Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Wczoraj byliśmy na spacerku nad rzeką , mała słucha się ... biegała z Barakiem , tarzały sie w piachu ... obszczekiwały ludzi , w sumie to Oba zachowuje się tak jakby zawsze z nami jeździła autem ,chodziła na spacery. Jest tylko jeden problem że Oba co zje to za 20 minut strawi .....ale sa to koopy normalne wiec moze dlatego że się żołądek przyzwyczaja do jedzenia ???? i niestety czasami jej się zdaza w domu ... zwłaszcza w nocy ...ale mysle że opanujemy ten problem
  2. Dobra jakoś sobei poradzimy , poszukam czy mam coś na bazarek , a to że ona nie potrzebuje DT to kurcze nie znaczy że nie możesz czasami zaglądnac .
  3. Wrzuciłam ją na cafeanimals moze wydrukuja naszą Tuśkę w metrze [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tusia-sunia-do-adopcji,17209[/url]
  4. [quote name='AnnaA']Marlenka, a czy Ty jesteś pewna, że chcesz ją oddac do adopcji? Z tego co piszesz to widzę, że bedzie ciężkie rozstanie.[/QUOTE] Nie musze ja oddac bo ja nie dam rady z tyloma psami .... ale pozachwycać się moge . Zuzia moja tez była u mnie dłuuuugo i pojechałą i ma super domek , Nugat tez słodziak kochany , teraz czas na Obamę , musze dale ratowac inne psy
  5. Dobrze kłótnie nic nie dają , Anna do kiedy moze przytrzymać Tusię ?? Obrażając się tutaj nic nie uzyskamy że ten cholerny net mi się zepsuł , jasne gwint w najmniej odpowiedniech chwili . Nie wiem moze poświęce całą niedziele i pójde do rodziny i bede robić ogłoszenia .
  6. [quote name='Piromanka']Zagląda. Czekamy na fotografie.[/QUOTE] Narazie nic nie mam bo mi Obama jęzor wsadza w aparat :) jeszcze jest szalona ...
  7. Nikt do maleńkiej nie zagląda?
  8. Brawo Popuś ...tak długo czekałes...
  9. [quote name='sleepingbyday']sama jestes polciuch, marlenka :evil_lol:[/QUOTE] Przyganiał kocioł garnkowi hihihihi. Dziewczyny sunia jest zajefajna ... normalnie jak Mój baraczek , wspaniala , śliczna , kochana same ochy i achy .... Abra kiedy w radomiu będziesz , musisz ją zobaczyć koniecznie ...
  10. Narazie zapiszę .... Piromanka my to się mamy co ???
  11. Dorota pojedź z tą karma jutro tylko zadzwoń do Ali o której będziesz . Chyba nie będzie problemu ....
  12. [quote name='Piromanka']Rób ładne fotki i lecimy z ogłoszeniami. Ps. To oferta ;-)[/QUOTE] Oki ... zrobię foty , sterylkę i ogłaszamy dopiero co ??? Sterylka za około 2 tygodnie ...wiec jeszcze wytrzymam z nia moze mnie przestanie ślinic :)
  13. Ej polciuchy ... sciagnijcie jakieś ciotki na wątek ...
  14. Ej polciuchy ... sciagnijcie jakieś ciotki na wątek ...
  15. Chwile mnie tu nie było a tu takie kwaitki . Kurcze trzymam kciuki zeby Tuptuś znalazł w końcu dom :) Pies wolny 100 lat.............:tort::new-bday::BIG:Twoje zdrówko :drinking:
  16. [quote name='Wunia']różnice: 1.kawałek białej łapuszki, 2.no i krawat biały :D:D:D:D[/QUOTE] Wygrałas :) ... nagroda jest tygodniowe zabieranie ich na spacerek :)
  17. [quote name='ostatniaszansa']Przed momentem mialam telefon jest Pani chętna do adopcji szczeniaka suczki co by nie była wyższa jak do kolana. Pani mieszka w Warszawie, powiadomiona o konieczności wizyty przedadopcyjnej. Chciałaby zobaczyć zdjęcia małej. E[/QUOTE] Agnieszka mi wysłała mail to podesle zdjecia
  18. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5785203_tusia_mala_sunia_szczeniaczek_szuka.html[/url] [url]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=31478[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4327542&cid=161[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/poz_zwierzaki/2769.html[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/2771.html[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/2772.html[/url]
  19. Biorę się zrobie kilka ogłoszeń .. hm Mgie rozmawiałam z Toba na gg i obiecałaś zrobic ogłoszenia . Ja nie mam w domu narazie netu a w pracy średnio moe , ale cóż .. AnnaA podaję do Ciebie namiar w ogłoszeniach .
  20. [quote name='sleepingbyday']widać róznicę, bo barak to beczka aktualnie ;-).[/QUOTE] Chłopakowi sie powodzi po prostu .
  21. Zapraszam na wątek mojej przylepy [url]http://www.dogomania.pl/threads/187979-M%C5%82oda-sunia-Obama-szuka-domu[/url]
  22. Dziewczyny przepraszam za offa ale zajrzyjcie na ten watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/187979-M%C5%82oda-sunia-Obama-szuka-domu[/url]
  23. Kilka tygodni temu widzaiłam biegającego psa który podobny był do mojego Baraka , nie wiedziałam czy to sunia czy pies , myslałam ze jest czyjś więc się za bardzo tym nie przejęłam . Po krótkim czasie moja sisotra mi doniosła że to sunia i jest bezdomna , nie mogłam spać jak sobie pomyślałam ze taki barakopodobny pies biega głodny i sam . W zeszły tygodniu widziałam sunię w "towarzystwie : gromady wielkich psów prawopodobnie miała cieczkę , niestety nie odważyłam sie do niej podejśc . W piątek jechałam z synem samochodem i zauważyłam ją jak biegła za młodymi ludźmi i ich psem , chuda , ogon w dole .... serce mi pekało nie mogłam przejechac obojetnie , zatrzymałam sie i sunia wylądowała u mnie w aucie . Baraz z Dasiy przyjeły ją bardzo dobrze , a sunia dostała imię Obama :) Jest młodziutka , może nawet roku nie ma , chuda , przerażona , boi sie mopa , szczotki , ścierek nawet odświeżacza do powietrza . Pod wpływem strachu rozpłaszcza się na podłodze . Generalnie utrzymuje czystośc w domu ( sa jeszcze małe wpadki , ale rzadko ) jest kochana , bardzo lubi pieszczoty , i koniecznie chcaiłaby człowieka zalizac na śmierć . Dziś pójdę z nią do weta żeby okreslił jej wiek i czy można ją sterylizowac czy najpierw utuczyć bo chuda jak szkapa . Obama jest bardzo ruchliwym psem .. więc narazie takie zdjęcia udało mi się zrobic . Znajdź różnice :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/302/357c275767b0f18bmed.jpg[/IMG] I tutaj z Barakiem :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/306/160127485dd70ff8med.jpg[/IMG]
  24. [quote name='tula']Marlenka a ta osoba o której pisze Ellig to nie przypadkiem ta sama przed którą nas ostrzegałaś?[/QUOTE] Nie ta Pani co ja ostrzegałam to mieszka w warszawie przy pl. bankowym .
×
×
  • Create New...