Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='gameta']Marlenka, jak ja odbierzesz to tych ludzi natychmiast na czarne kwiatki ![/quote] Tak też zrobię . Ogolnie to sprawiają super wrażenie no i nie są złymi ludźmi , ale napewno nie radzą sobie z psami - tego jestem pewna . I nawet nie starają się . Dla nich idealny pies to taki dokładnie ułożony jak się cos sanie to juz jest zły. Mam nadzieję że Zuzia ma tylko uraz psychiczny że nie nab edzie się jakiejs choroby .
  2. Zuzia jest w nowym dworze mazowieckim . ale tylko do jutra . Jutro po pracy jadę po nią , bo szkoda mi psa no i Ci ludzie tez niech się nie męczą . Troche to dziwne bo jak ja bym marzyła o psie ( a go nie miała) to bym na głowie stawała żeby pies się przyzwyczaił i szukała pomocy jeśli by pies broił . A tutaj tydzień czasu i kapitualcja pies jest beee to go oddamy. Tym bardziej że przez pierwsze dwa dni Zuzia nie narobiła w domu ani razu ( taką miałam informacje ) a po dwóch dniach zaczeło się . Własciwie to się zastanawiam czy to wogóle jest prawda ze ona sra im zawsze i wszędzie czy to nie jest wymówka żeby się Zuzi pozbyć bo męża denerwuje:angryy: Być moze Państwo zrezygnują juz z posiadania psa , ale jakby co to ja tego domu nie polecam.
  3. Spoko loko dziewczynki , jutro wraca Zuzia to będzie komplet.:oops:
  4. Konieczne są zdjęcia psiaka inaczej będzie trudno
  5. Wiecie co u mnie jest tak z Kropka ze jak ja jestem sama w domu to ona nawet mnie wczoraj zaczeła zaczpeniać szczekajac na mnie , ale jak zostaje z chłopakami to potrafi sie zesr... w domu . Przy mnie nigdy , jak sama zostaje też nie a jak z mężem t zawsze. Chciaż moje psy dostają max 2 razy dziennie , chyba że cos im podrzucę nieraz gratis jakies kości do wyostrzenia zębów . Więc jak Zuzia dostaje 4-5 razy dziennie jeśc to sory jak ja bym jadła 5 razy dziennie na fuul to też bym bez kibelka długo nie wytrzymała. Ja jej mówiłam na wizycie z Jakich warunków sunia została porwana że RAZ W TYGODNIU miała miche , to niech sie nie dziwia że dużo razy na dwór musi wychodzić . Tak czy siak oni chyba nie powinni mieć psa , takie mam wrażenie , chyba ze pluszowego . I czuję że nawet jak Zuzia przestanie im robic koopę to oni i tak bedą się teraz doszukiwali w niej czegoś złego więc nie warto i jej i ich męczyć.
  6. Zapraszam na bazarek , może komuś coś przypadnie do gustu , bazarek kończy się w piątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kolczyki-na-splate-steryli-zuzi-do-17-07-2009-a-141150/[/url]
  7. A jednak zagląda:mad: i chce zdjęcia :mad::mad:
  8. [quote name='mtf zalesie']moge jakos sprobowac pomoc ale wtorek po poludniu lub czwartek.[/quote] To sie jakoś zdzwonimy , zobaczymy czy Zuzia przestanie im robić w domu jak zmniejszą jej dawke jedzenia ,ale myslę że cos jest nie tak a ja nie chcę tego przeciagać bo i po co .
  9. Jeszcze Korolki na jednym zdjęciu nie ma , ale przecież Zuzia wraca to się wyrówna :cool3:
  10. Zdjec jest fuul , ale takich nadajacych się do ujawnienia nadaje sie niewiele. Odezwał się ten Pan od pieska więc podam tylko Ali do niego telefon zeby sobie z nim pogadała i jak będzie oki to piesek jedzie do domu (Pedro) i wysłałam do tego Pana do Siedlec zdjecia tej ostatniej suni i czekam od niego na telefon . Trzeba szybko znależc domki psiakom.
  11. [IMG]http://images46.fotosik.pl/161/294c663a03209bbemed.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/161/21185a1c34ccfa02med.jpg[/IMG][IMG]http://images48.fotosik.pl/162/18b649a2e850724bmed.jpg[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/157/5431d87283ff4b0a.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images50.fotosik.pl/161/80608fe1a99e693d.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/157/89719cbf2b344b61med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/162/7c133d1505f5a31fmed.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images50.fotosik.pl/161/3e6a065192c36d7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/157/1494a72067c43f73med.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/161/2f785d6fdc2674f6med.jpg[/IMG]
  14. Ciężko było zrobic zdjęcia tym dzieciaczkom strasznie ruchliwe:diabloti: [IMG]http://images48.fotosik.pl/162/a5ad2f7353b4c94dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/157/bd9d89d269f9d6cemed.jpg[/IMG] Jaki pies był śpiący , ziewał i ziewał :evil_lol:[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b940a427faa79876.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b940a427faa79876.html[/IMG][IMG]http://images38.fotosik.pl/157/b940a427faa79876.jpg[/IMG][IMG]http://images46.fotosik.pl/161/75822bfe0d295778med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/157/20ae0c186206f6f2.jpg[/IMG]
  15. To jest ulubieniec wszystkich dzwoniących niestety bez rezultatu:angryy: [IMG]http://images50.fotosik.pl/161/a6132b5051b82206.jpg[/IMG] Zobaczcie jaki jest słodki :loveu::loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/161/d9cfa8bb047c5fab.jpg[/IMG] A Tutaj było mizianko :lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/162/903f99bcb346de3e.jpg[/IMG] Wszysktie pieszcznoty były przezemnie wymuszone niestety [IMG]http://images48.fotosik.pl/162/4687e4f82742324amed.jpg[/IMG] Tutaj widać jaki jest puszysty [IMG]http://images47.fotosik.pl/162/47dbd702e13e2f10med.jpg[/IMG]
  16. Wczoraj dzwoniła Pani Zuzi że Zuzia codziennie im brudzi w domu . W domu nie wytrzymuje nawet 4 godzin :placz:Dowiedziałam się że ja karmią 4-5 razy dziennie może tez dlatego ona tak robi koopę . Poradziłam jej żeby dawał Zuzi max 2 razy dziennie jeść bo to może być powód brudzenia , pies się przejada i nie wytrzymuje. Ma się do tego zastosować jeśli do jutra nie bedzie poprawy to Zuzia wraca do mnie. Czy jest ktoś kto ewentualnie mógłby Zuzię odebrać od nich lub z Warszawy i podrzucić do mnie lub gdzieś blisko bo Ci Państwo nie mają auta a ja do póxna pracuje. Żeby nie wyszło tak że zawieźc ja zawiozłam a odebrać nie chce. Dodam jeszcze że jak sunia była u mnie to nasiusiała 2 czy 3 razy ale to zaraz po sterylce , nie denerwowałam się bo moje suki tez miały taki przypadek że po operacji zostały same w domu i nie wytrzymały , ale póxniej i z nimi i z Zuzią było wszystko w porządku więc nie wiem dlaczego tak się dzieje u nich . Pani nie za bardzo chce szukać pomocy specjalisty żeby znaleźc przyczyne takiego zachowania :shake: więc myślę że nie ma sensu męczyć psa i ich , oni ccha psa który nie brudzi w domu , ale jak się tak dzieje to nie chca nad nim popracować ani nie szukają przyczyny dlaczego tak się dzieje
  17. Właśnie próbuje się z nim umówić na "korepetycje"
  18. Mam zdjęcia -jutro wrzucę . Maluchy urosły i sa takie słodkie , jak najszybciej musza znaleźc domki. Ja mam jeden domek na oku i go będę pilnowac .
  19. Oj ta Kropa . Juz zdawałoby się że jest wszystko oki a Kropce znowu odwala. przestała tolerować facetów, panicznie wręcz boi sie mojego męza i syna . No moze panicznie to mocne okreslenie ale boi sie bardzo . Jak jestem z nia sama w domu to zachowuje sie tak jakby była za mna od zawsze , je, pije, tarza się po łózku nawet szczeka i gania koty . Jak sa chłopaki to łazi za mna krok w krok . Ucieka przed nimi , a na widok łapki na muchy w ręku mojego męża dostaje ataku strachu , próbuje uciekać na dwór , trzeba uważać jak się wychodzi na dwór bo pod nogami próbuje uciekać . A jak zostaje z moim męzem sama w domu to juz wogóle jest tragedia , nawet zdaza jej sie ze strachu koopa w domu. Ostatnio jej odbiło mimo że Tadek ją bardzo lubi i nawet na nia nie krzyczy jak zrobi koopę w domu , tylko cierpliwie to sprząta. Wiec nie wiem skąd u niej taki strach przed nim , którego wcześniej nie było . Wcześniej było na odwrót - to ja byłam gorsza .
  20. Wiecie co ja o myślę że Kajko to tęskni za Zośka :evil_lol: i za SBD oczywiście też .
  21. Jutro jadę do Ali więc będą nowe zdjęcia szczylków , słuchajcie PILNIE potrzebne Dt dla maluchów , czy ktoś może wziąc szczylki do siebie ??? Chocby pojedyńczo , Ala juz ma dosyc , maluchy nie mogą być z dorosłymi psami i Ala już nie daje rady ze wszystkim. Może jest ktoś kto może zaoferować DT maluchom????? Nie dodzwoniłam się dziś do Pana który ma wziąc jednego pieska , bo bym jutro już jednego zabrała. Jeszcze jest Pan z Siedlec który Bardzo chce szczeniaka , wyślę mu zdjęcia suni w poniedziałek i jak się zdecyduje to będziemy szukać osoby z Siedlec na wizytę przedadopcyjną -może warto się rozejrzeć za taką osbobą żeby ewentualnie ludzie nie czekali bardzo długo - wiecie jak to się później kończy . Mgie Ciebie będe prosiłą o zmianę fotek w ogłoszeniach ;) Zdjęcia wkleje w poniedziałek bo mam utrudniony dostęp do neta:angryy: Jakby co to gdzieś podany jest do mnie numer telefonu .
×
×
  • Create New...