Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Chandler']Ale fajny Baraczek! Lubię jak psy się tak na pleckach kokoszą :loveu:. SBD, a Baraczek nadal jest Twój :cool3:?[/quote] Nie !!!!:angryy: Baraczek jest Moj :mad:Już i tak mam do niego za dużo wspólników:evil_lol: Jakby co na potwierdzenie tego mam umowę podpisaną :mad:
  2. [quote name='mgie']Widzę,że te bokserkowate szczeniaczki ogłasza też ktoś inny :cool3: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1990989_przepiekne_szczeniaczki_szukaja_nowych.html]Przepi
  3. [quote name='ponka1'][B]czy ktoś może zrobic Tuptusiowi ogłoszenia?:roll:[/B] [B]Tuptuś przebywa w Staroźrebach-25 km od Płocka-namiary do ogłoszeń na Oktawię: [/B] [B]0608-119-660[/B][/quote] A on nadaje się do adopcji?? nie potrzeba mu najpierw jakiejś socjalizacji?
  4. [quote name='sleepingbyday']A miałam spytac, co z bokserowatymi? czy fundacja nie chce pomocy w ogładszaniu? jak to wygląda, jest z nimi kontakt?[/quote] Z tego co wiem napewno 1 sunia ta najmniejsza ma dom . Dziś Basia i Barni umówi sie na wizytę przedadopcyjną z Panią z Zabrza. pani chce adoptowac tego biało-czarnego pieska(mniejszego) Jeśli będzie wszsystko oki to trzeba będzie szuka~ć transportu.
  5. Słuchajcie jeśli sunia podchodzi na 3 metry , to mam taki pomysł - Rakarz z mińska ma taką strzelbę z nabojami usypiającymi i z 3 metrów da radę ją " ustrzelic " warto pomysle~ć nad tym - może by pomógł tylko ciekawe ile to będzie kosztowało . Jakby co mam do niego telefon - mogę podac na PW
  6. Kiedy jest ta akcja ja mogę pomóc , tylko ze w tygodniu pracuję do 16 , wekendy raczej wolne . Wiec w wekendy moge pomóc zgłaszam również mojego męża :cool3:
  7. Zuzia to się leniwiec zrobiła ( chyba przez pogode) leży sierściuch na łóżku i z boku na bok sie wierci. Na siusiu to tylko na chwilę a jak smycz biorę to udaje że ona wogóle nie wie o co chodzi - jaki spacerek , o czym Ty do mnie wogóle mówisz , chcesz to idź a ja pospię . Takie własnie ma spojrzenie . Jedzenie-ok ale poglamac i starczy i tak cały dzień .
  8. [quote name='sleepingbyday']marlenka, jak to "niestety"? wbrew sobie :evil_lol:? Ależ Ty się kobieto czekapiasz . Ok. Na szczescie nie jestem za eutanazją.
  9. Zosiu bardzo Ci współczuję , ale ja niestety nie jestem za eutanazją psa .
  10. [quote name='czarna01']Miałam tel o moja sunię [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/szczesliwe-zakonczenie-sunia-ma-super-ds-138649/[/URL] ale że moja już w super domku to dałam zdjęcia tej ślicznotki Pani co dzwoniła wydaje sie super więc trzymajcie kciuki... :)[/quote] Oj trzymamy , żeby jej się trafił jakiś domek
  11. Poker ja to nie wiem w co ręce wsadzic ale się zmierzę .
  12. Mam prosbę czy ktoś mi może pomóc z wizytą przedadopcyjną w Zabrzu???? Chetnym podam numer telefonu do zainteresowanej Pani na PW Dziewczynki ustawiajcie się w kolejce:evil_lol:
  13. Wiesz kochana ja takie jak Korsa to mam 3 szt i 1 mniejszą w domu i 3 szt kotów domek 60 m działka 700 a gówienko na gówienku
  14. To moja Korsa ( a ta druga to nie ja) Podobna do Wędkarza co???
  15. Bardzo bym chciała ale to dla mnie 350 km w 1 strone :-(:-( Ale nie mówię nie . Najlepiej by było jakby Wędkarz znalazł domek niedaleko mnie to by dopiero było fajnie co? Jakby z moją Korsą mógł na spacer chodzic wyglądali by jak rodzeństwo:cool3:
  16. Wiecie co ostatnio zauważyłam ??? Że Zuzia olewa koty :-o Nie ma już szarpania ich za ogony .
  17. To będę leżała do góry doopskiem z moim Baraczkiem bedziemy sie miziać .
  18. A gdzie maluch przebywa? Kurcze nastraszcie tych ludzi trochę to choc mu bude zrobią . Nie mozna tak psa trzymac . łańcuch to jedno ale ta jego "buda" to tragedia jakaś
  19. Oj tak , mimo że mam w domu swoje sierściuchy i sunię na tymczasie to bardzo kibicuje Wędkarzowi bo moje psy sa bardzo do niego podobne też rude- mam sentyment do rudzileców
  20. Napisałam że opiekun ma prawo do wyboru najbardziej odpowiedzialnego domu Teraz Neczka śpij z telefonem przy uchu - ja śpię .
  21. przepraszam z aoffa ale może ktoś pomoże ???:diabloti: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/adopcja-do-pseudo-sunia-odebrana-zaszczuta-w-pologu-czas-do-24-vi-na-znalezienie-dt-130833/[/url]
  22. A ja cały czas spię z telefonem przy uchu .
  23. [quote name='sleepingbyday']mgie to maszyna normalnie :crazyeye:[/quote] Ja nie wiem jak ona to robi .:crazyeye:
×
×
  • Create New...