. Malutka trochę płakała w nocy, ale je jak smok i jest "przecudowna". Wieczorem, albo jutro do nich zadzwonię zapytać jak sobie radzą.[/QUOTE] Asiu może uprzex Państwa zeby jej nie spaśli , ona jest świeżo po sterylce i chorobie . Jak ją przekarmia to później będzie problem z nadwaga ( odwieczny problem ) -
[quote name='Piromanka']Czy coś się zmieniło w sprawach adopcyjnych Osy?[/QUOTE] Nic - osa dalej tam gdzie byla tam jest , mi sie zaczał sezon w pracy wiec nie mam nawet czasu porobic ogłoszeń ...
-
[quote name='Agata69']Oj, ja cos wiem o tym, jak czasami jest trudno. Kasiu, nie wiem co pisać....[/QUOTE] Kasia nie zaglada na wątek , napewno nie ma czasu ... Ciotki czy Grafi ma jakiekolwiek ogłoszenia ??? I jesli tak to gdzie ?
-
[quote name='GPooLCLD']mam nadzieje, że do ds[/QUOTE] Z tego co wiem to tak ...
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']To Kaja znów zaciążyła?? Matko.... Jeszcze trochę i u Ali będzie rozmnażalnia. Tylko czy one są nauczone czystości? Buba to straszny szaleniec. Żeby w domu nie niszczyła :([/QUOTE] Ala ma chyba jeszcze 5 suk do sterylizacji ..... niestety nie wiadomo skąd brać na to pieniądze ... A Buba jest młoda jeszcze by sie nauczyła o co chodzi ... co do czystości to ja nie jestem w stanie powiedzieć . Trzeba Ali sie spytać -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Barak bardzo lubi Korolkę natomiast koty goni normalnie jak szalony .... bardzo lubi córke mojej kolezanki , Dominika chciała takiego samego Baraka . Aaaaa dzis miałam kupca na niego :) ale dawał tylko 200 zł to niech spada .... -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']A bila już w swoim nowym domku. Jutro bedę miała dokładniejsze wieści. Życzę Bili wszelkiego już tylko dobrego.[/QUOTE] Aniu , napewno sie małej uda . A chciałbym podziękować CI za opieke nad Bila i Brutalem , gdyby nie Ty to psy nie miałyby szans przezyć , a tak maja domy .Bardzo serdecznie dziekuję , i również tym którzy nam pomogli i tym krórzy trzymali kciuki . Jeszcze żeby się udało spłacic dług .. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
marlenka replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']a czy państwo już głodsowali w ankiecie krakvetu? boguszyce walcza o wygraną! pomóżcie!!!! prosze cię o rozważenie głosu na ostatnią szansę w aktualnej ankiecie krakvetu. ci ludzie zatrzymali samowładztwo prezesowej i koszmar psów, zaczęli zmiany, sytuacja jest o wiele lepsza. ale do ideału daleko, stajni augiasza nie da sie wyczyścic raz dwa. prosimy o wsparcie i poparcie dla dobrych zmian: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem[/URL]!! sbd :-)[/QUOTE] Ja równiez przyłączam się do apelu SBD , głosujcie .... -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']barak zbeżowiał ;-)[/QUOTE] Nie widzisz że Barak "kryje tyły "????? Dziewczyna przodem ..... -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do opiekunki psiaków i będą nowe zdjęcia :) Dowiedziałam się ze sunia jest nazwana roboczo Rebelia , a piesek Velvet . Jak będa lepsze zdjęcia to może i maluchy szybciej znajdą domek ... -
Kasiu bardzo Ci współczuje ..... nie wiem co jest że niektóre psy szast prast znajdujduja domki a niektóre maja pecha i siedza i siedza ...
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Kurcze, ale oni szukają suni do roku, po sterylce i nauczonej czystości. I do 10 letniego dziecka. Mamy takie na stanie?[/QUOTE] Może Buba - nie jest po sterylce ale lubi się bawić to się do dzieci nadaje ... -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
marlenka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj w rzeczywistosci to on chyba bardziej potęznie wygląda . Jak widziałam Brownka u Jamora to sie bałam przejśc koło kojca Bronka że kraty rozwali . Tak mysle ze bronek to moje 3 psy w nim jednym -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
A tu juz brykający Barak , ciepło sie robi to i fotek będzie troszkę [IMG]http://images38.fotosik.pl/289/7110eaba94c58993med.jpg[/IMG] -
[quote name='Isadora7']Kolejny śliczny jamolek[/QUOTE] Na osiedlu biega jeszcze jeden podobny ale ma cos z kręgosłupem bo wygiety jest jak kangur. :( Szkoda mi tych psów , że tak trafiły ... przecież to nie ich wina .
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']a to i tak tylko dzięki mojemu wstawiennictwu, bo marlenka chciała mu wszystko uciąć, czarownica.... ;-)[/QUOTE] Bo ja myśląłm że astracja to wszytko ciach .... a się okazało że tylko "orzeszki " :) -
[quote name='Nutusia']Matko, jakże "istotny" powód pozbycia się psa! Ręce z majtkami opadają po prostu... :([/QUOTE] Ludzie biora psy a później one biegają bez nadzoru po osiedlu bo nie ma z nim kto wychodzić .
-
zapraszam na wątek jamnisia [url]http://www.dogomania.pl/threads/185366-Warka!!!Roczny-Jamnik-szuka-domu-!!!!?p=14653972#post14653972[/url]
-
[SIZE=5][COLOR=Navy] Roczny jamnik szuka domu !!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]Pani chce się pozbyć jamnika bo nie może go puszczac luzem ( osiedle pełne dzieci i je gania jak jeżdzą na rowerach ) Jamnik biegał luzem po osiedlu bez żadnego nadzoru a jak zaczął ganiać dzieci i Pani miała nieprzyjemności. Więc chce go oddać . Jamnik jest bardzo ładny bardzo w typie rasy , jest młody . [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/5657178c5c9fdc52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/293/b6f86ac11e970d28med.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ne .... pudło ciotka nie trafiłaś ... Baracze jajka odbyły lot do kubełka , a Brutal go pocieszał .. nie płacz Barak siurka CI zostawili przecież :) -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Ale super :) :) :) Wreszcie będzie w swoim domku :) A jak Brutalek?[/QUOTE] Dzwoniłam do Pani Brutala , już maluch nie płacze ... jest wesoły , szczeka na wszystkich obcych , Pani mówi że to nie ten sam pies ... przytył i wszystko u niego w porządku . Teraz czas na Bilę żeby grzała dupke u siebie . A wczoraj widziałam Bile jest cudna , wszędzie jej pełno , wesoła , podszczypuje do zabawy , rozdaje buziole. -
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zgadnijcie co mu się stało :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/289/501a027250423ca4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/293/61b6aea515869f96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/147/a607cafca1067483.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/293/b913fe7a1f509699med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/293/bb00be41a077a727med.jpg[/IMG] -
I jeszcze troche Zoski [IMG]http://images50.fotosik.pl/293/355b06fbd1f57e7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/288/09fa955cdd640147med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/293/54a58a1008e7813emed.jpg[/IMG]
-
A oto obiecane zdjęcia maluchów Martusia ( Tusia) [IMG]http://images38.fotosik.pl/289/862b47f19425ef80.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/205/651f452c6ad862ed.jpg[/IMG] A to juz Marysia [IMG]http://images36.fotosik.pl/180/4b728ca15246c3f4.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/205/c2ee13110d203a31.jpg[/IMG]