Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. no wlasnie to samo chcialam napisac, aha wykapalam malego:)
  2. szelki nieee w dt bedzie sam z dwoma panciami...:)
  3. kaganiec odesle, obroza by sie przydala, bo ja mam, ale lancuszek...
  4. nie wiem o czym piszecie... on ze strachu gryzl, u mnie aniolek, ale nieufny, i ma niecale 3 lata wg ksiazeczki... wlos w tragicznym stanie, skora jako tako... zaraz jedziemy do dt, siku i kupa zrobiona na dworze...i zakochal sie w moich laskach:D zreszta nie dziwie sie;)
  5. [quote name='megii1']Piromanka, rób allegro:( Puszek wrócił. Dziś został odbity przez mojego Darka i Jurosię Pani , której został wyaadoptowany. niestety Pani okazała się ....szurnięta.... Pani została wpisana w tym tygodniu na czarne kwiatki przez Idusiek i tak się zaczęło. A teraz Puszek już u nas - zadowolony, uśmiechnięty chociaż Pani trochę zapisała mu książeczkę - nie będę pisać co napisała bo naprawdę same głupoty. Kopiuje zapis Idusiek: [B]Kolejna pani, Iza- mieszka w Wawie na Pl. Bankowym. Dzwoni ze stacjonarnego, ma córkę. Przez telefon spoko babka.[/B] Chciała od nas szczeniaka i wiem ,ze będzie go nadal szukać. W domu 2 psy i kot ( mi mówiła,ze nic nie ma), sciany oklejone ogłoszeniami o adopcji psów, artykułami prozwierzęcymi i sprawami tragicznymi - wszeeeeeeedzie. Przyjeła koleżankę o 18.00 w szlafroku, prowadzała za rękę po mieszkaniu. Mówi, ze KOCHA zwierzęta nad zycie i ZBIERA. Ktos oddał jej jakiegoś Miśka w niedzielę, mówiła, ze dziwny jakiś bo nawet "kartofli nie chce jeść.[/QUOTE] no comments...:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. [quote name='gameta']Jak nigdy, zagadzam się z Tobą w 100%. Poza tym za dwa tygodnie jest marzec i akcja ARKI - kastracja psa w wyznaczonych gabinetach będzie kosztować max 120zł - tyle się powinno uzbierać bez żadnego problemu. Magdola, czy to znaczy, że teraz bedziesz mieć 3 grzywki? 2 tymczasy i rezydent? Co na to Tz? I co będzie jak wyjdzie cieczka u którejś z suk ?[/QUOTE] a co??? beda wnuki :):D to oczywiscie zart! mały bedzie pod miom skrzydełkiem u mojej przyjaciółki.
  7. [quote name='mysza 1']Wolałabym Werona[/QUOTE] weron bedzie z gazeta...:)
  8. super!!!!...dzisiaj mialam tel. w sprawie malego...pani miala grzywke i ma szceniaka yorka, jutro ma sie odezwac.
  9. ile wazy lenus???? do 10 kg czy wiecej???
  10. potrzebuje opinii fachowcow. czy to moze byc grzywaczowe???: [url]http://images42.fotosik.pl/174/9bc5b2c71ae00a0cmed.jpg[/url]
  11. [quote name='Rustamka_24_Kalisz']Ło Matyldo..straszne to...ja mam dwa psy i Kota i nigdy by mi do głowy nie przyszlo zeby oddac czochery z powodu dziecka...u nas pelna symbioza choc Nowofunland Mix robi problemy i leje gdzie popadanie a nie raz i nie dwa kupsko uwalil z zazdrosci ... tragedia[/QUOTE] uuuuu... taka kooopa to dopiero ooooooo...:)
  12. [quote name='Aga-33-76']ja również pozdrawiam :lol: jutro będą fotki :razz:[/QUOTE] musze to zobaczyc!:D
  13. [quote name='*anusia&ajlu*']no to jak skasuja to znaczy ze nie mozna ;) rano inne cioteczki powiedza czy dobrze i miejmy nadzieje ze dobrze :D[/QUOTE] nie jest to duza kwota, i pewnie skasuja...:( ale ryzyk fizyk... nie znam sie... za pozno...
  14. zrobilam allegro cegielkowe, tylko wiem czy dobrze... [B][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=927749178[/URL][/B]
  15. no i zakochalm sie w psach "mordercach"! Greven juz Cie nie lubie! :D
  16. ciekawe czy kalendarze jeszcze 'pojdą'???bo bym miala jeden albo dwa...i kilka innych rzeczy...
  17. wystawisz?????????? normalnie szok! ja cos tam mam tez......nazbiera sie... [url]http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcja=zobacz&ID=283768&&strona=[/url]
  18. cos mi w posta 'wlazlo' ?!@#$%^&?! ale jaki on pulchniutki i gladziutki.....
  19. [quote name='*anusia&ajlu*']jak ma na imie ten grzywek? magdola czy dla dejsi tez zrobic ogloszenia?[/QUOTE] wlasnie tez sie nad tym zastanawialam (nad imienem) dla Lizi tez... ja juz im zrobilam na infoludku;) anusia... moze bys bazarek zrobila???
  20. [quote name='Ilka21']piechcia a jakie koszty podała wiosna? czy moze poczekać na zwrot kosztów czy musi mieć od razu?[/QUOTE] koszty to ok 250 zl (!):(
×
×
  • Create New...