Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Kasiu a jak jest w tym hoteliku co był Leoś? Czy ta jest " sylwetka osy" to nie jest ich załsuga?
  2. [quote name='sleepingbyday']marlena, ty się jeszcze doczekasz....[/QUOTE] Nie obiecuj.
  3. Bo jak działam to działam ...:) Teraz Tusce ogłoszenia zrobic Aniu mozesz napisać jakie informacje podawac w ogłoszeniach , znasz Tusie najlepiej .
  4. Tula własnie wczoraj rozmawiałam z Ala i ona mówiła o psotce ze będzie mała , jej matka Vika jest psem ciut ponad kolano , nieduża zresztą widać na zdjęciach , psotka będzie psem do kolana . A sytuacja naprawde jest dramatyczna , dziś będzie operowana Buba - sterylka aborcyjna - koszt 250 zł , za jakiś krótki czas będzie trzeba Lale ciachnąć bo ma cieczke i różnie się to może skończyć . Bazarki to super pomysł .... Tula jak wyslesz mi zdjecia z opisami to zrobie bazarek . Ale rzeczy niech będą u CIebie oki???
  5. No tak , czytałam na tej stronie , tylko tam tez trzeba płacić i u tych wet ceny sa takie jak u nas normalnie , za zwykła sterylke 200 zł za aborcyjną 250 zł . A jeszcze Ala nie ma własnego samochodu i za każdy dojazd do wet placi po 40 zł jednorazowo , a to tez nie sa małe koszty .
  6. [quote name='Ellig']Moj nick to Ellig nie ma za co dziekowac, zapas karmy bedzie na jakis czas na pewno spory, natomiast finansowo nie pomagamy, zajrzyjcie do [url]http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2010,38/informacja-organizacyjna-na-przyszly-rok,394.html[/url][/QUOTE] Sorki za przekrecenie nicka , a link nie działa ...
  7. [quote name='sleepingbyday']gagata, przykro mi z powodu zegaryny. słyszałam o niej kiedyś, do tematu nie wracałam, bo skoro jest, to i będzie ([B][COLOR=Red]sbd taka stara, a taka głupia). [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Ja pierdziu wreszcie się doczekałam :evil_lol: [/COLOR] [/COLOR]
  8. [COLOR=Red][SIZE=5]Dziewczyny rozmawaiłam z Alą , sytuacja jest dramatyczna . Ala za pieniadze które przyszły na moje konto i zostały jej przekazane wysterylizowała Vike która jak się okazało miała cystę na jajniku ( chyba tak to sie nazywa) operacja była cięzka bardzo , mój wet ją operwoał to mówił ze rzadko kiedy takie ma cięzkie zabiegi . Ze skarpety sterylkowej poszła do sterylki jamniczka która miała prawdopodobnie ropomacicze , krwawiła wiec Ala ją poddała sterylce . Jutro Ala będzie sterylizowała Bubę - Buba jest w ciązy . Lala dziś dostała 1 cieczki ...... Amelka jest jeszcze przed cieczką ... W sumie Ala ma jeszcze 5 suk do sterylki i w sumie wszystkie są pilne , a 5 sterylek po 250 zł =1250 zł . Ala ma wybór albo sterylki albo węgiel na zimę . Jej możliwości finansowe już dawno sie skończyły , czy jest szansa znaleźc fundację która pomoże jej wysterylizować suki ??????? Eling bardzo dziękuję za pomoc w karmie dla Ali jest to naprawde duża pomoc , czy uda nam się równiez pomóc w sterylkach suk ??? Równiez pilne są adopcje - młoda Buba zwariowana potrzebuje bardzo odpowiedzialnego domu , jest sunia kochaną , milutka , ale jest szalona , biega , przeskakuje prze z ogrodzenia . Amelka - spokojna , maleńka sunia , młodziutka - przed cieczką trzeba ję tez ciachnąć bo lada dzień moze mieć cieczkę . Lala - młodziutka , malutka , ma cieczkę - trzeba tez ja oddać do adopcji . Ala ma jeszcze szczenięta które nie mają zdjęc lub są juz dawno nieaktualne - dziecko Viki i chyba jeszcze jedno ( już się pogubiłam ) Dorotka jak będziesz prosze Cie zrób jak najwięcej zdjec. Adopcje stoja w miejscu , nie wiem jak ALi pomóc a pomóc jej koniecznie trzeba . Macie jakies pomysły ???? Psy maja ogłoszenia ?? [/SIZE][/COLOR]
  9. Rudzik jest przesympatycznym psem , bezproblemowym , wywala brzuszek do głaskania , próbuje za nogawki łapać żeby zachęcić do zabawy . Jest wspaniały!!!!!!! Myśłę że jakbyście go ogłaszały to on może isc do kazdego domu i z dziećmi i z psami ...ale gdzie będzie miał tak dobrze jak u Ani :)
  10. A znacie tego Pana ???? [IMG]http://images49.fotosik.pl/305/9dc7f2fedd547e9bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/191/b91ff9f01e5bcde3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/305/fd86be64fbbc89famed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/159/b7bb5feb9775ef42.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/217/9302f949897400eamed.jpg[/IMG]
  11. [quote name='joanna83']Nie mogę napisać gdzie ona jest, bo mi nie wydrukują. To lokalne ogłoszenia ;)[/QUOTE] Acha no dobra . Wczoraj jak byłam u AnnyA to Tuska mnie obszczekała , nie chciała pdejśc ale miałam dar przekonania w postaci pysznego ciasta drożdzowego i juz było dobrze :) Potrzebne nam sa ogłoszenia nowe , z nowymi zdjęciami
  12. [quote name='joanna83']wow, ależ ona wyrosła! Teraz to już prawdziwa pannica,a nie jakiś tam dzieciak :) Śliczna jest, naprawdę śliczna. Marlena mogę ją wrzucić do gazety, ale nie wiem jak z transportem,bo nas teraz przez prawie 2 tygodnie nie będzie. Co myślisz?[/QUOTE] Wrzuc ja Może ktos po nią przyjedzie ...napisz gdzie ona jest ..
  13. I jeszcze troche Tusi [IMG]http://images38.fotosik.pl/300/c7170babe33d149d.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/305/da92e105f9f2fdf7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/305/d73eb5dac2296d63.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/305/c4de3f854916f8b8med.jpg[/IMG]
  14. NIESPODZIANKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://images46.fotosik.pl/304/599ef6f6a70128c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/216/21ade02a35ce7a40.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/305/96b56f7129ea96e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/304/441e8843a4b67fd7.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/305/da39cfa91288904b.jpg[/IMG]
  15. Chciałam zrobić niespodziankę a tu AnnaA juz wygadała a oto i obiecane zdjęcia [IMG]http://images39.fotosik.pl/300/1720be8a7e258da8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/304/4c61d013eff256e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/300/f54a2d7495ff0699med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/216/a89b4cb3ec98babamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/300/2c60fa405b748239med.jpg[/IMG]
  16. Eling jesteś boska :) Bardzo dziekujemy . Dorota zadzwoń wczesniej do Ali i powiedz o swoim przyjeździe . Telefon do Ali 510-429-213, to jest na orange .
  17. Chyba zaklecia tu nie pomogą .... cholera co sie wogóle dzieje z tym Tuptusiem ... a własciwie z jego adopcja ...
  18. No i cisza u Popka . On w końcu jedzie do domku czy domek zrezygnował ????
  19. No to super chociaz jednemu się udało ....
  20. Tula zdjęcia kotki ma Pani Alina już , jakoś do niej poszły a do Ciebie nie chcą przejśc wraca mi z błędem mail .Nie wiem co jest wogóle grane . Jeśli chodzi o Amelkę to możesz na mnie ogłaszać ale z tym drugim numerem telefonu . A reka to nie iwem czy taka dobra bo kurcze nasza Tusia u AnnyA siedzi już tyle czasu i nie ma chętnych na nią . A jest śliczna , tylko robi się coraz mniej adopcyjna bo rosnie , kurcze może macie dobry domek dla niej . U Ali jest jeszcze to maleństwo biszkoptowe ładne i jeszcze cos małego do obfocenia . Czy jest ktoś chętny na pojechanie w odwiedziny do Ali i zrobienie zdjęc ??? Ja wiem ze ja mam najbliżej ale teraz do 19-20 siedze w pracy i nie dam rady , w wekend też mnie nie ma w domu , a maluchy u Ali rosną .....
  21. Bardzo podobna , tylko o wiele wieksza . Bajka jest naprawde mikrusia .
  22. [quote name='dota&koka']jaki ten nasz psi świat jest mały,nie? :)[/QUOTE] Tak , jak wczoraj zadzwonil szwagier Twój do mnie zapytać o bajke to słowem nie wspomniał o Tobie i dogo no nic .... później u Ali powiedziała Twoja siostra że jesteś na dogo , oczywiście Ala znała tylko Twoje imię nic wiecej.
  23. [quote name='dota&koka']cioteczki,mam super wiadomość.Bajka ma dom... ....u mojej siostry :)[/QUOTE] A to o ta Dorotę chodziło .... ale szwagier Twój bardzo miły facet ... bardzo . To będę miała z pierwszej ręki wiadomości co u Bajeczki .
  24. Przeczytałam wątek , szkoda ze tyle osób pomagających a psomna dogo zostało zbanowanych bo wypowiedzieli swoje zdanie . A maz Kasi obrażał wszystkich po kolei i nic ... Ja tez jestem za uśpieniem małych póki można , i znalezieniem domu dla suni , ale jeśli Kasia i jej WSPANIAŁY mąż nie potrzebują pomocy to zmykam na inne wątki pomagać tam gdzie pomoc się przyda .
×
×
  • Create New...