-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='dota&koka']to dobrze,bo ja się rozłożyłam na dobre.brało mnie cholerstwo od dwóch dni i dziś mnie rozłożyło i musiałabym odłożyć i telefon i wizytę :( miałam dziś jechać z Welshem na kontrolę i gucio,nie dam rady.trzeba być zdolnym,żeby w maju być tak przeziębiomym :( maluszki,do domków zmykać! :)[/QUOTE] Czekamy na Jo37 , napewno nam pomoże i maluszek pójdzie do domku .
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Hallo , gdzie są wszyscy ... potrzebujemy ogłoszeń .....kurcze przydałyby sie nowe zdjęcia .. -
[quote name='dota&koka']jestem,oczywiście nie odmówię :) jutro w wolniejszej chwili(jadę z całą moją gromadką na kontrolę i rtg welsha-nie lada wyzwanie) zadzwonię,umówię sie na termin. marlenka,jeszcze tylko plizzz napisz o którego szczylka chodzi żebym sieroty z siebie nie zrobiła ;)[/QUOTE] Dorotka , dzieki ale zgłosiła się Jo37 która mieszka bardzo blisko więc jej wysłaąłm namiary i zrobi ta wizytę . Ciebie wykorzystam przy następnej okazji :) oczywiście do wizyty :) lec ze swoimi pupilami na badania . A dzis byłam u AnnyA , małe sa pulchne i takie sliczne . Podrosły i próbuja namówic Annę na posadzenie większej ilości krzewów ( kopią jej dołki ) :) Trzeba im szybko domków , dobrych domków .... Jutro wkleję zdjecia szczylków
-
Uroczy Borysek ze złamaną łapką. MA DOM :):):)
marlenka replied to ketunia's topic in Już w nowym domu
Super zdjecia . CIotki ja tu wlazłam z apelem - zagłosujcie w ankiecie jeśli nie macie kandydata oddajcie głos na Ostatnią szanse , fundacja musi przenieśc psy , pilnie potrzeban każda pomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!!?p=14647995#post14647995[/url] -
[quote name='ostatniaszansa']Koniecznie, koniecznie, Hipek juz dopytuje jak nam idzie, a jak on sie zainteresowal, to sprawa powazna :):):) /Agnieszka[/QUOTE] Pozwiedz mu ze wysuwamy się na prowadzenie , tylko trzeba utrzymać pozycje :)
-
Ciotki zagłosujcie jeszcze w ankiecie na Ostatnia szanse [url]http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!!?p=14647995#post14647995[/url]
-
[quote name='asia_rońda']Zalozylam im watek na do go w dziale szczeniaki:lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pom%C3%B3%C5%BC-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE!?p=14647974#post14647974[/url][/QUOTE] Dziękujemy bardzo :)
-
Następna chetna na ochocie poprosiłam Dorotę co robiła wizyte dla Kasi o następną wizyte . Pani młoda ale bardzo sympatyczna zgadza się na warunki adpocji . Czekamy aż sie Dorotka pojawi , mam nadzieję ze nie odmowi :)
-
No i sprawa sie "rypła" . Pan w sobotę dzwonił o szczeniaka , miał nie byc duży .......:( a w niedzile na bazarze kupił sobie dalmatyńczyka . Wczoraj Madzia do mnie dzwoniła ze chciała sie umówić na wizytę i sprawa juz była nieaktualna .
-
Ingrid musze podpytać do jakiej gazety można Tuptusia podesłać , cholera nic mi nie przychodzi do głowy ..... Moze do wyborczej .... zaraz zobacze na necie ...
-
[quote name='AnnaA']Pan nie był zdecydowany na konkretnego psinkę. Poinformowałam o wizycie przedad.o umowie i o konieczności sterylki. Pan ma dziecko które chyba bedzie decydowac który szczeniaczek. Pan zastrzegał, że bedzie szukał dalej i może się na żadnego z moich nie zdecydowac. A maluchy od rana szaleją.[/QUOTE] A moze jednak sie zakocha ??? Madzia pójdzie do niego i zobaczymy czy on godzien wogóle posiadania jakiegokolwiek psa :)
-
Prosze zadzwon do mnie , to Ci wszystko powiem :) numer CI podałam .
-
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Trzeba im porobić wiecej ogłoszeń , ja sie nie wyrabiam z niczym kurcze bo w pracy sajgon a w domu to net mi bardzo słabo śmiga więc nie ma szans na zrobienie poza praca :( . Pomóżcie proszę , niech te maluchy znajda wreszcie swoje miejsce ... -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Gdzie sie podziały wszystkie ciotki . ....:( Maluchy znowu sa samiutkie ... -
[quote name='AnnaA']Sesji foto nie było. Fotograf nie dojechał. O szczeniakach też wszyscy zapomnieli. Nie wiem jak chcecie dziewczyny je ogłaszac bez aktualnych zdjęc. One się bardzo zmieniły co jest zupełnie normalne w ich wieku. Nic też nie wiem o wizycie przedadopcyjnej w Nowym Dworze. Marlenka się zupełnie nie odzywa. Nie wiem też kiedy ma przyjechac karma dla maluchów i nie wiem, czy nie powinnam jechac do sklepu i coś im kupic . Narazie gotuję ryż z marchewką i sercami ale właśnie skończyły mi się zakupione zapasy i jutro powinnam chyba pojechac po nowe. Karmy suchej dla szczeniąt już od czwartku nie mam. Dobrze tylko, ze maluchy zdrowe i rozrabiają.[/QUOTE] Anna przepraszam ja nie zapomniałam , po prostu miałam pilny wyjazd w sobote a w niedzile byłam padnięta spałam cały dzien .... obiecuję we wtorek przyjechać jesli nie bedzie padac . Ja pamiętam o szczylkach ale po prostu nei dałam rady się zwlec z łózka . Po 1,5 godzinnej drzemce musiałam przejechac ponad 700 km w dwie strony , wiec mnie to dobiło ..
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Aniu będzie dobrze , Bila pojedzie do domku , i będzie szczęśliwa... -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']A ja donoszę, że państwo powiedzieli, że poczekają na Bilę. wprawdzie byli baaaardzo rozczarowani (szczególnie dzieci), ale poczekają. Mój mąż być może będzie w stanie zabrać ją nawet wcześniej niż w piątek.[/QUOTE] Super Asiu , mam nadzieję ze teraz juz ise uda :loveu: Anna ja bede w niedzile bo niesety w sobote musze wyjechac i wróce bardzo póxno czeka mnie podróz pod rosyjską granicę :evil_lol: więc moge rowniez nie odbierać telefonów , więc prosze się nie denerwować oddwonię jak tylko będe mogła . -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik007']Wiesz myślę, że to nie jest dobry pomysł. To są ludzie z dobrym sercem ale z tego co się orientuje w chwili obecnej mają dwa małe pieski (widziała je Marlenka). Jamor widział jakąś sunię owczarkowatą. I ta bernardynka też ma do nich wrócić bo zjadła komuś kury. Takie zbieractwo trochę. Biorąc pod uwagę, że nie mają kasy na leczenie i ciężko z karmą. Pewnie gdyby ktoś tam mógł bywać raz w tygodniu i ewentualnie kupić karmę jak jej brakuję lub zawieść psa do wet jaśli trzeba to można by było dać im psa.[/QUOTE] ja niestety nie podejme sie tego zadania mimo szczerych checi brak mi czasu ... -
Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Juz je wrzuciłam oboje , moze akurat mają szansę ... -
Ingrid dostałam od Ciebie PW i cholerka tak myslę i nie wiem do której gazety można by go było wrzucic??? Raz wrzucałam psa do gazety i nic z tego nie wyszło . A co do innych to nie mam pomysłu , był Tuptuś w moim psie i kurcze nic to nie dało .
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Dziś kończy się bazar na Billę i Brutala. Będzie można spłacić część długu.[/QUOTE] Monday bardzo dziekijemy . -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Wyjaśniło się. Marlenka zapomniała zabrac komórke a Bila jedzie do domku w następny piątek. W sumie to może i dobrze, wydobrzeje do końca po tych wszystkich zdrowotnych przejsciach. Niepotrzebnie sie denerwowałam a nowy domek mam nadzieje poczeka.[/QUOTE] Anna nie denerwuj się czasami mam tak ze w prcy mam zebranie albo jade gdzies na spotkanie i niestety nie moge odebrac , ale obiecuje że zawsze oddzwonie :) -
[quote name='ostatniaszansa']wspaniale. A ja zamowilam sliczne kremowe koperty i karteczki do zrobienia recznie zestawow do wysylania ze zdjeciami naszych psiakow. Taka mala cegielka dodatkowa na wystawe...dodatkowo Pani z firmy byla super mila i dala 20% znizki :) bedzie dobrze...musi byc./Agnieszka[/QUOTE] Mysłałam że uda Ci się dostać 50 proc. znizki . Napewno byłas sama ....:) dlatego tak mało
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
marlenka replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']2. enigma79- 20 zł 3. Karola- 20 zł 4. haker11- 20 zł aniao- 30 zł razem [B]110 z[/B]ł na hotelik na maj na koncie moim 445 zł w bordożej skarpecie - 100 zl na koncie stowarzyszenia 50 zł razem 595 zł - jeszcze nie płaciłam wetowi[/QUOTE] Czy ode mnie pieniądze jeszcze nie wpłynęły ???