Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='elinka']Owieczko, dzięki za słowa otuchy. Co nie zmienia faktu, że ryczę teraz jak rex [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG]. Bardzo ciężko jest mi tym razem odesłać tę tymczasowiczkę. Tyle się nawalczyłam, aby wyciągnąć ją ze schronu. Nawet zastanawiałam się nad zostawieniem jej u mnie. Niestety, moja obecna sytuacja nie pozwala mi na to. Na szczęście trafił się dobry domek dla suni. To jedyne pocieszenie w całej tej sprawie.[/QUOTE] ja mam to samo :(
  2. [quote name='Gosierra'] jak jednego czesałam, to drugi też co jakiś czas przybiegał czy już jego kolej, żeby jego też uczesać.[/QUOTE] u mnie to samo tylko jak tu czesać golasa????????????:D:D:D
  3. [quote name='Dogo07']A wcześniej była taka śliczna sunia, ale nie wiem czy to w typie shih tzu. Dla mnie to mini briard jest :).[/QUOTE] szczerze to ja juz nie nadazam... pogubilam sie...
  4. a jakies cudo w typie shih tzu jest gdzeis w potrzebie??? probuje przekonac znajomych ze pseudo jest 'be'...na razie psychicznie...:/
  5. moje malenstwo spalo z piedestału... a ciotki nie wiedza, ze bez operacji nie ma zycia... okazalo sie ze jest przepuklina :( bardzo powazna...i rosnie... nasza kochana vetka przyjela nas za free, niestety pan dr wraca dopiero we srode i dopiero wtedy umowimy sie na zabieg...
  6. fajnie trafil...
  7. [quote name='agnieszka32']Gdzie jesteście? Gdzie??? Ogromnie za Wami tęsknię :placz: Niech to się już wreszcie skończy ... :-( [/QUOTE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_44.gif[/IMG][/URL]:-(:-(:-(...........
  8. Nudzilo mi sie:D "Co sie stało? To boli! Nie moge sie ruszyć..." 05.02.2010 Mietek lezy w schronie. Nie rusza się, nie je, nie pije, ciężko dyszy... szanse na adopcję w takim stanie ma żadne...czy jego los jest naprawdę wszystkim obojętny? 12.02.2010 On jest mega fajnym Miśkiem , niestety ze zlamana miednica:(. Czy jeszcze kiedys poczuje moc milosci? Jego leczenie polega na...nic nie robieniu... 16.02.2010 Mietek po mału dochodzi do siebie. Zaczyna reagować i garnie się do pieszczot.Sam wstaje i próbuje chodzić, tyle, że w schronisku nie może zbyt długo być, choćby dlatego, że niektóre psy gryzą się między sobą walcząc o uwagę człowieka. Gdyby nie cudne serca osob, ktore prywatnie dbaja o Mietka...juz by go nie bylo z nami... Ty tez mozesz pomóc, chocby dajac mu nowe życie w soim sercu i domu :)
  9. jest gdzies ten domek, ale gdzie.........????/:(
  10. chyba sie zalapie bo rozmawialam juz:)
  11. czekam na fotki toffika:) juz rozdaje buziaki;) dzisiaj spal z 12-letnim synem;) i uwielbia kolana....:D kastracja bedzie, umowa jeszcze nie spisana.
  12. [quote name='zulugula']Dodam jeszcze, że po Lenie już zupełnie nie widać, że miał takie ubytki sierści. Odrosty zaczynają się mieszać z dłuższą sierścią. Cały pyszczek już zarośnięty, nic nie widać gołej skóry. Nosek też zaczyna porastać coraz intensywniej. Zmiana karmy była strzałem w 10! A może też zmiana miejsca zamieszkania... ;)[/QUOTE] to moze jakas fotka>???:cool3::cool3::cool3:
  13. [quote name='goosya']pies był zadbany, ale bez żadnej obrózki, nic...wyglądał tak z szybkiej, bardzo szybkiej oceny, jakby komuś zaginąl, a nie był bezdomnym...za pulchniutki.[/QUOTE] czyli to mogl byc on?: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179711-09-02-2010-zaginAE-A-pies-w-centrum-szczecina[/url]
  14. [quote name='ageralion']Jak bys cytowala moja rodzicielke :D Czekamy na wiesci i dzieki za pamiec o boksiu :)[/QUOTE] haaa1!!! a ja nie latalam z gola...:p
  15. [quote name='goosya']Agnieszko, zaraz wskocze na wątek Twoich piesków, codziennie go czytam - ostatnio mialam sporo pracy i zaniedbałam...tak mi przykro,że jeszcze ich nie ma... ps. czy wiece coś może o poszukiwaniach małęgo kundelka - rudo-beżowy, nie - chudy. w ostatniej chwili gdy z basenu gorniczego dziś odjedzał autobus - zobaczyłąm go jak się błąkał - za późno...[/QUOTE] kudlaty byl???
  16. oooo. to zapytam u siebie, ale nowa pani( znajoma mojej mamy z pracy) juz go chciala chipowac:) kupila zabawki i wyprawke... chyba;):D a maly spi w lozku, wiec mu kojo nie potrzebne :D
  17. kastracja bedzie wczesniej czy pozniej... jak tam greven z tymi znizkami w marcu? bo ja nic nie wiem, a maly tatusiem nie zostanie... sama bym swoje laski pod taka opieke oddala...
  18. [quote name='andzia69']no to kto się skusi?????? szybko brać, bo trza Kanie nowego tymczasa dać!:)[/QUOTE] nie smiem sie odezwac ...:p
  19. hmmm.... moze warto rozwinac temat ...???:cool3::diabloti:
  20. aleja widzalam takieo jak fiodor tylko jasnego ale jz wiem ze to nie on:(
×
×
  • Create New...