Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. No to superancko ... ja musze napisac maila jak brutus się czuje ...
  2. [quote name='AnnaA']Odnośnie leczenia pierwszego wyadoptowanego szczeniaka, ślicznej czarno-białej, przemiłej kruszynki ja negocjowałabym zasadnośc zapłacenia całego rachunku za wszystkie potrzebne szczepienia i zabiegi. Nowa właścicielka była uprzedzona, że psa trzeba zaszczepic itp itd a sprawa parwo wyszła zupełnie po tym i ew koszty leczenia tego parwo można młodej nowej pani refundowac/chociaż też nie do końca/ ale nic poza tym. Zapraszam bardzo na ew.sesję zdjęciową ale może Marlenka znajdzie chwilę w sob.lub niedz. Marlenko! Proszę![/QUOTE] Aniu ja zarosnę jak nie doprowadze podwórka do końca chociaz jako tako , w tydgoniu nie mam szans bo siedze wiecznie w pracy .... no zobaczymy jak to wyjdzie .
  3. Ja bym z chęcia podjechała do AnnyA ale mi naprawde brakuje czasu chyba ze brygada jakas wpadnie do mnie i pomoże midoprowadzic podwórko do porządku :) Zarosła mi siatka , trawa juz nie wspomnę o "krokusach " po moich psach . Fizycznie nie daje rady , nawet w niedzilę z kosiara brykam po podwórku . Także dziewczyny zapraszam na wekend do mnie a póxniej do Anny podjedziemy .
  4. Podpisuje sie pod tym . Plus wyniki badań psiaka
  5. dawno na wątku nie byłam , i jak przeczytałam co sie w schronisku dzieje to mi włsy na głowie stanęły . Jednym psom na koszt schroniska robi się badania ( psom które mają domy ) a Nasz pies czekał długo i teraz nie zostaną podane do wiadomości wyniki badań ??? Mam wobec tego podejrzenia że takowe wyniki po prostu nie istnieją . Beata prosze podaj gdzie jest napisane że jest tajemnica lekarską badania psa bezdomnego na którego leczenie i utrzymanie wpłacają ludzie nie zwiazani ze schroniskiem .Jesli jest taki przepis bardzo proszę podaj gdzie takie głupoty można przeczytać ???? Jestem osobą która wpłacał pieniądze na tego psa i bardzo prosze o udostępnienie wyników badań .
  6. [quote name='Andzike']Nie widziałam jej jeszcze ani razu... Magda miała się do mnie odezwać, ale póki co cisza. Przypomnę się jej ;)[/QUOTE] Bardzo proszę , podejdź i zobacz jak sunia sie miewa
  7. Andzike czy widujesz czasami nasza Kasię ???
  8. [quote name='joanna83']A co u Tusi? Nikt nie dzwoni, nie pyta? Taka śliczna dziewczynka i nic?[/QUOTE] Dzwonia , i pytaja np. " ja bym chciała się dowiedziec o tego owczarka długowłosego , Tusię ..."
  9. [quote name='Anna_33']Piekne zdjecia boguszcykich psiakow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187258-Boguszyckie-pieknosci-zbieraja-na-leczenie.Piekne-zdjecia-w-antyramach.15.06.g-22.00[/url]. Marlenkaaaa, mialas mi mail wyslac;-)[/QUOTE] O żesz ... zapomniałam , mam teraz tyle pracy że nie wiem w co ręce włożyc , dlatego rzadko zaglądam na watki ...:(
  10. Ciotki macie pozdrowienia od Zuzi ... cała szcześliwa biega po górach
  11. Anna zgubiłas Tuśke ???
  12. Podczytywałam wątek , trzymałam kciuki i cieszyłam się ze kolejny psiak ma domek , a tu taka zła wiadomość . Trzymaj się Aniu . A Ty Aniołeczku badź szcześliwy ...za TM
  13. [quote name='Marzenuś']Niestety... :( Monicę się spodobała, ale reszcie rodziny nie bardzo :( Ale wyślę jej zdjęcia Ani, może się uda.[/QUOTE] Kurcze szkoda bajka jest śliczna .
  14. [quote name='tula']Marlenka a masz może jej zdjęcia jakies to bym chociaż ogłoszenia kici porobiła bo inaczej pomóc nie dam rady niestety.[/QUOTE] Czekam na zdjęcia , ale jeszcze nie mam
  15. Nie byłam na wątku przez wekend a tu takie plany ... Dziewczyny Bajka jest mniejsza niż się wydaje na zdjęciu , jest maleńka i taka śliczna , wielkości normalnego yorka zdjęcia nie oddaja jej wdzięku i napewno wieksza nie urośnie . Czy ktos może na Dt dla kotki , syn Ali ja wział z pracy bo była w ciązy , kicia juz jest po sterylce ale wrócic na teren zakładu nie może . Trzeba ją z kliniki zabrac i szukac jej domu , niestety nie ma gdzie jej wziąc . Moze Wy macie jakieś pomysły
  16. a ja już się wogóle nie dziwię . U Kasi to wszystkie psy zdrowieją ,młodnieja i sa szczesliwe
  17. [quote name='bela51']Ze wstydem przyznaje, ze malo uczestniczyłam w wątku Misi, dlatego pytam - CZY MISIA UMIE BIEGAĆ ? [URL="http://img193.imageshack.us/i/14129372.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6757/14129372.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Czy to jest ta sama sunia co na 1 zdjeciu w 1 poście ????
  18. Monday przeciez amelka m zrobione nowe foty , szukaj :) Ja pieniądze na sterylkę Ali przekazałam , karmę od Bajk21 tez , Ala prosiła zeby serdecznie podziekowac za pomoc . Sterylka będzie przeprowadzona jak tylko sunie się "wycieczkuje " .
  19. Super ze wszystko poszło ok . Ja niestety w niedziele byłam nieprzytomna , przez bol zeba wysadzało mi oko , dlatego AnnaA podjechała dp Państwa . Myslę ze sobie świetnie poradzą . Ale jak zadzwonia o pomoc to podjadę do nich :)
  20. Cisza u Tuśki :placz: Podniosę chociaz wątek moze ktoś zajrzy :mad:
  21. Kto wspomoże jeszcze Alę jakąs karmą dla psiaków ...
  22. [quote name='Monday']Rozmawiałam z panią. Chyba była zaskoczona tym, że zaproponowałam jej dzisiaj przywiezienie psów :) Tak jakby nie wiedziała co powiedzieć. Pewnie jak skończyłyśmy rozmawiać, to dotarło, ze dzis psiaki przyjadą. Będzie dobrze.... Póki co z anhatą skontaktować się nie mogę :( Bo pomyślałam, że jakby ona mogła wcześniej być wolna to z nią wcześniej bym do schonu podjechała, załatwiła papierkowe sprawy i zaczęła szorować Maltę i Gretę. Niestety w tym wpadku Lady nie wyjdzie na spacerek.... A moze zajmiemy się nią zamiast Malty i Grety:oops: (lilith byłaby pewnie przeszczęsliwa...)[/QUOTE] O której godzinie jedziecie z suniami ???
  23. [quote name='wiking042']Red, nie ma sprawy, cieszę się tak samo, jak w przypadku Saby i Luli (teraz Tary). Największe podziękowania nalezą się marlence, że dała sygnał i tak załatwiła sprawę. Jeszcze raz dzięki! :multi: A pieski kąpiemy i odwozimy DZISIAJ! :lol: Tak postanowiliśmy z Monday. Weźmiemy aparat. Red, umiesz już wklejać emotki? Napisałem Ci instrukcję... :evil_lol:[/QUOTE] Osz ... pewnie Pan sie nie moze doczekać co ??? Takie odniosłam wrazenie ze oni juz by chcieli psa . Jak mieli to im każdy proponował , jak nie mają to nie mają skąd wziąć . Świetnie .
  24. [quote name='wiking042']Marlenka, plan jest taki: dzisiaj wykąpiemy psy. Zostaną przygotowane dokumenty i zrobione szczepienia, o ile jeszcze nie zostały zrobione. A w niedzielę po obiedzie odwieziemy z Monday pieski do domu. Szczegóły dostawy uzgodnimy telefonicznie, jak już wszystko będzie gotowe, o ile zajdzie taka potrzeba. Ok?[/QUOTE] No problem !!
  25. [quote name='tula']Marlenka jak Ci dziękować? Super, WIELKIE DZIĘKI:):)[/QUOTE] Niech psiaki mają wreszcie domek , to najwieksza dla mnie nagroda :)
×
×
  • Create New...