-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Perszing juz u mnie. Nie miałam gdzie go wsadzić to wylądował w wannie:evil_lol:. Oczywiście wcześniej ją wypłukałam żeby nie było w niej żadnych chemikaliów bo nie chciałam żeby był na uwięzi tak długo . Mój wujek jak go zabierałam to wyskoczył się z nim pozegnac i mówi fajny jest -ale oni nie potrafią sie nim zająć porządnie więc wolą nie ryzykować -i bardzo dobrze. Dorobella opiekuj się nim i czasami daj zdjęcie to pokażę wujkowi na ukojenie smutku.Ciesze sie że żółw trafi do Ciebie a wątek wróci do Zuzi:mad:
-
Żółwikw poniedziałek rano jedzie na śląsk :multi::multi::multi:. Kamień z serca mi spadł bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia o gadach ani warunków na jego trzymanie. Trzymaj się mały już niedługo będziesz w domku;)
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Niestety z okolic wawy nikt się nie zgłasza , wogóle jest bardzo mało telefonów o pieski :-(:-( Zainteresowanie małe moze dlatego że są wakacje i ludzie wyjezdzają na urlopy. :shake: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny nie mogę znaleźć do zrobienia wizyty przedadopcyjnej z okolic Rypina i w końcu domek się zmyje:-(:-(:-(:-( Może macie jakis pomysł ?????? Pomóżcie błagam bo szczeniory rosną i bedzie coraz trudniej z wyadoptowaniem ich -
Dodam że Zuzia u mnie wogóle nie brudzi , na smyczy umie chodzić , lubi dzieci , ma około 3-4 lat jest wysterylizowana , toleruje koty ( mam 3 w domu ) Podczas spaceru szczeka na inne psy , na moje duże n podwórku też , natomiast z małumi w domu się bawi . Na jej wątku sa zdjęcia i filmiki . Bardzo mi zalezy żeby miała dobry dom , ona uwilbia sie bawić na podwórku , biegać , grac w piłkę. Zuzi potrzebny jest dom który ją pokocha , i oczywiście potrzebuje troszkę czasu na przystosowanie się w nowym domku . Poprzednia rodzina juz po 2 dniach marudziła bo Pan był przeciwny psu a Pani chciała go na siłe czego nie powiedziała wcześniej , dopiero wtedy kiedy mąż jej zaczał robic wymówki .
-
Niespodzianka się udała . Żółw ma około 20 cm długości tak na oko. Nie jest jakims olbrzymem , spodziewałam się nawet że będzie większy. U weta nie byłam . Z Transportem nie ma problemu podaj mi do siebie telefon na PW to moze juz żółw byl u Ciebie.
-
Gameta ja sie zupełnie nie znam na żółwiach i moja ciocia u której jest też nie . Moze macie kogoś znajomego kto weźmie go do siebie . Ja w tej chwili nawet nie mam warunków na jego trzymanie , a dziś byłam u cioci to ona nie wie jak się nim zająć i boi się że on umrze a tego by nie chciała . O Monia chciała żółwia -Monia chcesz ??????? Ja mam jakies wolne akwarium ale nie jest za duże a nie mam zielonego pojęcia o żółwiach nawet w tej chwili nie wiem w co mam ręce włożyć ( sezon w pracy) Błagam pomózcie bo Perszing wywinie nam kopytka . Niechętnie go chce wziac do siebie bo moje psy dziś sie oblizywały na jego widok ma takie apetyczne łapki ;) A tak serio to naprawdę nie wiem co z nim zrobic Monia pomocy:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Może chociaż na troszkę mozesz go przetrzymac i się nim zająć .
-
Nie Barak sie zgadza z Kropka i Zuzką . Zresztą Barak i Kropa to ze wszystkimi , najgorzej Zuzia - no agresywna małpa strasznie
-
Podobno jak była u nich to się nie chciała za bardzo bawić a u mnie rozrabia jak pijany zając. Słuchacie może ktoś podpowie co ja mam zrobić jak Zuzia strasznie sadzi się do moich psów na podwórku , no rzuca sie na nie . Te w domu toleruje a na Korse i Korolkę się rzuca okropnie , jak je pogodzić ?? Bo tu jest problem bo biegałaby sobie po podwórku a tak to tylko na smyczy na spacerki , może uda się coś zrobić ???
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy Wam pisałam ale są wolne miejsca u Jamora w hoteliku . Strona [url=http://www.jamor.pl]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/url] jeśli to Was ratuje to zadzwońcie do niego mogę telefon podac na PW , -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ja kraczę :crazyeye:? przeczytaj jeszcze raz, co napisałam....[/quote] :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: -
[url=http://www.youtube.com/watch?v=zUDVNeqhhJQ&layer_token=3b0ca6d4a56f8478]YouTube - IMGP7394[/url]
-
[url=http://www.youtube.com/watch?v=PqvvdXQQhhQ&layer_token=d2b0075a448db225]YouTube - IMGP7388[/url]
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
SBD Ty nie kracz. Widziałam Pana Mikołaja na własne oczy i napewno to będzie dobry dom, zresztą osoba która była na wizycie przedadopcyjnej napisała mi że ma wrażenie że Pan Mikołaj będzie sie z nim kontaktował w sprawie wychowania, zywienia malucha . U Ali wypytywał o wszystko , bo jednak jego pies który umarł malutki był 10 lat temu . Opowiadał o lekarzu w Siedlcach podobno klinike buduje , no widać że facet ma serce , nawet po tym jak patrzył na psiaka -
Zjem tego hamburgera :lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/159/6e2351e6e5197f6fmed.jpg[/IMG] Obydwa są moje niech Barak nawet nie próbuje podejść :diabloti: [IMG]http://images46.fotosik.pl/163/f48d01329622c768med.jpg[/IMG] Coś się szykuje:angryy: [IMG]http://images43.fotosik.pl/163/3644c1bd9cb74954med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/163/df89fee9f0d08955med.jpg[/IMG]
-
[quote name='xmartix']o uaktualnić Zuziowe allegro?[/quote] Bardzo proszę
-
No moja gromada jest the best:evil_lol: Uwielbiam te sierśiuchy chociaz czasami powiem szczerze że ma ich dośyć , ale żyć bym bez nich nie mogła . :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Każde jest inne Korsa mądry pies ale łajza niesamowita , Korolka ładna ale głupia jak but z lewej nogi , Duduś wielki i fajny psiak do zabawy ale niedyscyplinowany okrutnie , Kropa.... sami wiecie , Barak przytulaniec i łobuz , a Zuzia spokojna i miła . O kotach nie wspomne :evil_lol:
-
[quote name='gameta']Cieszę się, że Zuzka już na swoim miejscu ;) Żółwia pilnuj, żeby nie uciekł - to dośc szybkie bestie :evil_lol: Ja się słabiej odzywam, bo muszę więcej leżeć, ale to nei znaczy, że mnie nie ma ;)[/quote] Gameta opalasz się czy obijasz???:evil_lol:
-
Nie wiem jak działają fundację i czy odbierają zwierzęta jeśli jest wszystko oki . Niektórzy ludzie własnie tak myslą że pies to pies jak ja adoptowałam Baraka to tez słyszałam że zgłupiałam jaka umowa że na psa?? Po co ??? Przeciez to tylko pies:angryy: Słyszałam takie komentarze od ludzi którzy naprawdę krzywdy by nie zrobili zwierzakowi , a Baraka uwielbiają . Ja sama miałam pietra jak dziewczyny do mnie przyjechały i nie iwedziałam czy wszsytko będzie w porzadku , wymagania itp. No trudno , może będzie lepszy domek :lol:
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jakiego maila dostałam z nowego domu Miecia Witam Pani Marleno Nasze dziecko jest cudowne.Jest grzeczny, nie płacze.Wszystkim się interesuje i bada. Daje buzi.W trakcie podróży nie było z nim żadnych kłopotów.Noc spędził spokojnie w przygotowanym dla niego, wyścielonym kocykiem dużym pudełku.Drugie pudełko miał na siusianie. Po przyjeżdzie napił się z apetytem mleczka i zjadł chrupki dla juniorów.Jest już pełnoprawnym członkiem rodziny i ma co prawda nazwisko Wil.......(nazwisko Pana), ale imienia jeszcze niema. Imię ustalą moje dzieci prawdopodobnie do końca tygodnia. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy takiego pięknego pieska. Oczarował nas. Oczywiście prześlę też wkrótce Pani zdjęcia naszego niunia w nowym dla niego domku. Serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam Mikołaj W. Jak miło się czyta takie wiadomości prawda ?? I teraz czekamy na fotki Miecia.:multi: -
Teraz jakoś wogóle chyba moda na chomiki :evil_lol: Ale wiecie co - jak byłam na giełdzie to kurcze ludzie kupowali psy za 500 zł ( niby ratlerki, od tej Pani co 11 lat temu ja kupiłam -wyszedł nietoperz)
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']To które dokładnie psiaki zostały bo się gubię:lol:, a też bym poogłaszała trochę.[/quote] Tula patrz strona 12 , patrz na opisy