Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Chandler']No sorry, ale talię Zosia ma jak osa :razz:.[/quote] Lizus:mad: Takiej grubej osy w życieu nie widziałam :evil_lol:
  2. Chandler Ty lizusie:evil_lol:. Trzeci wątek gdzie się SBD podlizujesz :angryy:
  3. [quote name='sleepingbyday']marlenka, pokaz korse i korolkę lepiej, cfaniaro :diabloti: nie dałam z oddali, moge je zblizyc -dałam nie zgarbione. ja jej talię niemal obejmuje dłońmi!!![/quote] To trzeba miec wielkie łapy :evil_lol:
  4. Ha SBD dałaś zdjęcia z oddali daj te "spasione "
  5. Odporna jestem. Dam radę .
  6. [quote name='Chandler']Idę zobaczyć spasioną Zosię :eviltong:. [SIZE=1]marlenka - podziwiam Twoją odwagę. Taaaak napisać o Zosiaczku..., publicznie...:shake::D[/SIZE][/quote] Chandler dlatego że mówię co myslę to wczoraj uniknęłam nieprzyjemnej sytuacji.
  7. Moja siostra tez mówi że ma same mieśnie:evil_lol: a widziałas ja przecież :evil_lol:
  8. Serio jak ją widziałam jak bylismy z Baraczkeim to była trochę węzsza . Mówię Ci że ja spasłas
  9. Ja wlazłam i widziałam te "łódki" a i widziałam Zośkę , na moje oko to ona jest grubiutka:evil_lol:
  10. Coś Ty jak jej zrobię listę to SBD przetanie ode mnie telefony odbierać . Zobacz wspomniałam o butach to juz nawet na wątku nic nie pisze . :evil_lol:
  11. A tak wogóle to kupiłam sobie nowe buty i wczoraj Baraczek je zjadł . Idiota żre tylko moje buty , znowu zostałam z jedną parą klapek na lato. Jak kiedyś miała buty do wyboru do koloru to teraz na palcach jednej ręki mogę je policzyć :-( Dziś znowu został sam w domu jak mi coś zeżre to go dziś :snipersm:
  12. [quote name='mtf zalesie']marlenka chyba mnie nie zabijesz/pod anetek twija komorke/ - napisalam ze gdyby nie mogla sie dodzwonic do pani ali to ty masz z nia kontakt,bo ja wiem o psie tyle co na watku napisane[/quote] Nie spoko nie zabiję Cię :evil_lol: ale ja do Ali nie mogę się ostatnio dodzwonić , pewnie burza uszkodziła znowu u nich telefony.
  13. [quote name='sleepingbyday']oj, bo nie ma kiedy pojechać, cos sie takiego dzieje z weekendami :roll:. ale pojade obiecuję. i oby mnie poznał, drań, bo jak nie, to....[/quote] Jakieś groźby ?:mad::mad: Pod adresem Baraczka :angryy: Ja mu to pokażę , i on przeczyta:lol: i nawet jak Cie pozna to uda że Cię nie zna :cool1:
  14. [quote name='Erazm']Sbd napewno Cie pozna, mnie poznal szczeniak po pol roku, kiedy ja wydawalam miala 3 miesiace[/quote] Erazm nie rób SDB nadziei :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Sleep obiecuje , obiecuje i na tym się kończy :evil_lol:
  16. [quote name='sleepingbyday']no co, jak to pisałam, to nie były.... :roll:[/quote] Wiem, i szybciutko to naprawiłam :evil_lol:
  17. Ala to chyba ma awarię telefonu , bo ja od soboty się nie mogę dodzwonić
  18. No dużo , szkoda że psy nie pamiętają co?? Fajnie by było jechać za pół roku i żeby Cie pamiętały , miło by było ale cóź nikt nie powiedział że będzie lekko:shake:
  19. Sleep :angryy: ja Ci piszę że nosi Twój wisiorek bo nie mam sumienia mu go zamienic , a Ty mi tu z Tozem wyjezdzasz:mad:. Jestem Ci wdzięczna że zabrałaś go z ulicy i trafił do mnie , dlatego niech ma gówniaż pamiatkę po Tobie bo pewnie Cię juz nie pamięta:evil_lol: , a mi to nie przeszkadza. Jak zrobię mu swój to będzie nosił dwa . A teraz ode mnie ma łańcuszek na szyję , jak idę z nim ulicą to wszyscy się patrzą bo na jego czarnej siesści bardzo fajnie to wygląda :loveu:
  20. A co to za lek co podałas Zosi , bo ja się boję o Korsę ż jej sie w końcu coś stanie
  21. Kropka jak mi wchodzi na głowę to mały "pikuś " ale jak mi 35-40 kg próbuje wejść przez okno (zamkniete) to juz mnie niepokoi .
  22. [quote name='sleepingbyday']piękny barak![/quote] I cały czas ma to czerwone serduszko od Ciebie:razz: Jakoś nie mam sumienia mu zmienic
  23. [quote name='sleepingbyday']marlenka ponumeruj fanty,żeby było wiadomo, co jest licytowane.[/quote] :angryy: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  24. [quote name='gameta']a z moich bazarków na Zuzię będzie już jakieś 70 zł :multi:[/quote] Gameta jesteś wspaniała :calus:
×
×
  • Create New...