Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Pogódka']A teraz leje jak oberwanie chmury tragedia:([/QUOTE] Szkoda ze troszkę słońca nie moge Wam podesłac w deszcz to tylko usiąśc i ...:drinking:
  2. Ja tez odetchnęłam .... u mnie swieci słoneczko .. i wszystkim ciotkom zycze takiego słoneczka :)
  3. A ja dzis miałam telefon od Pani , w sprawie Tusi .. miała przysłać mi adres , ale chyba zrezygnowała bo cisza , ale też pisał mi smsa Pan zainteresowany Tusią , ma zadzwonic po 16 bo ja nie bardzo dzis mogę rozmawiać w pracy , spotkanie za spotkaniem .
  4. Ja niestety nie mam kolorowej drukarki z biało -czarne zdjęcia to się nie nadają ... Marzenuś przeciez wiesz że u Ali wszystkie adopcje sa bardzo pilne , nie ma pilnych i mniej pilnych - wszystkie sa na wczoraj ...
  5. Agnieszka to co będzie w lato ??? Jak będa upały ?? Musisz kogoś do schładzania psa wynajac hahaha
  6. Mało osób tu zagląda??? Kurcze moze jakaś zbiórka karmy ??? No sama nie wiem . Marzenuś czy bedziesz moze jechała w okolice Ali ... podobno jest nowy piesek wyglądający jak pinczer i sunia jamnikowata a jest 5 domów dla jamnika wiec moze by się udało . Moze znacie jakąs fundację kogos kto by choć jednorazowo pomógł ...to już by było cos
  7. [quote name='lady10']Witam wszystkich jak wczesniej mowila Anna33, to jajestem Malgosia z Kanady, i jestem bardzo zainteresowana Popkiem.[/QUOTE] Witam u Popka ...:Rose:
  8. Dziewczyny Auraa jest z Ursusa ... piszcie do niej ..[url]http://www.dogomania.pl/members/20073-auraa[/url]
  9. [quote name='aiks']wiesz co piertucha...to sie normalnie wkurwić można na takie coś! I sie wkurwiłam. a wiadomo, co z piechem bez łapy? Znalazł się?[/QUOTE] Pietrucha pisała ze się znalazł , wiec wszystkie psy zyją ...
  10. [quote name='Anna_33']No to trzeba lapac Ingrid...Pomozecie dziewczyny? ja musze wyjsc zaraz, wroce pewnie ok 20 dopiero.[/QUOTE] Tutaj jest profil [url]http://www.dogomania.pl/members/97306-Ingrid44[/url] napisz do Ingrid wiadomość .... i tyle .
  11. Z kanady jest Ingrid44 i ona chyba mieszka niedaleko Toronto ( jak sie oreintuję) A DT jest z Ostrołęki ...
  12. Nati o tym psiaku zaginionym nic nie wiesz??
  13. O matko , dzieki bogu ze koty sa , a co z tym psiakiem bez łapki ...
  14. [quote name='kami_23']Ten dyrektor mówił, że te ZOO w Warszawie ma górkę i ten zwierzęta mogą się tam schronić a inne zostały zabezpieczone.[/QUOTE] Ten z KK tez mówił ze zwierzęta sa bezpieczne a gdzie jest 11 zwierząt ?
  15. [quote name='NatiiMar']Nie ma w schronisku ani jednego kota, było ich 10. Brakuje tez jednego psa. Narazie nie wiem nic więcej. W przytulisku natomiast sytuacja bez zmian. Jest cięzko,ale nie krytycznie. W Koxlu woda opadła o kilkadziesiąt centymetrów. Ale mówią,żeby sie nie cieszyć. W poniedziałek będzie druga fala. Jedyna pociechą jest to,że jeśli nie zacznie padac, to ta woda powinna do poniedziałku wsiąknąć i zrobić miejsce dla kolejnej...[/QUOTE] Miałam nadzieję ze jednak kotów tam nie było :( Ciekawe jak sie czuje Pan KIEROWNIK schroniska pijąc ciepła kawkę w domu . Czy bedzie umiał wytłumaczyc braku 11 zwierząt ?? Dziewczyny jeśli ma iśc druga fala moze warto jednak przenieśc psy do opola ??? Tak na wszelki wypadek zebyśmy za kilka dni mogły choć trochę spokojnie spać ... nie tak jak dzis w nocy :(
  16. [quote name='egoist']czekamy na nowe wieści z K-K[/QUOTE] Dokładnie , co z kotami czy wogóle były jakieś koty w schronisku ??
  17. kurcze moze niech dadzą tym zwierzakom jakiś zastrzyk usypiający , żeby się nie tłukły , mają przeciez jakies pawilony na zimę gdzie moga zamknąc zwierzynę prawda ???
  18. [quote name='Monday']A nie można taniej tego załtawić???? W radomiu BeataM utargowała 150zł za sterylkę....ale nie ma sensu wozic psów od Ali do radomia...[/QUOTE] Monaday Ali już sie kończa pieniądze , ma teraz taki problem ze albo zapłaci prąd albo karma , albo telefon albo sterylka .... Wiec nawet 150 zł to dla niej duży wydatek ..karma co miesiac dla psów kosztuje majątek ,ja przy 3 duzych wydaje około 200-250 zł ( dokładnie nie licze ) a przy 60 to sa tysiace złotych .. Alę jej możliwości juz przerastają chodzi głównie o finanse , ale równiez o pomoc w adopcjach , ja wiem że dużo zrobiłyście z ogłoszeniami ale trzeba walczyc cały czas . jak będa zdjęcia ja zrobię ... informacje o psie - nie ma porblemu , ale trzeba Ali pomóc za chwilę liczba psów będzie 70 sztuk za rok przybędzie wiecej i wiecej i co wtedy ..??? Ala nawet nie ma samochodu za każdy transport do weta musi płacić około 30 -40 zł . Przysterylce sam dojazd so wet conajmniej 2 razy to już jest 60-80 zł.
  19. Właśnie dlatego ze ewakuacja zoo jest o wiele trudniejsza powinni sie nad tym zastanowić wczesniej , a własnie wyczytałam ze wały przy zoo sa w najgorszym stanie . Nie szkoda słów .... naprwadę . W naszym kraju na nic nie ma pieniedzy ....
  20. [quote name='basia'][B]Widziałam rozmowę z dr zoo w Wawie. Mówił, że są przygotowani do odstrzały jedynie w sytuacji kiedy zwierzęta wpadną w panikę i będą zagrażać sobie wzajemnie!! Jeżeli się pokaleczą i któreś miałoby zdychać w męczarniach, bo nie będą mu mogli udzielić pomocy weterynaryjnej, wtedy będą MUSIELI strzelać.[/B][/QUOTE] Po prostu świetnie , nastepni ... wiecie co juz conajmniej od wczoraj wiadomo było że jest zagrożenie zalania zoo , a od dłuższego czasu że powodzie beda , pada i padać będzie jeszcze długo więc dlaczego takie miejsca połozone na terenach które sa blisko rzek i narażone na powódź nie ma planu ewakuacji wcześniej . Przeciez nie wezmą słonia w żuka i nie przewiozą . Powinni już zaczac ewakuację zwierząt - na co czekają aż woda będzie się przelewała przez wał ??? Nie portafię zrozumieć takich działań a raczej ich braku . Niech już zastrzelą połowę zwierząt druga niech sie utopi a co tam ... przeciez to nie będzie ich wina zawsze znajda wytłumaczenie swoich błedów :(
  21. Tripi mam informacje ze maluchy maja w klębie 45 ( chyba dziewczyna )i 48 ( chłopak ) - albo na odwrót więc wazą napewno koło 10 -12 kg . Maja juz około 5-6 miesiecy wiecie ze określenie wieku psów bezpańskich jest cięzkie . A jesli chodzi o kontakt z opiekunami to coz wiele pozostaje do zyczenia ale mam nadzieje ze zdjecia bedą .. i ruszą się ogłoszenia . Pomożecie mi z ogłoszeniami ???
  22. [quote name='pietrucha204']dotarła kajakiem z WOPRu. w kojcach faktycznie sucho HURAAAAAAAA- woda zalała wybiegi - z nich psy upchane w kojcach. zadzwonie za jakąś godzinę ile psów jest i w jakim stanie, jak zjedzeniem i ich kondycją teraz musze uciekac na jakieś 2 godz- obowiązki wzywają :/[/QUOTE] Pietrucha bardzo dizekujemy ... całe szczęscie ze z psami wszystko w porzadku , a napisz jeszcze czy to o kotach prawda???
  23. Uffff dobrze ze Dorota jest na miejscu , wreszcie się dowiemy co z psami .. czekamy
×
×
  • Create New...