Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='agnieszka32'] z pewnością nigdzie ich w okolicy nie ma, nie przeżyłyby też na wolności 20 stopniowych mrozów. One nie polowały, to nie były dzikie psy (szczególnie sarunia, która była bardzo delikatna, wychuchana od małego), szukałyby domu, wychodziły do ludzi - to były ich tereny, znalazłyby drogę, gdyby tu były, gdyby żyły...[/quote] ani mi sie waz wiecej tak pisac!!! Przezyly a teraz tesknia!!!
  2. [quote name='*zaba*']Rosna drzewka i rosnie ich liczba, hura! Kiedy urosnie liczba Ozzulowych fot, he?[/QUOTE] Ja tez czekam na nowe fotki, w domu mam 2 takie podobne: 1 goła 3,7 kg, druga dlugowlosa 4,7 kg :D Prawie identyczne jak Ozzy;):D ps drzewka podlane:)
  3. Agaga nie myslalam, ze bylo az tak zle:(:glaszcze: [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:2lQckbSy2h2paM:http://www.osiemnastka.civ.pl/fusion_images/news/znicz.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przypominajka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [SIZE=4] [/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]Proszę odwiedzać NASZE DRZEWKA [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://alicja512.posadzdrzewo.pl/"]http://alicja512.posadzdrzewo.pl[/URL] [URL="http://jonquilla.posadzdrzewo.pl/"]http://jonquilla.posadzdrzewo.pl[/URL] [U][URL="http://malawaszka.posadzdrzewo.pl/"]http://malawaszka.posadzdrzewo.pl[/URL][/U] [URL="http://tengusia.posadzdrzewo.pl/"]http://tengusia.posadzdrzewo.pl[/URL] [URL]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/buck[/URL] [URL]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/teqquila[/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B][URL="http://izape.posadzdrzewo.pl/"]http://izape.posadzdrzewo.pl[/URL] [URL]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/zuzolandia[/URL] [URL]http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/izabelak[/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B][URL="http://colag.posadzdrzewo.pl/"]http://colag.posadzdrzewo.pl[/URL] [URL="http://halgre.posadzdrzewo.pl/"]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/URL] [URL="http://bianka19.posadzdrzewo.pl/"]http://bianka19.posadzdrzewo.pl[/URL] [/B][B][URL="http://cieplutkaa.posadzdrzewo.pl/"]http://cieplutkaa.posadzdrzewo.pl[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [INDENT][URL="http://www.tickerfactory.com/"] [/URL] [/INDENT][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/flowers23.gif[/IMG] [SIZE=2][COLOR=Red][B][FONT=Arial] [/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=2][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Drzewka podlane, kawa wypita, ciąży ani dziecka nie mam :evil_lol:za to jak za starej dobrej dogo mam PSA :multi::multi::multi: ,ale teraz idę zarabiać ciasto na pizzę :multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER][/QUOTE] A ja mam obecnie dwa psy:) i jedno dziecko;) czy moge skromnie prosic tez o podlanie drzewka? Niektore wasze to takie wielkie ze sie w kompie nie mieszcza ;):D [url]http://magdola.posadzdrzewo.pl[/url]
  5. [quote name='Jasza']Cudna jest, no nie? Powiem Wam szczerze, że ma pysiol taki uroczy, z tą białą, jakby zamoczoną w mleku bródką, z oczami jak węgielki, z niesforną "czupryną", że można naprawdę wymięknąć... Kurcze, mogłabym treny pisać o niej, jak Kochanowski o Orszulce...:roll:[/QUOTE] No to pisz, pisz.....
  6. [quote name='agnieszka32']No nie wytrzymam :placz: Co się dzieje??? Najpierw moje psiaki, później Fioneczka, teraz Lecterek :-(:-(:-( DLACZEGO?????? :placz::placz::placz: Opiekujcie się sobą nawzajem, psiaczki kochane, trzymajcie się razem ... :-( A ja siedze i rycze.......I moja Łilunia mi sie przypomniała.... Co to za fatum do holery!!!!! :(:(:( {*}
  7. Dlaczego spokojnie? Niech szaleje! W koncu ic ja nie boli...
  8. Jaszko ona juz do ciepełka przywykla ;) zdjecia nie oddaja jej uroku tak jak filmiki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_3.gif[/IMG][/URL] a moje pchly zaczely wariowac przy ostatnim...tam gdzie hałkała :)
  9. [quote name='Aleksandra95']Wiecie co może przeniescie te zdjecia gdzie indziej bo kazdy niby tylko jedno chce pokazac i już sie sporo nazbieralo a to watek Fiodorka i Sary.:)[/QUOTE] i sie zamieszanie robi... dzieciaki wiosna idzie, czas do domu wracac.............
  10. pozwole sobie rozweselic watek;) mlym off'em o spiewajacym pudelciu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=KBFLJrltjdM[/url]
  11. doszlo 54,50- z bazarku - dziekujemy:) czyli razem jest 505 zl (w zokragleniu;))
  12. [quote name='Kana']Magdola proszę o napisanie wszystkiego dokładnie. Łącznie z kosztami co i za co. Agnieszko oczywiście że chcemy Twojej pomocy! Magdola proszę o udzielenie wszystkich info Agnieszce których potrzebuje. Jeżeli sprawa jest na tyle poważna proszę o zaklepaniu terminu jak najszybciej! Najlepiej przed weekendem bo chyba masz wolne? Nie ma co czekać ani tygodnia dłużej. Tak te 50 zl od tych obu osób. Po pierwsze czytam wszystkie posty z tego watku i nie potrzeba ich pogrubiac, zebym przeczytala! Po drugie nie mam 15 lat! I nie zycze sobie traktowania jak gowniarza! A po trzecie nie jestem analfabeta! Skonczylam potrzebne szkoly i mam prace z ktorej jestem dumna ale nie moge sobie pozwolic na wolne kiedy chce. Dzisiaj sie dowiedzialam, ze urlop bede miala na 100% na samym poczatku kwietnia i jutro id o dr N. skonsultowac. Z pieniedzy Lizi wydaje tylko na vetmedin i ostatnio na karme bo mam przejsciowy kryzys, ale i tak to ok 20% tego co jej daje! wizyty u veta sa free na razie. pisalm juz wczesniej o wydatkachi zabiegu, ale moge powtorzyc: kamien, sterylka i guz oszacowane na 600 zl- p.dr kazal zapisac 450, teraz powiedzial, ze za przepukline wyjdzie po rabacie dodatkowo 100 zl! poiedzial tez ze mniej nie moze to i tak duzo taniej- wie ze liza jest u mnie na dt a peniadze sa ze zbiorek! Cos jeszcze? Moze pogrubionymi napisac??? Aga zaraz wysle Ci pw
  13. [URL]http://img402.imageshack.us/img402/1168/img3073c.jpg[/URL] "i co wy wiecie o zagryzaniu..." :D
  14. [quote name='adas500'][URL]http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=669052&type=userpics&add1=1&add2=8[/URL][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. razem jest 450 zl (w tym te 50 od ciebie- to rozumiem 20-agiza i 30 am-elle???) bylam u weta...niestety ta przepuklina jest bardzo powazna...jest nawet podejrzenie, ze to pecherz wychodzi, ew. jelita...operacja bedzie dosc skomplikowana, 2 moze nawet trzy naciecia...:placz: ale jedno jest pewne...trzea zaryzykowac, w innym przadku na pewo martwica i bardzo prawdopodobne ropomacicze... z terminem sie wstrzymalam, bo nie ma problemu a za jakis tydzien, dwa, max trzy mam miec urlop wiec bede 24h przy malenstwie... boshe pomoz:placz: acha... cena niestety wzrosla o 100 zl:( po sporym rabacie.- mam rozpiske od p. dr to jutro rano postaram sie wrzuic tu na watek...:-(
  16. [quote name='Jasza']Mam zdjęcia Misi od Adas500, ale mi Fotosik wariuje, nie potrafię wkleić zdjęć.. Zerduszko, Magdola - mogłybyście wstawić, gdybym Wam wysłała na pocztę?[/QUOTE] sprobuj na imageshack.us i wklej linki bo a inaczej nie umiem;)
  17. [quote name='Jasza']Mam zdjęcia Misi od Adas500, ale mi Fotosik wariuje, nie potrafię wkleić zdjęć.. Zerduszko, Magdola - mogłybyście wstawić, gdybym Wam wysłała na pocztę?[/QUOTE] sprobuj na imageshack.us i wklej linki bo a inaczej nie umiem;)
  18. 15 zl doszlo:) cos mi tu...zrobie podsumowanie to dam ci znac bo sie pogubilam...:shake:
  19. [quote name='zerduszko']Hihihi, TŻ'ów na wspólne szkolenie trzeba wysłać pt. "Dlaczego należy pozwolić kobiecie zostawić tymczasowego psiaka" ;) [/QUOTE] no to szukamy trenera :D
  20. [quote name='Jasza']Magdolko, a Twój TZ coś mówi w ogóle na temat Dejzi? Dopytuje, kiedy Mała "zniknie"? Czy to taki temat "nieruszany"?[/QUOTE] od dwoch dni zaczal, bo mi laski dwa kwiaty zjadly(!) i dzisiaj w nocy jak mala sobie 'zrobila po spiacym tz-cie maraton'... a tak wogole to no comments...ja nie draze a jak on zacznie to zmieniam temat... ostatnio nawet myslal o ubrankach dla niej fikusnych...;);P
  21. [quote name='Jasza']Mąż czeka aż Misia pojedzie nie wiadomo gdzie. Nie drążę tematu. [/QUOTE] Hmmm...Skąd ja to znam.....:)
  22. [quote name='Jasza']No i ilu dobrych ludzi tej kupie kibicuje! :cool3:[/QUOTE] [B][SIZE=6]W KUPIE SIŁA !!!:loveu::evil_lol:[/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...