-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chandler']Ale fajny Baraczek! Lubię jak psy się tak na pleckach kokoszą :loveu:. SBD, a Baraczek nadal jest Twój :cool3:?[/quote] Nie !!!!:angryy: Baraczek jest Moj :mad:Już i tak mam do niego za dużo wspólników:evil_lol: Jakby co na potwierdzenie tego mam umowę podpisaną :mad: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Widzę,że te bokserkowate szczeniaczki ogłasza też ktoś inny :cool3: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1990989_przepiekne_szczeniaczki_szukaja_nowych.html]Przepi -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ponka1'][B]czy ktoś może zrobic Tuptusiowi ogłoszenia?:roll:[/B] [B]Tuptuś przebywa w Staroźrebach-25 km od Płocka-namiary do ogłoszeń na Oktawię: [/B] [B]0608-119-660[/B][/quote] A on nadaje się do adopcji?? nie potrzeba mu najpierw jakiejś socjalizacji? -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Do góry maluszku -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
marlenka replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Podniose.... -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']A miałam spytac, co z bokserowatymi? czy fundacja nie chce pomocy w ogładszaniu? jak to wygląda, jest z nimi kontakt?[/quote] Z tego co wiem napewno 1 sunia ta najmniejsza ma dom . Dziś Basia i Barni umówi sie na wizytę przedadopcyjną z Panią z Zabrza. pani chce adoptowac tego biało-czarnego pieska(mniejszego) Jeśli będzie wszsystko oki to trzeba będzie szuka~ć transportu. -
[Warka] Potrzebna pomoc w złapaniu bokserki
marlenka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jeśli sunia podchodzi na 3 metry , to mam taki pomysł - Rakarz z mińska ma taką strzelbę z nabojami usypiającymi i z 3 metrów da radę ją " ustrzelic " warto pomysle~ć nad tym - może by pomógł tylko ciekawe ile to będzie kosztowało . Jakby co mam do niego telefon - mogę podac na PW -
[Warka] Potrzebna pomoc w złapaniu bokserki
marlenka replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Kiedy jest ta akcja ja mogę pomóc , tylko ze w tygodniu pracuję do 16 , wekendy raczej wolne . Wiec w wekendy moge pomóc zgłaszam również mojego męża :cool3: -
Zuzia to się leniwiec zrobiła ( chyba przez pogode) leży sierściuch na łóżku i z boku na bok sie wierci. Na siusiu to tylko na chwilę a jak smycz biorę to udaje że ona wogóle nie wie o co chodzi - jaki spacerek , o czym Ty do mnie wogóle mówisz , chcesz to idź a ja pospię . Takie własnie ma spojrzenie . Jedzenie-ok ale poglamac i starczy i tak cały dzień .
-
[quote name='sleepingbyday']marlenka, jak to "niestety"? wbrew sobie :evil_lol:? Ależ Ty się kobieto czekapiasz . Ok. Na szczescie nie jestem za eutanazją.
-
Zosiu bardzo Ci współczuję , ale ja niestety nie jestem za eutanazją psa .
-
[quote name='czarna01']Miałam tel o moja sunię [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczesliwe-zakonczenie-sunia-ma-super-ds-138649/[/URL] ale że moja już w super domku to dałam zdjęcia tej ślicznotki Pani co dzwoniła wydaje sie super więc trzymajcie kciuki... :)[/quote] Oj trzymamy , żeby jej się trafił jakiś domek
-
Wiecie co ostatnio zauważyłam ??? Że Zuzia olewa koty :-o Nie ma już szarpania ich za ogony .
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
A gdzie maluch przebywa? Kurcze nastraszcie tych ludzi trochę to choc mu bude zrobią . Nie mozna tak psa trzymac . łańcuch to jedno ale ta jego "buda" to tragedia jakaś -
A ja cały czas spię z telefonem przy uchu .
-
[quote name='sleepingbyday']mgie to maszyna normalnie :crazyeye:[/quote] Ja nie wiem jak ona to robi .:crazyeye: