Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Gratulujemy. :loveu::loveu:
  2. Śliczne maleństwo. :loveu:
  3. Ja wczoraj ćwicząc posłuszeństwo na spacerze, usłyszałam, że męczę psa. :evil_lol::diabloti:
  4. Jakie piękne zdjęcie. :loveu:
  5. Jaki z niego słodki maluszek. :loveu::loveu::loveu:
  6. My mamy i obroże i szelki. Najrzadziej używamy obroży na zatrzask, tylko na krótkie spacery bo zdarza się jej wyciągnąć z niej głowę. Półzacisku używamy częściej. Ale i tak najlepiej mi się prowadzi psa w szelkach, bo mam pewność, że nie wyciągnie z nich głowy, no i mniej ciągnie. ;)
  7. Ślicznie razem wyglądają. :loveu:
  8. Pierwsze jesteśmy. :eviltong: Śliczna sunia, daj więcej zdjęć. :loveu::loveu::loveu:
  9. Ale śliczny białas. :loveu::loveu:
  10. Na allegro wpisz 'zatrzask', są różnej szerokości. :razz:
  11. Ślicznie razem wyglądacie. :loveu:
  12. [url]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/url] Uroczy. :loveu::loveu::loveu:
  13. [url]http://i631.photobucket.com/albums/uu31/zorlis/Aris/100_2718.jpg[/url] Przez chwilę się zastanawiałam gdzie ma pysk. :lol::lol::lol: Śliczne zdjęcia. :loveu:
  14. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/24054445]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Mój. :p
  15. A może by tak coś nowego? :cool3:
  16. To jak spytasz to proszę napisz. :cool3:
  17. [quote name='jo_ann']a ja sie wlasnie dowiedzialam, ze nie bedzie w nowej dostawie RD gladkich smyczy :-( nie wiem, jaki odpowiednik znalezc :p[/quote] A kiedy będzie nowa dostawa?
  18. Uwielbiam tego Twojego poczwarka. :loveu:
  19. Fragment numeru telefonu. Reszta zamazana z jakimś tam programie. :eviltong:
  20. [B][U][U]Mineralna[/U][/U][U][/U][/B] - a zdradzisz tę metodę?
  21. [quote name='mineralna_'] Za to BARDZO dziękuję pani Karolinie, między innymi dzięki której mój pies już akceptuje inne ! :multi::multi:[/quote] To w przyszłym roku muszę wybrać turnus, na którym będzie ta pani Karolina. :evil_lol::cool3:
  22. My jeśli pojedziemy to raczej na OZP1 lub OZP2 . :cool3:
  23. Świetny filmik. :loveu: Jedziecie w przyszłym roku na ten obóz? Jeśli tak, to może się poznamy, bo my go planujemy. :cool3:
  24. [quote name='vege*']A ja jestem ciekawa czy są kolczatki na pieski typu: york, chihuahua, maltańczyk albo ratlerek :evil_lol: uśmiała bym się jakbym zobaczyła chihuahua'e na kolczatce, kolczatka by była cięższa od psa xD :evil_lol:[/quote] Są. Widziałam psa wielkości pinczera miniaturki w kolczatce. :mad:
  25. [quote name='Daga & Maks']u mnie to samo wszędzie tylko widać kolczatki :angryy: i to nie tylko u tych dużych psów bo u średnich też.[/quote] U mnie nawet psy niesięgające do kolana chodzą w kolczatkach, a do tego jakże by inaczej smycz typu flexi. :mad: Też miałam kilka sytuacji 'Dlaczego taki duży pies idzie w szelkach/obroży? Przecież powinien mieć kolczatkę!' :angryy:
×
×
  • Create New...