Jump to content
Dogomania

mala90210

Members
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About mala90210

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  zwyczajną zjadaczką chleba ;D
 • Location
  Ostrów Wielkopolski
 • Interests
  Psy !!!! fotografia , film , książka
 • Occupation
  Technik żywienia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. śliczny piesek :loveu: będziemy odwiedzać :lol::lol::lol::lol:
 2. śliczne psisko :loveu::loveu::loveu::loveu: mam nadzieje że z nim wszystko w porządku i że wraca do zdrowia ;) pozdrawiamy
 3. śliczne pieski :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: i jakie podobne do siebie ;) aż się wierzyć nie chce że są znalezione w różnym czasie i w różnych przypadkach :-o Kochane ;)
 4. Bardzo śliczny piesek jest z Bianki :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
 5. też obstawiałam taką możliwość ale dopóki nie poprawi sie moja stopa finansowa nie moge sobie pozwolić na zakup karmy za 200 zł :/ a pozostałe nie maja tylu skladników odżywczych więc musze to czymś tanszym uzupełniać:)
 6. Ja go nie uczę siad za pomocą krzyku , on "siad"potrafi i nie muszę go tego uczyć ale jakoś muszę zareagować na jego ataki bo jak nic nie zrobię to pomyśli że nic takiego się nie stało więc następnym razem tez tak zrobi :razz: "krzyczę" na niego na prawdę bardzo rzadko w zasadzie to nie ejst nawet krzyk tylko podniesienie głosu , powiedzenie "fe" niegrzeczny pies i to wszystko a za każde ładne zachowanie dostaje smakołyk i pochwałę "grzeczny pies" lub jak nie mam smakołyku to go wymiziam , dzisiaj np bardzo ładnie przeszedł obok dwóch psów i ładnie mu za to podziękowałam i nawet przebiegł ład
 7. [quote name='karjo2']Mala, nie dopuszczajac innej opinii. [/quote] Dopuszczam inne opinie , bo po to tu jestem żeby ktoś kto sie zna na tym pomógł mi w moich problemach , teraz jestem na etapie uczenia Nerona skupienia , przychodzenia do nogi i aportowania tak jak ktoś powyżej mi radził ;)
 8. a no i się nie tłumaczę tylko piszę że kontakt z nim to ja mam bardzo dobry ale w domu , na dworze już jest nieco inaczej ale pracuję z nim żeby bylo tak samo :)
 9. [quote name='an1a']ogromnego entuzjazmu, radości właściciela i nagrody dla psa za uspokojenie się.[/quote] Nagrodę za dobre zachowanie i wykonanie zadania Neron dostaję zawsze :)
 10. Tak mi się przypomniało , bo ktoś tutaj mi zarzucił że mój pies ma mnie gdzieś i woli zabawki niż moje towarzystwo ;) w domu on mnie na krok nie odstępuje , leży cały czas koło mnie , jak ja się ruszę on od razu wstaję , jak idę do toalety siada koło drzwi i czeka aż wyjdę , jest dosłownie cały czas koło mnie , gdyby to tak samo wyglądało na dworze to chyba oszalała bym ze szczęścia ;) a co do ludzi to też zawsze patrzą na mnie jak na głupią , kiedy wyzywam Nerona , bo każe mu wtedy zrobić siad i wydzieram się na niego a on spuści głowę i oczami zbitego psa na mnie patrzy :roll: a ludzie pewn
 11. Daje psu miskę i patrze , jak zaczyna jeść to ok je a to co zostawi do wiadra a jak kreci nosem to zabieram mu miskę i dostaje jeść dopiero wieczorem a mimo to wybrzydza , wiele razy słysze od mamy "biedny pies , głodzisz go " więc nie wiem czy go nie dokarmia jak mnie nie ma chociaż obiecała mi że tego nie będzie robiła więc pozostaje mi w to wierzyć :)
 12. Oglądam to forum z otwartymi ustami :crazyeye: Nero rewelacyjnie wykonuje wszystkie polecenia , niesamowite , szkoda że ja zaniedbałam tresurę mojego Onka :placz: czy pies w każdym wieku może nauczyć sie sztuczek ?? ;)
 13. Mam pewien problem , jestem właścicielką bardzo wybrednego Owczarka Niemieckiego , próbowałam mu dawać chyba już wszystko , gotowałam mu kaszę z warzywami i mięsem (kręcił nosem ) , ryż z warzywami i mięsem (kręcił nosem ) , ryż z karmą z puszki (kręcił nosem ) ryż z serduszkami ( kręcił nosem ) ryż z wątróbką (kręcił nosem) nie wiem co już mu mam wymyślać :roll: suchą karmę podaje mu wieczorem i zazwyczaj zje ją całą ale na samej suchej karmie nie mogę go trzymać bo nie jest ona jakiejś super jakości i na pewno nie dostarcza mu wszystkich niezbędnych witamin , jedynie co mu najbardziej podcho
 14. hmmm a gdzie zdjęcia pieska ??

 15. Mój pies ma 2 lata i 9 miesięcy i je 2 razy dziennie ;) rano ciepłe jedzenie które mu gotuję a wieczorem sucha karmę , ma podane i jak przez minute nie zacznie jeść odbieram mu miskę i następną porcję dostaję wieczorem i znowu czekam minute jak zacznie jeść ok jak nie to mu zabieram i dostaje rano :) to jest moja walka z jego wybrzydzaniem :)
×
×
 • Create New...