-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
on jest na stronie do adopci, a jakbym zadzwonila jako potencjlny dom i zazadala wydania? po co jest do aopcji jak go nie moga wydac? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
myslalam ze sterylke bedziemy robic razem z usunieciem tych guzow i kamienia... z narkoza wziewna bodajze (ta bezpieczniejsza), ale jesli nie to robimy ogloszenia. Dzisiaj juz bedze pierwsze na stronie u Ilonki. Zostawiam u weta 19 zl za 12 tabletek... i nie chce zeby ktokolwiek ja utrzymywal ja u mnie do konca jej dni... od poczatku byla mowa ze jest u mnie na dt, a mysalam, ze czekamy do zabiegu, dlatego tak cicho jest na watku...no nic... poza tym ma adresowke! a moj tz jak juz pisalam kilkakrotnie jest przeciw. nie jestem laikiem! I jakos odpowiedzialna tez, zreszta nie mam zamiaru z nikim wchodzic w dyskusje... wiem kiedy mozna puscic psa, ona nie jest moim pierwszym, a uciec moze kazdy pies, nawet z najlepszej smyczy... -
Gucio - psiak z problemami- potrzebna pilnie pomoc! POZNAŃ
magdola replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
Gucio hopsa. co u Ciebie????????? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
maly na pewno ma cos z oczkami... sadze po zdjeciu...... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
agus kilka dni nie ogladalam fotek, a tu piczka coraz ladniejsza i blizny jakos mniej widoczne... na poczatku myslalam, ze to inny pies... -
super!!!!!!!
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ona 'ucieka' do domu bo my najwyzej 10-20 m odchodzimy i jedna drugiej sie pilnuje baaaardzo.... jednak doparku smyczy uzywamy..... kanus a ty bys nie zrobila bazarku? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wlasnie wrocilam z pracy ... woda moze byc przy tej wadzie serca ale mi sie wydaje ze nie ma... nie slyszalam 'typowego kaszlu'...wiec mysle ze nie ma obaw... jesli nawet cos by bylo to dodatkowe leki... . serce i tak juz nigdy nie bedzie zdrowe, tabletki sa po to zeby choroba nie postepowala... malajest zadomowiona na maxa:) ktos ma ochote sprawdzic? Zapraszam na kawe jutro;) pza tym zastanawialam sie czy napisac, ale Lizi (Dejzi)chodzi ze mna bez smyczy ale tylko kolo domu.... jest rozpieszczona przeze mnie(nas) na maxa... sama jestem na siebie zla.... juz nie sypia w swoim legowisku.... tylko pod koldra :(w luzku... coraz czesciej szczeka... hehe to nauczyla sie od airy...;)wogole trudo to wszystko opisac zwlaszcza naklawiaturze ekranowej,,,,,.... LAZY a co jutro robisz??? :D PS bardzo bym chciala zeby niunia zostala u nas ale na razie nie ma szans..... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
obserwuuje mala po wizycie u weta bo sa podejrzenia ze moze byc woda w plucach, ale na razie objawow nie zauwazylam... obserwacje trwaja;) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
jestem...... -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']Polityka tego schroniska mnie przeraza!!Lepiej niech zdechnie niz ktos sie nim zaopiekuje!!! Skandal!!!Sami go nie lecza i nie pozwalaja innym mu pomóc :zly7:[/QUOTE]no comments... -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
magdola replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']No właśnie, co 10 piczek, to nie jedna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] :D i tak dla popsucia humoru piczek: [URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/42562.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/2/250/42562.jpg[/IMG][/URL] [URL="javascript:;"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/50/42562.jpg[/IMG][/URL][URL="javascript:;"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/2/50/42562.jpg[/IMG][/URL][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/spacer.gif[/IMG] [B]179/10[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 7 miesięcy [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] K-7 [B]numer:[/B] 179/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Pies trafił do naszego Schroniska 05.02.2010, znaleziony został w Skolwinie i do nas doprowadzony, jest wychudzony. -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pisz,pisz,pisz...... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Witam, wchodzę zaproszona przez Tolę:lol:. Pewnie nikt mnie nie wyrzuci ??:evil_lol:[/QUOTE] pewnie nie... zapraszamy:) -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To pisalas do Teresy ?? Dejzi nie znam ??[/QUOTE] Dejzi jest mnie na dt , to ta z mojego podpisu, nie pisalam do TB,tylko do potencjalnego domku i czekam... -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Popularna dogomaniaczka, balsam na psie rany :):) Ubranko konieczne, bo zimno, a ona taka lysa :(:([/QUOTE] ja tylko oprawilam nazwisko:) a lysa to jest Dejzi:D -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Kurczę, cena niczego sobie:( A u AlinyS nie ma wolnych miejsc? Coś do 300 zł miesięcznie! Ale najpierw faktycznie do weta, jeśli sunia chora, żaden hotelik jej nie przyjmie, bo jest strach o inne psy. Ludzie, kto da tej piękności domowy tymczas za karmę i weta?[/QUOTE] ja czekam na odpowiedz...dt/ds...czekam,czekam, czekammmmmmmm............. -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Napisz Tolu do Teresa Borcz. Może mogłaby pomóc w dograniu miejsca w Brzyściu, tam gdzie jest Barnaba. To już inny koszt, a miejsce bajka.[/QUOTE] Teresa Bor[B]a[/B]cz? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Laski wyslane......zakochalam sie w kropce..... -
wysylam 'goscia' ale obawiam sie ze za maly....
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kana']Wątek proszę o przeniesienie na mnie. Już się biore za dokładne rozliczenie. nie obraz sie ale myslalam o tobie i pomyslalam, ze masz za duzo innych bidulek na glowie... zreszta czy ty czy ilonka to dla mnie wsio ryba:) moze byc tez maupa:):):) -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']Mam nadzieję, że do soboty wytrwa, to będą równo trzy tygodnie jak przebywa w schronie :-( Cieszę się bardzo z Waszej obecności na wątku. Im więcej głów, tym więcej informacji, wskazówek, pomysłów, to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję.[/QUOTE] gdybys potrzebwala pomocy..... -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
magdola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szkoda z tymi kotami :( -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
okaze sie... .wyslalam sunie , dzwonilam i czekam........:roll: