-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
magdola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dubel:placz::placz::placz: -
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
magdola replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maniusua['], jak tu za Toba nie plakac malenka?:(:(:( Biegaj teraz szczesliwa i zdrowa p zielonych trawach za TM, gdzie juz nigdy nie zaznasz przykrosci i bolu, i tylko dzieki takim osobom jak monia, nie bylas sama do konca... Bede pamietac...{'} <3 -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
magdola replied to tsu's topic in Już w nowym domu
pchła jedna...;) sliczny ten weronek;) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Dziękuję, Magdola ;). Niestety, offów jet tak dużo, że nikomu, kto dopiero wchodzi na wątek, nie chce się czytać tylu stron...:shake: Ja mam, niestety, już bardzo nikłą nadzieję na odnalezienie moich psiaków całych i zdrowych :-( Dzisiaj śniło mi się, że odnalazłam Fiodorka, obudziłam się płacząc jak dziecko...[/QUOTE] a ja wiem, ze ktos je przygaral... i kiedys sie znajda... nadzieja zawsze jest, dopoki nie ma dowodow! i tego sie trzymaj! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
cioteczki, ja wiem, ze kazdy psiak jest wazny i kazdy szuka pomocy gdzie sie da ale tych 'offów';P za duzo troche...!!! a ja nadal mam nadzieje ze w koncu na watku pojawia sie tak dluo oczekiwane slowa: SĄ!!!!!:( -
[url]http://images38.fotosik.pl/263/1ab1eabd0aa80a99med.jpg[/url] BUHAHAHA:D:D:D
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:( bedzie dobrze...musi byc!!! nas tez to niedlugo czeka... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
teraz to juz tylko moze byc lepiej, i sadze, ze apetyt wroci:) dla jaszy, p. adama i leonardy i p. krzysia: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_11.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL] -
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ja myle, ze mozna by pania podratowac, ale tu znowu kwestia tego skad wziac... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kana dopisz wplaty z allegro te co mowilam: 10 zl on natalii turowicz i 10 zl od moniki aleksandroicz dziekujemy:D:) a do wydatkow 14 zl (moge preslac wyciag z konta bo placone karta) na jedzonko z jagniecina;) kupuje takie cos co baaaardzo lasce smakuje i nic jej nie jest...alergii brak i :) cena fajna http://www.profilum.eu/pages/DogsProduct.aspx?langId=1&pid=38 -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ale wiesci:( a mialo byc tak dobrze, trzymam kciuki ... -
LEN - nasze zdesperowane Brzydkie Kaczatko W NOWYM DOMU :):):):):)
magdola replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
czasem ta przed jest zbedna...ale niewiem czy warto ryzykowac...ja bym sie bala, chociaz..... -
3 dni pies w rowie, z okiem na wierzchu....pomocy!!
magdola replied to eneda's topic in Już w nowym domu
skad jestescie?? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Kochani jesteście... Ja mam chyba dzisiaj taki dzień smutny po prostu... Zrobiłam łóżko i Misia za dwie minuty już wskoczyła na moją poduszkę. TZ wściekły..[/QUOTE] O TZ-ta sie nie martw- sam niedlugo ja bedzie tulil;) skads to znam:) te awantury o 2 psy w lozku a terax bez nich nie zasnie;):D -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] Magdola, a jak długo golaska jest u Was?[/QUOTE] mysle ze ponad miesiac, do dwoch, i dopiero niedawno zaczela sieotwierac, wiec daj misi spokoj, jak spi w lozku to sukces, ale nie 'rozpusc' jej, bo moja Lizi najpierw spala na swoim kojo, potem w nogachw lozku pod koldra, a teraz na poduszce:D alez ja rozpuscilam... wszystko jej wolno:oops::diabloti:ale warto:cool1: -
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
magdola replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a ja czekam na nowe fotki :) -
levis sliczny a misiowi zycze 200% szczescia i milosci, :)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, moj TZ mowi o malej jak o domownku, chce jej ubranka kupowac, ale po chwili stwierdza, ze i tak zniknie niedlugo...:( a z Misia bedzie dobrze... widze to po Twoich postach:) Liza dopiero po ok miesiacu zaczela sie otwierac, ale to nie taki 'dzikus' jak Misiunia, bedzie super zobaczysz - ja to po prostu wiem i obiecuje ci ze przyznasz mi racje za jakis czas:) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na pewno, :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
doszlo 10 zl na toffika z allegro, ale wplacajacy prosil o przekazanie dla innej bidy, napisalam o Lizi, le jeszcze nie mam zgody na udost. danych:) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
jasza, mam nadzieje, ze Twoj TZ i moj w koncu zmiekna... -
[quote name='Aska25'] Pamietajcie !!! TO NIE PSY ROBIA BLEDY, A LUDZIE. PIES ZE SCHRONISKA TO NIE JEST ZABAWKA, ALE ZYWE ZWIERZE Z KTORYM TRZEBA PRACOWAC ... TAK SAMO ZRESZTA POWINNO SIE PRACOWAC ZE SZCZENIAKIEM .... PSY ODDAWANE PRZEZ WLASCICIELI BO COS ROBIA, ROBIA TO TYLKO I WYLACZNIE Z WINY WLASCICIELA, KTORY TAKIE PSA NIE UMIAL ULOZYC .... zdarzaja sie oczywiscie skrajne przypadki psow, ale wiekszosc jest jednak normalna ;)[/QUOTE] ja nie mam astow, ale zdaj sbie sprawe, ze to ludzie popelniaja bledy, dlatego moje szkodniki zjadly mi kwiata i legowisko, ale ni mialam serca na nie nakrzyczec :)
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
niunius co tam uciebie.... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
magdola replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki