-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='kora78']cieszę się,m że tylu ciotkom się Ula podoba, bo może rzeczywiście spodoba sie tez temu właściwemu wreszcie. Ogłoszenia bez fotek chyba są bez sensu. Mogę pozmneijszane powysyłać, podaj maila marlenka :) Bunię prosimy ogłąszać, ale Ulę też :)[/QUOTE] Linki aktywacyjne beda przychodzić do kizimizi i może dorzucić fotki , tylko w jednym się nie załadowało , reszta jest oki :) a mój adres [email][email protected][/email]
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']W sprawie wizyty to Pani umawiała się z Anną33. Ja więcej nie wiem nic.[/QUOTE] Acha , no to czekamy az się Anna odezwie -
[quote name='kizimizi']Tekst jest na 1 stronie. namiary na mnie 664 532 841 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] DZiewczyny Ula ma wykupiony pakiet ogloszen i co chwile ktos jej dorabia. Ja nie mowie ze to zle i ze są być moze niepotrzebne ale niedługo na wiekszosci portalach nie bedzie można dodac tego gotowego tekstu bo będą duble. CZy jesli robicie tyle ogloszen moglabym was poprosic o pomoc dla naszej babinki Buni, ktora kompletnie nikt sie nei interesuje bo ma ponad 9 lat, jest przeciętna no i ... trochę dzika:roll: No bo na co komu taki pies ?:shake:[/QUOTE] Daj link wątku do babuni ? zreszta ktos szuka starszego psa dla 80 - letniej Pani wiec moze ją wrzucę
-
Zrobiłam Uli na początek gumtrii. Jak znajdę chwilkę to jeszcze robię ogłoszenia , i trzymam kciuki o ona jest śliczna :) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=204959076&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ204959076MXGuidMZ12895e93-72c0-a20b-2737-1e27ffffacb0&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9131%3B204959076%3B41367341%3B%3B&secev=AQAAASiO9egAAM0AAAABACIxMjg5NWU5Mzk5Ny5hMjBiMjcyLjQ2ZGE0LmZmZmY2NmMxAAAAAQAAAAAMN21kAHeaXusLV4bMgCJIn6kSDeHi3YJ0&wmid=204959076[/URL] Kizimizi podaję namiar na CIebie i będą przychodzić linki aktywacyjne na Twoja skrzynkę :) Sprawdź czy w ogłoszeniach wszystko oki , do niektórych nie mogę dodać zdjec bo za duzy format , a ja nie umiem zmniejszać :oops:
-
[quote name='kizimizi']Markenko my to wiemy. Tyko czemu o Ule nikt nie pyta :([/QUOTE] Kizimizi - powiem tak , miałam na Dt Nugata z Boguszyc , mały , krótkie łapki , gruby z podobnymi uszami jak Ula . SBD mówiła ze to jest urocza pokraka , sama jak go zabrałam ze schronu mówiłam ze jest brzydki , z upływaem czasu piękniejszego psa dla mnie nie było ... ale domków tez nie . Nugat był u mnie pół oru zmienił się nie do poznania , z psa który bał sie własnego cienia stał sie psem który potrafił obcej osobie wskoczyc w lecznicy na kolana i wsadzić pyska do kawy która uwilbiał . I tak Nugat siedział u mnie chyba z pól roku , zero telefonów , nic .... i w końcu trafił mu sie dom , wsapniały , kochająca Pani .... U mnie tymczasy długo siedziały ale jak mi powiedziała Pani która adoptowała ode mnie sunie " dla każdego psa jest gdzieś dom tylko muszą sie odnaleźć " my pomagamy im w tym , i tylko tyle ...
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Matko no i co ? już za późno ? spamowałam po wątkach i nic :(:(:([/QUOTE] Mgie a powiedz mi a może jutro być ta wizyta??? -
Przyciąnał mnie tutaj tytuł wątku , i wlazłam . Kto powiedział ze ona jest brzydka ?????? Ona jest śliczna ....... Tylko musi trafić do domu , gdzie ja wykąpia i zadbaja , wszystkie psy w schronach mają to do siebie że sa jakies "inne" a w domach pieknieja .
-
[quote name='GPooLCLD']a będzie może , ktoś miał informację co u niej słychać ?[/QUOTE] Oczywiście ze tak , poprosze Agnieszkę z Os żeby poprosiła o jakies zdjecia małej :)
-
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Popek ma szanse na dom i co nie ma kto zrobić wizyty ???? Jasny gwint .... -
Dajmy sobie spokój z takimi domkami - jak ja dzwoniłam do Sbd o Baraka , to znałam wszystkie szczególy łącznie z czerwona piłeczka w pysku i jego oczami zbója - i cały tekst z ogłoszenia .
-
[quote name='ostatniaszansa']z mila checia :) rany, jak Ty to robisz, ze Ci minuty zostaja ??? a mam horrendalnie duzo minut co miesiac i drugie tyle co najmniej wygaduje ... /Agnieszka[/QUOTE] Ja CI dziś wszystko wyjaśnie .......
-
[quote name='ostatniaszansa']nie mozesz sie doczekac, co ;) ? /Agnieszka[/QUOTE] Wiedzisz jak Ty mnie dobrze znasz?:) ja mam jeszcze do wykorzystania 500 minut i zostało mi to to na 3 dni , wiec zadzwonię dziś na ploty do Ciebie .... pogadamy hihihi
-
[quote name='ostatniaszansa']no popatrz, a podobno pani nie ma kasy... moze ma darmowe smsy w pakiecie? /Agnieszka[/QUOTE] Napewno , ale jest przed wypłata to sobie niedługo kartę kupi znowu
-
[quote name='Nutusia']Marlanka, szkoda czasu, nerwów i... pieniędzy![/QUOTE] Wiem dlatego skończyłam juz dyskusje z tym po**bkiem . Przysyłała mi smsy ale nie odpisuje to może jej się znudzi .
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Dziękuję bardzo dziewczyny. Szczególne podziękowania należą się mężowi Asi; tyle przeszkód które wczoraj pokonał to mnie zwaliłyby z nóg a przynajmniej byłabym zła. A tu przejeżdża młody, uśmiechnięty człowiek na dodatek przemiły. Asiu, masz wyjatkowego męża! Skąd Ty go wytrzasnęłaś? Napisz coś jak Bila zniosła podróż chociaż jak ją znam to ona najprawdopodobniej sie "wyłączyła". Bila to umie. Ja pisałam list do państwa i szczególnie uczulałam na ograniczenie jej jedzenie/faktycznie, je jak smok i zrobiła sie już ciężka/ i druga ważna sprawa - nie wolno jej pozwalac na wszystko bo wejdzie na głowę. PIES MUSI ZNAC SWOJE MIEJSCE. Pisałam o tym bo wiem, że Bila potrafi przymilaniem się osiągnąc dużo. Jewszcze raz dziekuję Joasi i Marlence bo odwaliłyście kawał dobrej roboty a ja za Bilą narazie b.tesknię.[/QUOTE] Aniu nie tesknij i nie myśl .... znajdziemy cos innego na pocieszenie :) -
[quote name='ostatniaszansa']a potem kaze zapakowac i wyslac pod wskazany adres.... /Agnieszka[/QUOTE] Napisała ze ja przeadzam bo on ama dzieci i krzywda im sie nie dzieje ... to napisałam żeby wysłaął dziecko poczta obojętnie w jakiej kopercie . ... Odpisała ze jestem je***a żebym poszła na ulicy dać d**y to sobie zrobię , proste i logiczne . Wiec widać co to za osoba , jak na ulicy daje dupy ...
-
[quote name='Nutusia']Psy w mundurach to trzeba będzie za czas jakiś wysłać, żeby sprawdzili czy pani otworzyła list, w którym ktoś na podobnym poziomie jest gotowy wysłać jej szczenię...[/QUOTE] Wiesz co ja tak sobie pomyslałam ze wyślę jej .... zdjęcie psa ... i niech się obejdzie smakiem :)
-
Wrzuciłam ja na Czarne kwiatki . Ostatni sms był najlepszy : Cytuję : A utykaj garba . Pujde do innego schroniska głupia babo zegnam :question::stupid::eek2::snipersm: Koleżanka mi z krzesła spadła jak jej przeczytałam :evil_lol:
-
[quote name='ostatniaszansa']pamieta o wystawie powiedz, ze bedzie !!! /Agnieszka[/QUOTE] Oj dobra ... powiem koniecznie ..
-
[quote name='ostatniaszansa']A ja sie skarzylam, ze do mnie jakies niedorozwoje pisza.... /Agnieszka[/QUOTE] Ja z koleżanką w pracy mamy ubaw z tej walniętej baby .... ale już nie pisze może poleciała do lekarza albo do telewizji dobrze ze wczoraj włosy sobie ładnie zrobiłam... będe ładnie wyglądac :)
-
cd. Pani mi napisała ze spokojna moja głowa ona jest przed wypłata i mam jej psa wysłac bo ona do telewizji pójdzie . A następny sms to że jak ona chce psa to się wysyła a nie dyskutuje , wiec nie byłam miła , napisałam zeby do telewizji leciała już bo psa nie dostanie i niech przy okazji odwiedzi lekarza niech jej leczy nogi bo na głowe to duzo za póxno . Może da sobie spokój jak nie to zadzwonię do niej . Podała mi swój adres to jej powiem że podeślęd od niej psy ale w mundurach jak sie nie odwali :)
-
[quote name='ostatniaszansa']no nie wiem czy sie smiac czy plakac. Najpierw oplulam monitor mufinka, ale potem jak sie zastanowilam...ta "mila pani" pewnie bedzie gdzie indziej szczeniaka szukac...a jak jakis geniusz sie kapnie, ze na poczcie sa pudelka i sie szczeniak zmiesci??? szok. /Agnieszka[/QUOTE] Tak jeszcze teraz napisał czy za ta "paczke " bedzie musiała zapłacić bo jakby co to ona nie ma pieniędzy . Więc moja odpowiedź była taka - to za co pani lupi psu jeśc , za co zaszczepi a jak sie rozchoruje to co Pani zrobi ??? Chce Pani zeby wysłać żywe stworzenie poczta ?? To nie jest zabawka - jest Pani nienormalna i zadnego psa Pani nie dostanie i prosze nie pisać wiecej bo sie pani karta skończy a przeciez nie ma Pani pieniedzy "jakby co ...
-
[quote name='Ingrid44']Zrobilam Tuptusiowi ogloszenie w gazecie " [B]Dziennik Zachodni"[/B] bo kochane cioteczki ze Slaska podeslaly mi namiary i wszyskie informacje. Ogloszenie ukaze sie w piatek -21 maja i sobote 22 maja. Zaplacilam 146.03 zl. Ogloszenie musi byc bardzo krotkie bo tylko 8 linijek. Teraz bede siedziec i trzymac kciuki.[/QUOTE] Ingrid ja tez trzymam kciuki . Czy znacie kogoś kto umie zrobic takie małe ulotki ??? Bo bym może zaniosła do mojego weta .. może ktoś by się zainteresował ...
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Asiu zajrzyj na watek szczeniaków , jaka korespondencje dziś prowadziłam sms-ową . -
Zobaczcie jakie de****e chca psa Dostałam sms: De**l-Chcjalam spytać o szczeniaka. Czy jest jeszcze osiągalny i gdzie się znajduje Ja:- Tak aktualny i jest w okolicahc Warszawy De**l:-Bo ja jestem sosnowca. Nie dało by sie go odełac pod skazany adres? Ja-A jak go doesłac ? De**l-:Pocztą? Bo nie dam rady go odebrać albo do schroniska na mysłowice i tak odbiorę go Ja:- Mam go zapakować w kopertę A4 czy A3 . Biała czy szarą ? De**l:-Obojętnie żeby się zmiescił De**l:-I od razu pod skazany adres . Wiecie co specjalnie napisałam do niej o tych kopertach bo myslałam że Pani da coś to do myslenia , ale jak mi odpisała to mi ręce opadły i jeszcze podała mi adres imie i nazwisko ....