-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
właściwie to do jutra wytrzymaj Daisy bo już jutro Cię "wybiorę" z przytułku...
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike idź najlepiej do jakiegos sklepu gdzie jest bardzo duży wybór takich krzesełek, na żywo pooglądaj, poskładaj, porozkładaj, będzie Ci łatwiej podjąc decyzję, a potem kup na allegro ;) faktycznie tak jest, ze to co tańsze to zwykle sie okazuje w pewnym stopniu badziewne, a to ci jakas śrubka będzie odpadać, albo ci się coś zaraz odłamie, tak jest i koniec, firmówki lepsze na pewno, wiadomo też kosztują więcej. Firmówke faktycznie lepiej będzie opchnąć potem ( no chyba, że rodzeństwo będziecie Kacprowi dorabiać :D ) ja tak jak Ci pisałam akurat na gabaryty nie patrzyłam, tylko na dwuczłonowość i na cenę ;) zreszta zobaczysz kochana co Kacper będzie robił z tym krzesełkiem...wszystko jedno Ci będzie w któryms momencie...wydaje mi się, że wazne jest tez to jak się to krzesełko myje i czyści, czy ma duzo dziwnych zakamarków, jakie ma powłoki itp. ja sie powłoki materiałowej z fotelika pozbyłam po dwóch posiłakach :D siedzi bachor na twardym, a co..nie nadązyłabym tego myć i prać:shake::lol: Tosik rośnie i pięknieje :loveu: U nas choroba w toku, leje się strasznie z nosa, praktycznie chodzę cały czas i podcieram gile, nocka odrobinę lepsza była, tylko jedna mała pobudka na pićko -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O dzięki wielkie, przekonałaś mnie, w takim razie sprawię młodej pierwszy poważniejszy obuw :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A dziś żłobka nie było, cała noc do doopy, rano dziecko wstało z lejącym sie z nosa katarem, rozmarudzone no i kicha, pięknie się zaczęło....zęby atakują z każdej strony + ten katar , przyjdzie nam O-----Ć Figo-figo od kiedy powinnam Paćce sprawisc takie kapcie sztywne, póki co lata w skarpetkach antypoślizgowych, w necie ile rodziców tyle opinii, myśłałam o takich paputkach z firmy Befado, porządne sie wydają, doradź coś.... [URL]http://allegro.pl/befado-buciki-z-dziurkowana-podeszwa-rozm-18-i2764906061.html?source=oo[/URL] Kacper nam poważnieje :))) porządne hobby ma :) -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Magik ma już w kontenerku budę , która dodatkowo jest jeszcze owinięta kołdrą, nie powinien narzekać.... Poza tym psiaki które toleruja kubraki będą je już nosić, Magik toleruje ;) -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dwóm biduniom przynajmniej zimno juz nie jest, bo właśnie je zawiozłam do hoteliku, Jadwinia zadzwoniła, że jest takie straszne zimno, że nie ma mowy aby one tam marzły, siedzą w ogrzewanym boksie. Jakby co to u Jadwini są papiery, umowy adopcyjne i książeczki zdrowia z wlepionymi szczepieniami i odrobaczeniami, potencjalnych adoptujących trzeba kierowac na hotelik w przytulisku lodownia..wicher hula straszny:shake: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
tel. 602 670 139 to tel. do naszej wetki, która bardzo prosi , żeby nie podawac go jako kontaktu w sprawie adopcji, ponieważ ona sie tym nie zajmuje, wystarczy, że ma setki telefonów dziennie od swoich pacjentów , prosze więc w jej imieniu o zmianę go i na forach i w ogłoszeniach na inny -
Daisy ma transport na czwartek rano , jeżeli do tego czasu cos sie znajdzie to szalej Karolciu... ja zrobiłam jej zaraz w pierwszym dniu wątku kilka ogłoszeń na najpoczytniejszych stronkach i zero odzewu było....
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie było źle, okazuje się, że tam jest sporo innych bachorów potrafiących sie łokciami przepychać, a moje dziewczątko było bardzo grzeczne i łypiące wciąż okiem na mamunię :) [url]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/PatrycjaPierwszyDzienWZObku?authkey=Gv1sRgCLPJw9D9uPG-NA#[/url] -
Jetta i Rodos - 2 przepiękne owczarki niemieckie. Mają domy !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
To jak to się stało, że w przytulisku taki łobuz był zgodny?? -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
wczoraj jeszcze znośnie było, ale dziś już szaro-buro-mokro..na szczęście bez śniegu... -
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Uaktualniam gabinetowy "Koci Squad" mamy w tej chwili 8 sztuk, są to kociaczki w różnym wieku, ale młodziutkie, różnej maści , różnej płci, a przede wszystkim mamy tu mix różnych i niepowtarzalnych kocich charakterków. Całe towarzystwo posiada książeczki zdrowia, oraz szczepienia i odrobaczenia. Jeżeli ktoś zechce przygarnąć mruczącego towarzysza na długie jesienno-zimowe wieczory to na pewno zyska cudownego przyjaciela na długie , długie lata. Kontakt w sprawie adopcji : tel . 602 670 139 ( atrakcyjne warunki kastracji dla tych które jeszcze nie mają tego zabiegu ze względu na wiek ) [/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7977/43293060.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3266/69490064.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5370/52854749.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9784/99276571.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1761/40378443.jpg[/IMG][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B] Guniu wszystkie wcześniejsze kotki mają domy. Bardzo prosimy o zamieszczenie tego info wraz z fotkami na obu "kundelkach " i FB , jest straszny zastój w kocich adopcjach !!![/B][/COLOR][/SIZE]:modla::modla::modla::modla::modla:[SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Figafiga, a może tak na początek założysz sobie profil na FB taki fotograficzny? Chłopak ode mnie z pracy taki założył, nie mam go w znajomych, ale czasem podglądam jego zdjęcia - na początek wrzucał tak tylko, żeby się pochwalić talentem, teraz coraz więcej ma zapytań czy nie zrobiłby komuś profesjonalnej sesji :) [/QUOTE] O! O! dobrze gada...wódki jej polać:eviltong::evil_lol: Andzike a po co Ci podgrzewacz ( ....a juz wiem, jak będziesz wódkę pić, to Kacprowi trzeba będzie MM podgrzać:evil_lol: ) Idziemy jutro na dzień otwarty do żłobka.....matko, oni jeszcze nie wiedzą...:diabloti: -
Jetta i Rodos - 2 przepiękne owczarki niemieckie. Mają domy !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jaki ten świat mały :) A jak nasz "stróż" ? podobno żywemu nie przepuści, wpuścił Cię?? :D -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maldinka']Tak! Cieszę się, że choć troszkę mogłam pomóc :lol:[/QUOTE] bazarek to raz, a resztę Agula rozprowadziła wśród koleżanek i nasze psiaki mają zapas jedzonka na zimę, dziękujemy Ci serdecznie jeszcze raz :) to duża pomoc była, nie "troszkę " -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Maldinko czy nie ma możliwości abyś się sklonowała ???:D potrzebujemy kilka takich wspaniałych domków jak u Ciebie dla naszych dziadów ;) -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jutro rozio ma być w schronie i porobi szczeniaczkom foty, wytłumaczyłam mu jakie ;) -
4 szczeniaki w pudle na przystanku. Wszystkie mają domki !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja jestem fanką tej małej czarno-białej, taka borderka, bojąca, ale taka piekna, do zacałowania. Ja myślę , że jutro będą młode wolontariuszki i w niedzielę, to troche je oswoją. Dziewczyny teraz w tygodniu raczej nie przychodzą, bo szkoła... -
7 spanielowatych szczeniaków. Wszystkie w domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to superowa akcja. To teraz tamto wielorasowo-wielobarwne stadko:roll: Dziś zostało zaszczepione.... -
No i niestety ale Gapka nie może, korzysta z transportu grzecznościowego, jeździ autem wypakowanym ludźmi "niepsiolubnymi" niestety