Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='ageralion']Myslalam o tym kubraku z dogo ale one sa wystawiane imiennie, a w schronie nie jestem w stanie przypilnowac co sie z nim dzieje :/[/QUOTE] aaaaaaaaaaa........:(
  2. gdzies mi umknal watek z kubrakami.....:(
  3. fiodor moglby byc taki jasny????
  4. ;(:(....................
  5. UWAGA!!!! KONKURS!!! Elizabeth Taylor w najnowszej produkcji hollywood. Konkurs na tytul filmu:) Nagroda to prawa autorskie do dowolnego zdjecia z ostatnich dwoch moich postow;) http://www.youtube.com/watch?v=Iv9Kfm8Doxw
  6. jak ktos umie zmniejszyc fotki i wstawic to prosze:) http://img196.imageshack.us/img196/5301/baka109.jpg http://img532.imageshack.us/img532/6972/baka110.jpg na 'gorącym uczynku': http://img638.imageshack.us/img638/3512/baka111.jpg jem smaka-moje, moje i nikomu nie dam!: http://img52.imageshack.us/img52/828/baka112.jpg
  7. ja z tym walcze od dziecka, moja mama tez i moja corka tez tylko ona powaznie-szpital i nefrolog do konca zycia, ale to juz inny temat... jak tam "puchatek":)
  8. juz wszystko jasne, ale najpierw porozmawiam z piechcia;)
  9. u mnie byl o wiele jasniejszy!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: http://img682.imageshack.us/img682/8084/baka104.jpg http://img689.imageshack.us/img689/2087/baka105.jpg http://img63.imageshack.us/img63/938/baka101.jpg http://img708.imageshack.us/img708/5215/baka102.jpg
  10. [quote name='agnieszka32']Jak można uderzyć psa?, a co dopiero takie maleństwo :shake::-(:-(:-( :angryy: Kciuki trzymamy, nie zapeszamy :cool3:[/QUOTE] mozna niestety:(
  11. [quote name='piechcia15']uulala szalona widzę, że działasz błyskawicznie:) chwali się chwali:)[/QUOTE] nie zapeszaj... acha maly byl bity na 100% :-(:-(:-(
  12. [quote name='piechcia15']ale to chyba najpierw spróbuje dowiedzieć sie od kierownika sklepu o dane "hodowli" aczkolwiek to jest chyba chronione:( no bo kiepsko tak donosić na osobę której danych się nawet nie zna:( magdola co słychać u naszego Tofisia?podaj mi adres na PW pod który wysłać paczkę[/QUOTE] wstrzymaj sie...jutro do ciebie dryndne bo szykuje sie idealny domek pod moim okiem...
  13. ona rzeczywiscie miala siny i wyschniety jezyk, ale po ok tygodniu bylo ok;) pchla jedna:loveu::loveu::loveu:
  14. ciekawostka: maly nie zna 'smaczkow', laski sie az trzesly a on powachal i odszedl !!! szok!!!
  15. czekam do czerwca... to sama zobacze;)
  16. Tofik 7 maja skonczy 3 lata :)
  17. [quote name='*anusia&ajlu*']oj, chcialabym go zobaczyc po tej kompieli :D takiego ogolonego i nasmarowanego zeby byl taki czysciutki i sliczniutki[/QUOTE] to SE go wez :D
  18. jaka uschnieta??? zaraz zrobi jej fotke z bliska to zobaczysz...:) a jak lize to cieplutki i mieciutki jest:D
  19. ailu:loveu::loveu::loveu:
  20. zapomnialam dodac ze go wykpalam, bo 'sie kleił' fuuu... woda byla czarna! wlos w makabrycznym stanie, pelno wagrow, widac ze mial kiedys pysio golony, ja probowalam, ale tylko troszke ogolilam, bo zaczal byc nespokojny, to przestalismy, ale fajnie bedzie wygladal, jak "dojdzie do siebie"...i schudnie :D
  21. ona nie ma niedowładu :) brakuje jej zebow przez co jezor sam wypada;) stara moze i jest, ale jak dozyje 16 at to jaka bedzie? Jest po prostu dojrzala:D
  22. [quote name='Ilka21']Dziewczyny jezeli wlascicielka go nie ubierała to pies jest zahartowany i nie potrzeba mu ubranek , ew. używane bardzo ostroznie przy dużych mrozach bo zacznie chorować i będzie problem. A to ze się trzęsie to nie z zimna tylko z nerwów - typowy objaw u grzywek, właściciel nowy z czasem zobaczy kiedy to trzęsie się z zimna a kiedy z nerwów ale dla neigo to duży stres był no i jest wiec na 100% to nie było z zimna. Dobrze w sumie że w nowym domu tymczasowym nie ma innych psów to nie bedzie czynnika do sikania i ustalania terenu itd. bardzo się cieszę, że gryzienie jest tj mówiłam. Magdola widać, ze rękę do grzywek masz i je rozumiesz a to bardzo ważne by rozumiec psychikę danej rasy :)[/QUOTE] ale komplement:oops::oops::oops: maly rzeczywiscie trzasl sie ze strachu jak galareta, w aucie siedzial mi na kolanach... na dworze ciut z zimna dygotal, ale minimalnie, i uwielbia spacery... w domu probowal znaczyc teren tak jak Lizi, ktora myslalam, ze zagryzie malego...nie spodobl jej sie albo byla zazdrosna o Aire, ktora go podrywala... nie wiem jak my przezyjemy rozstanie z "pchelka"...:(
  23. [FONT=Comic Sans MS]Foto:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]http://img39.imageshack.us/img39/3865/p1030625v.jpg Imię:[/FONT] Tofik[FONT=Comic Sans MS] Plec:[/FONT] pies[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Wiek: [/FONT][/FONT]2 lata 9 mies.[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Waga: [/FONT][/FONT]ok 5-6 kg (nie wazony)[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Miejsce:[/FONT][/FONT] dt w Szczecinie [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/FONT]jeszcze nie, zbieramy fundusze[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Stosunek do dzieci[/FONT][/FONT]: ok[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Stosunek do innych psow[/FONT][/FONT]: ok[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Stosunek do kotow:[/FONT][/FONT] ? nie sprawdzono[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Dodatkowe informacje [/FONT][/FONT]: moze podsikiwac w domu[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Charakter: [/FONT][/FONT]nieufny do nowo poznanych osob, ale w sumie lagodny[FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS] Kontakt:[/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]608-205-126 lub na watku Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/180229-NAGI-GRZYWACZ-CHIA-SKI-do-adopcji-DT-w-Szczecinie-ZBIERAMY-FUNDUSZ-NA-KASTRACJAE [/FONT][FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial]edit: linki mi nie dzialaja:( http://www.dogomania.pl/threads/180229-NAGI-GRZYWACZ-CHIA-SKI-do-adopcji-DT-w-Szczecinie-ZBIERAMY-FUNDUSZ-NA-KASTRACJAE fotka: http://img39.imageshack.us/img39/3865/p1030625v.jpg [/FONT][/FONT][/FONT]
×
×
  • Create New...