-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='pietrucha204']rozmawialam z magdą. w tej chiwili jeszcze nie jadą bo nasza łódż będzie ewentualnie wolna za 2-3 godziny a i to nie pewne - takie dali info w sztabie. problem z dojazdem może być bo krapkowice zalane, od opola do nas nie wpuszczają, w tej chwili zamknęli drogę od januszkowic, nie wiem jak dalej od str strzelec opolskich[/QUOTE] Dlaczego ten debil wczpraj nie skorzystał z łodzi ... wiadomo ze teraz bedą ludzi ratowac .. dzwonię do siostry ona koło krapkowic mieszka ...
-
[quote name='RenW']Tak czy siak karku czy doopy nie zamierza(ł) nadstawiać:shake::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE] Jak ja żałuję ze to tak daleko sama bym po tym karku wytrzaskała i dupe skopała ... ale teraz najważniejsze sa psy , czy one żyją wogóele jeszcze ... matko cały dzien siedze na watkach tymi krakowskim z pracy mnie wywalą ale nie potrafię myśleć o niczym innym ... trzymajcie się pieseczki moze jakaś dusza się zlituje i wyśle po was łódź...
-
[quote name='Anetka83']ja ze złymi wiadomościami... wał nie wytrzymał... a tam jeszcze zostały psiaki...:-([/QUOTE] Jak to ........:( podobno wszystkie psy wyjechały :(
-
Moze spróbować do mediów ... albo jakby się zebrało na miejscu jak najwiecej osób z okolic to moze by popłynęli po psy ... pan kierownik niech siedzi - jak jest tam 50 psów to szybko by je wyciagnęli albo choć powypuszczac z kojców :(
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
marlenka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madziek']Jak Toffik się czuje? Co z tym mocznikiem w końcu, bo ja nie bardzo zrozumiałam wyniki badań... Doszła faktura od dr. Wnuka na 150 zł. Rozumiem, że wszystko się na niej zgadza i kwota ta nie została zapłacona, tylko mam zrobić przelew?? Wolę się upewnić[/QUOTE] Tak trzeba zrobic przelew , ja nie płaciłam ... -
Żeby nie było za późno ... biedne zwierzaki jak one pewnie się boja .... a tego Pana kierownika niech tam zostawią , debil jeden , myśli ze co dupskiem wode odepchnie .
-
Tutaj jest wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Pow%C3%B3d%C5%BA[/url]! tam juz wogóle od wczoraj nie ma dojazdu ...
-
Zobaczcie [url]http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,7904016,Schronisko_dla_zwierzat_w_Kedzierzynie_Kozlu_bez_szans.html[/url] :(
-
[quote name='Igiełka']Człowiek jest bezsilny to taki kawał drogi i nie ma jak pomóc.[/QUOTE] to samo czuję ...
-
Była tu Piromanka , chętna do pomocy ...
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']sunia 20-30 kg, spokojna, choc oczywiście lubiąca zabawę, do domu bez doświadzcenia. młoda koboeta z matką, przez telefon nie można sie przyczepić, ale oczywiście do sparwdzenia. babka jest spokojnego charakteru i chce spokojna sunie. może agusia? wazne, zeby sunia nie była z problemammi typu ciaputka, bo dom sie nie zna na psach w ogóle. przekażę info jeszcze w kilka miejsc.[/QUOTE] Agusia byłaby idealna ..... -
[quote name='Anetka83']najnowże info... wały nie wytrzymuję, ze względów bezpieczeństwa do schroniska juz nie można podjechac... ludzie na nóżkach dreptaja z głównej drogi... połowa schroniska jeszcze pełna. Za chwile na bieżanów jedzie transport ok 15 psiaków do domu z ogrodem(pani dzowniła do mnie po komunikacie w rmf maxx...dziękujemy:loveu:) Aniu do Ciebie podjedzie Maciek - mój brat[/QUOTE] Oby więcej takich ludzi ...
-
Żeby się udało uratować psiny :-(
-
Następne schronisko ...jestem za dlaeko zeby przygarnąc jakiegoś psiaka ...
-
Czytam to do[iero dziś i łzy mi stoja w oczach , czekamna info czy te biedne psy przeżyły a Pana Kierownika niech szlag trafi , za to co zgotował swoim podopiecznym .
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Dziewczyny nie chcę się wymądrzać, ale według mnie bagatelizujecie trochę sprawę. Faktem jest, że pies warknął na dziecko,a to jest amstaff. Moim zdaniem Popek powinien trafić na szkolenie. Państwo zachowali się naprawdę głupio i nieodpowiedzialnie zostawiając dziecko same z psem w chwilę po wzięciu go ze schronu. Nieważne czy to TTB czy ratlerek. Jednak pies warknął, a następnym razem może zaatakować. Konsekwencje mogą być poważne, to wiecie pewnie same. Jest oczywiście szansa, że Popek trafi do miłośnika rasy, który będzie z nim pracował, ale najprawdopodobniej trafi do normalnej rodziny i sytuacja może się powtórzyć.[/QUOTE] Asia ale czy mamy pewnośc ze pies warknał ??? Jak mu dziecko zabierało zabawkę moze warknął , ale nie po złości ale w zabawie . Nie było nikogo przy tym żeby ocenić jakiego typu było to warknięcie ... To żeby stwierdzić czy pies warczy bo jest zły czy warczy w ramach zabawy tego się teraz nie dowiemy . Dziecko się przestraszyło duuużego groźnego psa i schowało do pokoju , zadzwoniło do mamy i co .... i pies paszoł won - do schronu . -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']No cóż, amstafy to specyficzna ras-jakby warknął kundelek, to by go pani skarciła i już. A amstaf...ludzie zaraz myślą, że rzuci im się do gardła.[/QUOTE] Donacja Ty wiesz duzo o astkach w końcu jakby nie było sama masz -psa morderce" w domu :) Odezwij się do mnie na gg ... -
Kurcze , dlaczego Pani od Zochy milczy ??????? Domek fajny ponoć , trzymam kciuki i z Tuśkę tez .
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']kurcze, trochę daleko na przejażdżkę w celach zapoznawczych :) ja to taki sobie kierowca jestem, hmm, samodzielny acz lękliwy :) to ok 3 godz jazdy w jedna stronę... czyli praktycznie caly dzien trzeba na to przeznaczyć... Nie jest mi łatwo podjac natychmiastowa decyzje ale jeżeli nic sie nie znajdzie to.. :) czyli szukajcie bliższego dt a ja to tak w rezerwie :)[/QUOTE] Bebcik , normalnie z nieba nam spadasz , myślę zę Os pomoże w dowozie Popka, przynajmniej kawałek drogi , takzebys do samych Boguszyc nie musiała jechać ... Zabieraj biedaka na Dt , on w schronisku lanie dostaje a młody i szkoda psa . Wiecie co moja koleżanka ma asta rocznego , głupi jak but z lewej nogi , młody dzieciak ... poszłam z nim do mojej siostry tóra ma 4 letniego syna , prócz tego że Fadus mało Igora nie zalizał , obslinił dziecko no i przewracał go skacząc ... zabierał dziecku zabawki , warczał ale to nie były oznali agresji i nie wierzę że popek jest agresywny - nie w tym wieku . Po prostu ludzie sa tak nieodpowiedzialni że wszystko opada .... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A czy Państwo mówili ze dziecko zostanie samo z Popkiem wlasciwie od razu ??? Czy byli ,swiadkeim warkniecia ??? -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ja pierdziu .... moja Korolka dziabnełą dzieci z łakomstwa ( Ketuni siostrzeńca) i co kur*** mam ją uspić ??? Dzieciek się bawił z psem i może pies w zabawie na nią warknął . Nie moga zrozumiec ze pies to nie zabawka , chceili dla dzieciaka zabawkę polecam psa o imieniu Bobyy - 120 zł kosztuje ma 3 gwizdki zawsze się słucha nie sra nie chce jeść i nie gryzie nawet nie warczy tylko szczeka ... ale to tez moze byc powód oddania psa . Dobra dałam upust złosci ... choć nie do końca -
[quote name='mgie']Może i ona znajdzie domek. Właśnie dostałam maila od zainteresowanej.[/QUOTE] Anna Nie płacz za maluchami - jakby Ci się nudziło bez nich rzeknij tylko słowo , znajdziemy następne ... (tfu tfu )
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Wiesz, że Ciem uwielbiamy ? :) cholerka nie mogę sie skupić w pracy tak mi siedzi na sercu i w głowie sprawa Popka. E[/QUOTE] Ewa , daj mi telefon do siebie bo po 16 nie bedzie mnie na necie ( chyba ) jak mi się coś uda wymyslec to zadzwonię . Acha powiedz Jamorowi że ja CIe na niego napusciłam i bardzo prosimy o miejsce dla " psa mordercy " :) -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ja mam namiary na Jamora ...wysyłam PW do Ciebie , jeszcze czekam na info od kolezanki , ale narazie nie zapeszam ... Ewa zapchaną macie skrzynkę 0-607-187-774 Artur Wojciechowski - to telefon do Jamora -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Ale ja nie wierze ze szczeniak moze warczec ze złości na dziecko . Mgie masz kontkt do tej drugiej Pani co chcaiął Popka ??? Może ona będzie dobrym domem ???