-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Ewa a hotel u Jamora .... on ma że tak napisze dobry wpływ na psy , co za ludzie 2 dnia pozwalają zabierać zabawki psu przez dziecko a może cholera pies warknał w ramach zabwy , mój Barak tez warczy jak mu się zabiera cokolwiek z pyska ale to nie jest że " uważaj bo ci rękę odgryze " , a raczej " dawajmaleńka zobaczymy kto silniejszy " . Ewa ja tak bym nie chciała zeby on wracał do schroniska ... -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Co?/? jak to wraca do Boguszyc? Co się stało?[/QUOTE] Warczał na dziecko ... dzis wraca do schroniska. -
Ciotki Popek wraca do schroniska , pomocy !!!! on nie może wrócić do schronu , może macie jakiś awaryjny DT ... choc na chwilę , na tydzien pomózcie !!!!!
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Na watku gównym Os ewa napisała ze Popek wraca do Boguszyc .... on nie może wrócić do schroniska , ludzie potrzebne pieniadze an hotelik , pokazalismy mu inne zycie i dzis trafi znowu do piekła ..... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Jak to Popek wraca do Boguszyc ???? Że warknał na dziecko ??? Może ze strachu ... -
Anna a masz jeszcze umowy ??? Bo przyznaje sie ze zapomniałam Ci ich wysłac ....:(
-
Warka tez juz wie :)
-
[quote name='AnnaA']Kurczę, ale macie tempo. Lubię takie energiczne dziewczyny![/QUOTE] Aniu czekaj na telefon od Pani z Marek , Abrakadabra juz po wizycie , dom bardzo duzy , zadbany , mieli onka który im umarł na babeszję ... mamy zoelone światło na ten domek . Zośka pakuj się ......
-
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
marlenka replied to fizia's topic in Już w nowym domu
jestem ... narazie zaznaczam , poczytam póxniej -
Dzwoniła Abrakadabra ..za 20 minut jedzie na wizytę :) do marek ... ma mi dac znać co i jak i ewentualnie jeśli wszystko będzie w porzedku to poda numer do AnnyA żeby sie umówic na odbiór szczeniaka ..
-
[quote name='mgie']Trochę się w weekend pobawiłam robiąc aukcje :evil_lol: Jeszcze możesz sobie Żwirka pooglądać [URL]http://allegro.pl/item1040995109_zjawiskowy_czerwony_tosa_inu_w_ogromnej_potrzebie.html[/URL] Oby tylko Piromanka znalazła wolną chwile.:mdleje:[/QUOTE] Mgie normalnie jestem pod wrażeniem .... naprawdę ..
-
[quote name='mgie']Wszystko co wiemy jest w allegro. :cool1: [URL]http://allegro.pl/item1040994539_zjawiskowy_roczny_chart_szuka_nowych_wlascicieli.html[/URL][/QUOTE] Wiesz co allegro piękne ja się napatrzyc nie moge na nie :) Czekamy na Piromankę aż sie ujawni jakby co mam adres do Pani która chce adoptować Czarusia ...
-
Zaraz pojawi się tutaj Piromanka , moze pomoze nam z wizyta dla CHarciak , ponieważ on nie ma wątku to prosze wszystkie informację na jego temat na tym watku ...
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
marlenka replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego ....:-( teraz jak dostał szansę na lepsze jutro :placz: Dziewczyny dziękuję Wam ze Juniorek nie umierał na ulicy , ale w cieple i miłości mógł usnąc na zawsze :placz: Żegnaj maleńki :-( -
Abrakadabra pojedzie do marek - nawet chyba dzisiaj ....
-
[quote name='mgie']Tak,Cezary. Patrze na mapie to jest mniej więcej koło Czerniakowskiej może poprosić Piromanke ?[/QUOTE] Myślę ze Ania się zgodzi , bo ona dobra kobieta jest :) Zaraz do niej napisze . Dzwonię do Anny A po adres w markach .. Ups ... to Anna33 ma namiary a jak guupia dzwonię do AnnyA i się dopytuję o szczegóły ..:evil_lol:
-
Anna33 czy mozesz mi powiedzieć gdzie jest ulica zwierzyniecka ???? Bo w markach to już mam ewentualnie "chętną " chociaż ona o tym jeszcze nie wie :) ale nie wiem gdzie ta ulica dla charta ma być ??
-
[quote name='Anna_33']Jest dom do sprawdzenia dla czarnego szczeniaka. Marki. Dzis caly dzien, od srody do piatku wlacznie do 12. W niedziele od 12. Przyszly tydzien od 15. Mamy watek dla niby charcika? bo cos mi sie pomieszalo, a tez wizyte trzeba dla niego zrobic, w Warszawie na Zwierzynieckiej.[/QUOTE] Mamy charcika ... Mgie on chyba Czarus się nazywa tak ??? Anna podaj mi adres na PW to podesle Abrakadabrę do marek ....
-
Wczoraj miałam 2 telefony o psiaki ale jacys dziwni ludzie ..... czekamy dalej ..
-
Zapisuje ....
-
Podrzuce maluchy a co tam.......
-
[quote name='Isadora7']Czy jesteś w stanie czegoś więcej dowiedzieć sie o tym jamnisiu, jakieś foty może?[/QUOTE] Foty mogę zrobić ale brak mi troszkę czasu a zreszta taka paskudna pogoda jest że nawet nosa z domu sie wytknac nie chce . A co wiecej mam się ewentualnie dowiedzieć ??? Może uda mi się jakos skontaktować ... Wiem ze jamnik wychowuje się z dziećmi i jest oki .. Ale Pani się nie chce go wyprowadać na spacer więc go puszcza po osiedlu i mały gania za rowerami ... dlatego się chca go pozbyc . Ja sie obawaim że oddadzą go pierwszej lepszej osobie , która będzie chciała go wziąc
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
marlenka replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jeszcze jedno zdjęcie Brutala - musze się przekonać czy to nie on ... -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
marlenka replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciotki pilnie potrzebuję telefon do Dt , on mi strasznie przypomina mojego Brutala co poszedł do Ds ... obym sie myliła Zobaczcie czy nie jest podobny , czy mozecie sprawdzić czy na jednej łapce ( nie pamietam której miał wygolone na kroplówkę ??) cholera to już ze 3 tygodnie mogło zarosnąc Brutal wygląda tak Brutal przeszedł Babeszje i parwo i oddany był do Ds troszkę chudy , ale dzwoniłam do Pani i móiwła ze to nie ten sam pies , ze przytył , ze szczeka ... chciałabym zeby to nie był on ... ale jak sie okaże ze to Brutal to nie ręcze za siebie po prostu będziecie mi fajki do puchy wysyłac i zajmowac się moimi psami . Dajcie mi telefon do osoby u której jest mały .