-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Nikt nic nie pisze to ja napisze parę słów. Od czasu kiedy Kropka vel Alfik wróciła do domu zauważyłam że jest zupełnie inna niż przed ucieczką . Okropnie boi sie facetów natomiast mi pozwala nawet żebym spała na niej sama włazi mi pod głowę . Częściej spaceruje po domu , nawet nauczyła sie od Baraka jak wyjadac kocie zarcie . :evil_lol: Narazie nic mi nie gryzie jak wczesniej , wychodzi na spacerki na smyczy ale załatwia się tylko jak ja z nią wychhodze , jak wyjdzie z nią mój mąż to można zapomnieć o czymkolwiek wraca do domu i wtedy jest niespodzianka:angryy:. Uwielbia jeśc z ręki . Zrobiła sie bardzo domowa , a kto by pomyślał że taki dziki stwór tak fajnie się zaadoptuje w domu .
-
Poker ja wogóle nie miałam zamiaru brać kasy za transport, ale Pani Zuzi sie uparła. Koszt transport 50 zł ( 200 km w dwie strony) Gameta dobrze że mój wet jest cierpliwy to poczeka , mój mąż mam nadzieję ze od połowy lipca pójdzie do pracy będzie mi łatwiej to jak nie będzie żadnych deklaracji to spłacę dług sama. Trudno. Zuzia jest tego warta. Ciesze się że znalazła taki wspaniały dom , bo warunki w jakich była wcześniej to po prostu jakaś masakra. A naprawdę mi nie ładnie prosić teraz tych ludzi o kasę , jeśli by mi ktoś podpowiedział wczęsniej to bym napomknęła im o tej sytuacji , a teraz to już musztarda po obiedzie . To była moja w zasadzie 1 adopcja gdzie włożony był jakiś wkład finansowy . A co tam pochwalę się może nie zapeszę że mimo że tak krótko jestem na dogo ( od czasu adopcji mojego Baraczka ) czyli gdzieś od lutego -to już moja 3 piesek który ode mnie poszedł do nowego domu . I mam nadzieję że to nie koniec chociaż teraz musze troszkę odpocząć a została mi jeszcze Kropka(Alfik) - która tylko do mnie ma zaufanie i nie wiem czy znajdzie się dom który będzie chciał takiego psa .
-
Żebym wiedziała to bym to zrobiła wcześniej teraz rzeczywiście będzie mi nieładnie pytać o kasę . :oops: Tym bardziej że Zuzi Państwo zwrócicil koszty paliwa jak wiozłam Zuzię do nich .
-
Wiadomość od Pani Zuzi " Zuzia przespała całą nocke spokojnie , a mało tego zaczyna pilnować domu bo szczeka jak coś usłyszy , spała na fotelu , nigdzie nie nabrudziła. Wszysko jest ok" To znaczy że Zuzia jeszcze nie czuje się pewnie, bo jakby tak było to by próbowała wpakowac sie do łóżka, ale wszystko przed nią . Sunia dużo przeszła i ma prawo tak reagować , u mnie zawsze wieczorem wpychała się na łóżko , ale nie nachalnie tylko tak delikatnie jakby chciała powiedziec " ja tylko tak sie przytulę " Ona zachowywała się jak księzniczka , spokojna i dystyngowana - nie to co moja chołota szczeka , biega gryzie. Brakuje mi Zuzi ale tak sobie myslę że jak będę o niej tak mocno myślała to ją ściągnę myslami i ona to będzie czuła . Ale ja głupia jestem co?
-
[quote name='Poker']marlenko, a czy nowi państwo Zuzi dołożyli się chociaż trochę? Super,że sunia ma domek :multi::multi:[/quote] Nie nie dołożyli się , prawdę mówiąc to nawet nie proponowałam im . Największą nagrodą jest to że Zuza ma dom taki fajny a z resztą się jakoś uporam
-
[quote name='__Lara']:multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: super, strasznie się cieszę :D :D A wypowiedź tego dziecka... rozbrajająca :-o:evil_lol: ale takie są właśnie dzieci :loveu: Gratuluje marlenko!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: P.s. a co z długiem sterylkowym? ile jeszcze zostało do spłacenia?[/quote] Lara własciwie to nie ma żadnych deklaracji . Sterylka kosztowała 250 zł , ja oczywiście się nie uchylam od dołożenia do tego , ale samej ciężko mi będzie całośc spłacić :-( ale jak będe zmuszona to coż wyjścia nie będzie .
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek który przeznaczony jest na spłatę sterylki Zuzi . Zuzia dziś pojechała do nowego domku , a dług u weta został . [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/encyklpopedie-na-splate-steryli-zuzi-do-10-07-2009-a-141150/#post12544257[/url] -
Przepraszam za offa , zapraszam wszystkich na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/encyklpopedie-na-splate-steryli-zuzi-do-10-07-2009-a-141150/#post12544257[/url]
-
Basiu strasznie współczuję :-( Co wchodze na jakiś wątek to same złe informacje:placz: Jakieś fatum czy co????? Ja dziś wyadoptowałam moją Zuzię , ale został mi dług u weta , który mi cięzko spłacić dlatego prosze o pomoc . Watek do Zuzi [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-juz-w-nowym-domku-brak-kasy-na-splate-sterylki-138267/index33.html#post12569751[/url] I zapraszm na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/encyklpopedie-na-splate-steryli-zuzi-do-10-07-2009-a-141150/#post12544257[/url]
-
Kurcze taki mały a tyle problemów :-(. Myślałam że w końcu ma ten swój stały dom , a tu taki zong. :shake: Nie ma szczęścia chłopak . A co do kota to może uda sie Kajka jakos przyzwyczić ? Moja Zuzia ( już chyba troszkę nie moja:evil_lol:)tez szarpała moje kotki za ogony , ale jakoś jej przeszło. Może dawać kotu na początku jeść w pomieszczeniu gdzie Kajko nie będzie mógł wejść. Kurde szkoda mi tego psiaka , znowu będzie musiał przeżywać zmianę domu a w jego przypadku to chyba nie wyjdzie mu to na dobre:-(
-
Zuzia dziś pojechała do nowego domu!!!!!:multi::multi::multi::multi: Ludzie adoptujący ją okazali się świetni , dom super (tfu tfu żeby nie zapeszyć) Udało się suni, juz nigdy nikt ją nie uwiąze na łańcuchu . Do dyspozycji ma mieszkanie w bloku, i 3 swoich ludzi. Jak dojechałam do domu zadzwoniłam do nowej Pani Zuzi to chyba Zuza wybrała sobie Panią . W trakcie wizyty Pani Zuzi była nia zachwycona , a jej 6 letnia córka upodobała sobie mojego Baraka, a Baraczek dał plamę bo zrobił koopę w nowym domu Zuzi co zniechęciło dziecko do niego i stwierdziła "mamo masz rację wolę Zuzię niż tego srającego psa":evil_lol::evil_lol: Pan Zuzi też ja polubił -chociaż kto nie lubił Zuzi , grzecznej , spokojnej suni. Zdjęcia z nowego domku w poniedziałek , bo w domu mi net działa jak nie powiem co :angryy::angryy:
-
[Warka] Potrzebna pomoc w złapaniu bokserki
marlenka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiadomo :placz: Suni nikt nie widział od jakiegoś czasu , nie widomo co się z nim dzieje -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
marlenka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie w Warce jest DT płatne u Jamora 15 zł doba moze jest możliwośc się z nim dogadać na mniej . Żeby maluch nie został zagryziony , jak myślicie są na to pieniądze?? Jakie sa szanse?? -
[quote name='leni356']a nie szkoda tak małego szczeniaka do kojca? noce są często zimne, szczenię się szybciej wyziębia[/quote] A masz inny pomysł ??? Jamor ma ocieplone budy i dodatkowo może umieścić napewno jakies dodatkowe koce , a nie ma zimy żeby maluch zmarzł . A napewno krzywda im się tam nie stanie . No nie wiem jak nie ma DT w domu to można pomyslec i pogadać z Jamorem .
-
[quote name='sleepingbyday']jamor może w takim razie?[/quote] Jamor tylko do kojca , ale warunki świetne
-
Miałam takie przeczucie własnie:placz:
-
Kajtuś prawie jak westie ,zostawiony,zapomniany-już w domku
marlenka replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Kajtusiu alez Ty masz szczęście :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo się cieszę że mały ma domek:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Czepiaj się - jak mają szybko znaleźć domki to się czepiaj . :loveu::loveu: Zniosę wszystko -
Zapraszam na bazarek , zbieramy kase na spłatę sterylki Zuzi Pierwszy raz robiłam bazarek więc jeśli coś nie tak to od razu piszcie [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/encyklpopedie-na-splate-steryli-zuzi-141150/#post12544257[/url]
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Jakoś nie chce mi się wierzyć,że szczeniak 5 tyg wygląda tak jak 7,8 :cool3: ale nic... . Aktualnie ogłoszenia z tymi foto.[/quote] Mgie kobietko jak się czepiasz . Postaram się ale w napewno nie dzis bo mi dziś mąż fure będzie robił , jak zrobi hamulce to pojadę . -
No oki zdazą się .
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki niewiele się zmieniły - tak mi powiedziała Ala . Z tych z kartonów to tylko czarny piesek jest zarezerwowany - żaden inny . -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka'][IMG]http://images47.fotosik.pl/150/bcb027375dd04765.jpg[/IMG] [COLOR=Red][SIZE=5]Perełka wyjeżdza do nowego domku:multi::multi:[/SIZE][/COLOR] [IMG]http://images50.fotosik.pl/149/2f80769a317e3935med.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/2ec74ffce25ef165.jpg[/IMG][/quote] To cudo ma już domek w Bytomiu . Wczoraj została dostarczona do nowej Pani. Domek okazał się super a mała nazywa się Luna . Ależ ona miała szczeście .:loveu: Pani Karolina jej nowa Pani jest nią zachwycona . -
Wiadomao co z Norka ?