-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Maksiu nasz kochany rośnij duży i zdrowy na pociechę rodzicom!!! Wszystkiego najlepsiejszego :) Zobaczycie Florentynko jak Wam szybko drugie półrocze zleci, a Maksio lada dzień będzie biegał :) Andzike a Kacper to niedługo mamunię przerośnie :D...rośnie jak na drożdżach i oczwiście uśmiech jest na pysiu :) -
Dinguś teraz jest Ci na pewno lepiej piesku.....
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
No to dlaczego ani jednego telefonu?? wiek, opis, foty nie takie??? -
Jamniś, spokojnie ;) wiem, że pani ( panie ) wybierają się w sobotę do południa do przytuliska, aby poznać Majkę na żywo ( nie wiem czy z myślą od razu o adopcji, ale chcą poznać )
-
Niestety.....rano będzie więcej wieści jak Justynka pojedzie do przytuliska.
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
majuska replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
O jakie cudne Dropsy:loveu: ( Jamniś_Jogi zrobi nam wizytę ;) ) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Radosna wieczorna twórczośc cioci Figi:evil_lol::loveu: -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
majuska replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Dzieki, daj tel. na pw[/QUOTE] Jamniś sorki, tak skrótowo pisałam, bo mi klawiatura wysiadła, juz naprawiona :) -
Jamniś_Jogi , nasza wierna kibicka pojedzie na wizytę..jutro będe dzwonić do potencjalnego domku, aby umówić się szczegółowo. Jamnisiu dziękujemy za gotowość, tym bardziej, że to trzeba kawałek podjechać:buzi:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike'] mamabankowe szreczątko [/QUOTE] [quote name='Florentynka'] mojego bachorzęcia,[/QUOTE] Pięknie, kuźwa, pięknie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Flo...szoook, Maks jaki gościu:crazyeye::lol:, wydoroślał, wyprzystojniał, usamodzielnia się, bomba, no i ta garderoba:cool3: :D niezła partia ;):lol: 7 godzin snu to rewela, idzie żyć. Fajnie , że już kaszki wprowadziliście, zawsze to trochę na dłużej przytka, no w końcu ileż można być zombiakiem. Ja się teraz wysypiam za wszystkie czay, Paćka śpi od 20 do 7 rano , rano bierze ja tatuś w obroty, gdyż pracuje od 10 do 18, więc chociaż te 3 godzinki rano z dziecięciem poprzebywa, więc teoretycznie moge się do 9.30 byczyć, kundle wypuszczam tylko na "ogród" nie trza iśc spacerować...luksusy:evil_lol: Andzike i moja Paćka tak cięzko szczepienia znosiła, wycie zaczynało sie po południu, potem cała noc niespokojna i kolejny dzień do niczego, dopiero po prawie 2 dobach sie uspokajała, następne szczepienie mamy w styczniu, zobaczę jak będzie;) Kurczę taki mam teraz net do doopy i jeszcze co chwila jakieś awarie w kompie, dziś mi np. klawiatura się zrypała, nie wiem co było, dopiero teraz zaczęła jakoś działać ( obstawiam koty i wciśnięte dziwne kombinacje klawiszy ):shake: Edit : Flo gdzie kupiłas taką pościel w truskawki ??????? -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
majuska replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Witam, jestem z Krosna i chętnie pomogę. Na Dogo będę po 20-tej.[/QUOTE] Dzieki, daj tel. na pw -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
majuska replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Potrzebujemy osoby na wizytę przedadopcyjną w miejscowości Bzianka koło Rymanowa dla suczki Majki z naszego przytuliska, czy może ktoś tutaj miałby jakiś pomysł ?? -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
majuska replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Potrzebujemy osoby na wizytę przedadopcyjną w miejscowości Bzianka koło Rymanowa dla suczki Majki z naszego przytuliska, czy może ktoś tutaj nam pomóc ?? -
Guniu ...co tu wiele pisać....szczeniaki mają po ok. 2 miesiące, są na razie bardzo grzeczne, ponieważ odrobine boją się nowego otoczenia, w pełni nadają się już do adopcji, są odrobaczone, będą zaszczepione lada dzień , mama podobno jest spanielką ( było przeprowadzone "śledztwo" w sprawie podrzucenia psiaków ) , więc będą w tym typie, te 2 jasne to sunie, a 3 czarnuchy to chłopaczki, mają apetyt, wsuwają ryż z mięskiem i sychą karmę dla szczeniąt, trzeba je troszkę nauczyć kontaktu z człowiekiem, bo chyba nie za wiele go miały:)
-
Miałam dzis telefon w sprawie Majki, dom w Bziance w okolicach Krosna, brzmi nieźle, ogrodzony ogród do biegania, mieszkanie w domu, okazyjne spotkania z drugim pem z rodziny. Potrzebna jest nam osoba do sprawdzenia tego domu, kto ma jakies pomysły?? Pomóżcie. Ewa-Gapka nie da rady. Aha i Majka wcale psem idealnym nie jest, dzis tak pudla Astro molestowała, że musiałam ich rodzielić, zdarła mu ubranko i podgryzała, a on miał dośc i kłapał ze złością na nią:lol:
-
Karolciu dzienks :)
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dla niej ważne jest , aby poświęcić czas i podejść fachowo, a jak wiadomo u nas w przytulisku ciężko z tym, jest za dużo psów, a czasu mało, ale już w hoteliku widać, że jak się z psiakiem pracuje to są efekty, tak więc bądźmy dobrej myśli :)