Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Wiesz co ja myśle ze lepiej narazie nie pisać tego o umowie bo wierz mi ludzie różnie reagują , jak zadzwonią to wtedy można im od razu wytłumaczyć na czym polega umowa , tak mi się wydaje ale jak sobie zyczysz to wpisze
  2. Nie nie ma stanu zapalnego , wszystko jest suche , nic nie "marze" . Jakby nie było przeszła poważną operację i ma prawo ją bolec . Ale dobrze że ma apetyt , i czuje się coraz lepiej . A co do ogłoszeń to juz wklejam
  3. Tak pojawiła się wczoraj , przyprowadziła mi pod bramę dwóch kawalerów , a jak ja wołałam to odwróciła się do mnie doopom i poszła z Chłopakami swoimi . Nie chcę jej ganiać bo po 1- jej nie złapię po 2- zrazi się i przestanie przychodzić po 3 - jak się "wyszaleje" to może wróci sama Mam takiego pomysła zeby może stawaić jej pod bramą jedzonko co ?? Tylko żebym tym sposobem nie zwabiła chmary psów do siebie . jak mówicie ?? To Kropka by wiedziła że zawsze może choćby jeść przyjśc i może powić następne maluchy :shake:. Jak myślicie pomysł dobry czy nie bardzo?
  4. STARY, ZMĘCZONY A TAK PRAGNIE MIŁOŚCI !!!! (670249827) - Aukcje internetowe Allegro Napisałam coś takiego , jak macie jakieś uwagi można coś zawsze zmienić . Może trzeba mu więcej ogłoszeń zrobić , bez tego ani rusz:shake:
  5. Robię allegro . Tylko zdjęcia lepsze by się przydały narazie robię to co jest . Jakieś szybkie pomysły na tekst ??????? Takie ze łzy się cisną do oczu??
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zuzia-juz-po-sterylce-potrzebny-ds-138267/[/URL] Poker to jest wątek Zuzi . Wyczaruj dla niej jakiś zaje.. domek prosze :modla::modla:
  7. Kochana to dawaj wedkarza do ogłoszeń , kurcze szkoda psiaka zeby w schronie siedział . Może się uda .
  8. Ok to ja dziś wieczorem go wrzucę do anonsów tylko podajcie jakies namiary do kogo mam podac telefon. A do wyborczej musze oblukać jak to zrbić bo ja to taka "ogłoszeniowa" to jeszcze nie jestem . Mam konto na allegro i allegratce ale chyba się mozna zarejestrowac na innych portalach tylko ze ja w pracy to musze robić bo mój net w domu to codzi w takim tempie że człowiekowi się niedobrze robi . Zaraz spróbuje coś wymyśleć jeszcze . Wymyślcie cos do max 300 znaków jakis tekst i ja go wrzucę w anonse.
  9. [quote name='donacja']O rany, jaki wysyp tych szczeniorów... I co tu z nimi robić?[/quote] Oj Donacja nie wiem ludzie zamiast uśpić ślepe mioty to je "chodują " a później rozdają byle komu , bo im szkoda uśpić bo małe i bezbronne. Nie będę wklejac fotek matki bo mało ona urodziwa jest hihi. Zresztą fotki są brzydkie i ciemne bo już wieczór był jak robiłam . Ale jest mała, ma krótkie łapki . Wygląda jak wilczurek na króciutkich łapkach .
  10. [IMG]http://images47.fotosik.pl/150/bcb027375dd04765.jpg[/IMG] [COLOR=Red][SIZE=5]Perełka wyjeżdza do nowego domku:multi::multi:[/SIZE][/COLOR] [IMG]http://images50.fotosik.pl/149/2f80769a317e3935med.jpg[/IMG][IMG]http://images44.fotosik.pl/150/2ec74ffce25ef165.jpg[/IMG]
  11. Czy ktoś wogóle tu zagląda???? :mad: Z ogłoszeń juz się nikt nie odzywa :placz:. Może podjechać w sobotę do ali po nowe fotki co??? I zobacze te śliczne kluseczki :loveu::loveu: Może się troszkę zmieniły szczeniory. I ogłaszać z nowymi zdjęciami ???
  12. Dziewczyny a ogłaszałyście go w lokalnych gazetach typu anonse? Może tedy iść co ?? Napisać że pies nadaje się do domu z ogródkiem ( może mieszkać w cieplej budzie, ale luzem) Mogę go wrzucić do radomskich anonsów i warszawskiej wyborczej , co ?? Jak myślicie , bo już nic mi na myśl nie przychodzi . Ja już wpadam w depresje.
  13. [quote name='mgie'][B]Marlenka[/B] to ja robiłam ogłoszenia ;) i wszystkie są aktualne... Dzisiaj jednak zamierzam je zrobić od nowa żeby były na pierwszej stronie[/quote] Oj dzieki wielkie :loveu:
  14. Juz Zuzia się dobrze czuje , oglądałam jej szwy to sie za bardzo nie daje dotknąć widocznie ją boli . Ale nic jej się nie "paskudzi" wszystko jest czyściutkie , sunia ma znakomity apetyt. Więc miewa się dobrze ( jak na jej stan) Biedna nie może się bawić a tak bardzo chce. Teraz musimy jej znaleźć wspaniały domek , najlepszy z najlepszymi ludziami:razz:.
  15. Oj ja tez Zuzi zrobiłam ogłoszenie na allegro:eviltong: mam nadzieję że nikt się nie czepnie. Ale moje jutro wygasa to może nie będę robic drugiego co ??? Bo podobno nie można. A Zuzia dziś już ma lepszy apetyt i humorek , już łazi po domu , nawet chciała piłką się bawić biedna ale jeszcze nie wolno jej skakać . Dziś był pierwszy telefon z ogłoszenia , ale nie zapeszam zobaczymy co z tego wyjdzie. Najwazniejsze że sunia ma się dobrze bo wczoraj mi strachu napędziła nie małego. Myślałam że umarła , tak mocno usnęła że jak ją za główkę wzięłam to była bezwładna. Dopiero jak mój mąż ją zawołał to podniosła główkę i spojrzała na nas tak jakby miała pretensję . widocznie ból jej troszkę minął że mogła usnąć i odpocząć trochę .
  16. Kurcze dla suni takie zmiany musza być straszne:-(. ja sobie nie wyobrazam co ona czuje najpierw poniewierka, później nieudana adopcja , teraz hotel i cholera wie co jeszcze będzie dalej
  17. [quote name='Marzenuś']Numer do p. Ali jest na pierwszej stronie tego wątku. Lusia jest malutka, myślę że by się nadawała: [IMG]http://i725.photobucket.com/albums/ww251/Marzenia_88/tn_DSC03014.jpg[/IMG][/quote] Marzenuś to dzwoń , może to jest szansa dla Lusi. A o transport się będziemy marwić jak Pani będzie zainteresowana. W końcu Augustów nie leży po drugiej stronie kuli ziemskiej.
  18. [quote name='żabusia']O kurczaki, tyle łapania i Kropka nawiała??? I to przed sterylką? Fatalnie.[/quote] Chyba cieczki dostała i dlatego ale pewna nie jestem . I znowu będzie łapanka , tylko nie wiem gdzie jej szukać . Mam nadzieję że wróci szybciutko do domciu . My na nią czekamy i już jej nie wypuścimy od siebie nigdy
  19. To zrób tak żeby się do mojej Zuzi przypałętał pisssssssssssssssssss Ja ją kocham ale nie dam rady się całą chmara zajmowac
  20. [url=http://www.youtube.com/watch?v=X5Vf7GislYc&layer_token=8b01816256c142b9]YouTube - co w trawi piszczy[/url]
  21. [quote name='żabusia']Tak jak wcześniej pisałam, dorzucę się do sterylki. Dobrze zrobiłaś Marlenko, jeżeli nie dałabyś rady uśpić ślepego miotu to nie było innego wyjścia. Ja w sobotę na bazarku znalazłam porzuconą sunię szczeniaczka, to już trzeci pies przeze mnie przygarnięty od początku roku. Jak tak dalej pójdzie to stracę zmysły. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c023bb0fd421e1c8.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/145/c023bb0fd421e1c8.jpg[/IMG][/URL] Podaj konto do wpłaty.[/quote] Żabusia wstrzymaj się chwilkę , bo jeśli się zgodza dziewczyny z wątku Kropki ( chwilowo nawiała ale mam nadzieję że wróci) to narazie by kaska posżła z tamtej suni , ale czekam na decyzje , tak czy siak musze wetowi dopłacic 50 zł do Zuzi i jak będę na ściągnieciu szwów pod koniec tygodnia to musi mi dać rachunek jakiś lub potwerdzenie wpłaty z pieczątką to zeskanuje i wrzucę na wątek .
  22. Chandler no własnie wszyscy mi mówia że urósł . I mi się też wydaje że urósł bo mniej miejsca mam w łóźku a Zuzia to już nie rośnie :evil_lol:. Jeszcze się ładuje film na youtube jak próbuje coś w trawie znaleźć i te jego bosko wyciągnięte do tyłu nóżki wszystkich to rozwala jak się wyciąga i te łapy tylne
  23. Nie wiem czy Zuzia miala allegro , ale jej zrobiłam [url=http://allegro.pl/item664220185_mila_zuzia_szuka_domu_daj_jej_dom_i_serce.html]MIŁA ZUZIA SZUKA DOMU !! dAJ JEJ DOM I SERCE!! (664220185) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ja za bardzo się nie łapię , ale widze że ma 2 obserwatorów, żeby nie zapeszać :oops: Ale nikt się nie odzywa . Te wczesniejsze ogłoszenia jeszcze altualne czy już nie?
  24. Sleep normalnie ja nie wiem co Ci zrobię :mad: Moje dziecko to kręciło aparatem , więc nie marudź zamaist chwalić to Ty się czepiasz . Niestety maluszek nie przeżył:-( Szkoda taki fajny Pikuś był .
  25. Aż żal serce ściska jak się wczodzi na ten wątek , Dziwczyny wrzućcie jakies zdjęcia Wędkarza nowe . Może ktoś go wypatrzy
×
×
  • Create New...