Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. właściwie to do jutra wytrzymaj Daisy bo już jutro Cię "wybiorę" z przytułku...
  2. Andzike idź najlepiej do jakiegos sklepu gdzie jest bardzo duży wybór takich krzesełek, na żywo pooglądaj, poskładaj, porozkładaj, będzie Ci łatwiej podjąc decyzję, a potem kup na allegro ;) faktycznie tak jest, ze to co tańsze to zwykle sie okazuje w pewnym stopniu badziewne, a to ci jakas śrubka będzie odpadać, albo ci się coś zaraz odłamie, tak jest i koniec, firmówki lepsze na pewno, wiadomo też kosztują więcej. Firmówke faktycznie lepiej będzie opchnąć potem ( no chyba, że rodzeństwo będziecie Kacprowi dorabiać :D ) ja tak jak Ci pisałam akurat na gabaryty nie patrzyłam, tylko na dwuczłonowość i na cenę ;) zreszta zobaczysz kochana co Kacper będzie robił z tym krzesełkiem...wszystko jedno Ci będzie w któryms momencie...wydaje mi się, że wazne jest tez to jak się to krzesełko myje i czyści, czy ma duzo dziwnych zakamarków, jakie ma powłoki itp. ja sie powłoki materiałowej z fotelika pozbyłam po dwóch posiłakach :D siedzi bachor na twardym, a co..nie nadązyłabym tego myć i prać:shake::lol: Tosik rośnie i pięknieje :loveu: U nas choroba w toku, leje się strasznie z nosa, praktycznie chodzę cały czas i podcieram gile, nocka odrobinę lepsza była, tylko jedna mała pobudka na pićko
  3. O dzięki wielkie, przekonałaś mnie, w takim razie sprawię młodej pierwszy poważniejszy obuw :D
  4. A dziś żłobka nie było, cała noc do doopy, rano dziecko wstało z lejącym sie z nosa katarem, rozmarudzone no i kicha, pięknie się zaczęło....zęby atakują z każdej strony + ten katar , przyjdzie nam O-----Ć Figo-figo od kiedy powinnam Paćce sprawisc takie kapcie sztywne, póki co lata w skarpetkach antypoślizgowych, w necie ile rodziców tyle opinii, myśłałam o takich paputkach z firmy Befado, porządne sie wydają, doradź coś.... [URL]http://allegro.pl/befado-buciki-z-dziurkowana-podeszwa-rozm-18-i2764906061.html?source=oo[/URL] Kacper nam poważnieje :))) porządne hobby ma :)
  5. Magik ma już w kontenerku budę , która dodatkowo jest jeszcze owinięta kołdrą, nie powinien narzekać.... Poza tym psiaki które toleruja kubraki będą je już nosić, Magik toleruje ;)
  6. dwóm biduniom przynajmniej zimno juz nie jest, bo właśnie je zawiozłam do hoteliku, Jadwinia zadzwoniła, że jest takie straszne zimno, że nie ma mowy aby one tam marzły, siedzą w ogrzewanym boksie. Jakby co to u Jadwini są papiery, umowy adopcyjne i książeczki zdrowia z wlepionymi szczepieniami i odrobaczeniami, potencjalnych adoptujących trzeba kierowac na hotelik w przytulisku lodownia..wicher hula straszny:shake:
  7. tel. 602 670 139 to tel. do naszej wetki, która bardzo prosi , żeby nie podawac go jako kontaktu w sprawie adopcji, ponieważ ona sie tym nie zajmuje, wystarczy, że ma setki telefonów dziennie od swoich pacjentów , prosze więc w jej imieniu o zmianę go i na forach i w ogłoszeniach na inny
  8. Daisy ma transport na czwartek rano , jeżeli do tego czasu cos sie znajdzie to szalej Karolciu... ja zrobiłam jej zaraz w pierwszym dniu wątku kilka ogłoszeń na najpoczytniejszych stronkach i zero odzewu było....
  9. Nie było źle, okazuje się, że tam jest sporo innych bachorów potrafiących sie łokciami przepychać, a moje dziewczątko było bardzo grzeczne i łypiące wciąż okiem na mamunię :) [url]https://picasaweb.google.com/112816677289324950388/PatrycjaPierwszyDzienWZObku?authkey=Gv1sRgCLPJw9D9uPG-NA#[/url]
  10. To jak to się stało, że w przytulisku taki łobuz był zgodny??
  11. wczoraj jeszcze znośnie było, ale dziś już szaro-buro-mokro..na szczęście bez śniegu...
  12. [quote name='GuniaP']Zamiesciłam u nas i na fb.[/QUOTE] Jak zwykle niezawodna:calus:
  13. [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Uaktualniam gabinetowy "Koci Squad" mamy w tej chwili 8 sztuk, są to kociaczki w różnym wieku, ale młodziutkie, różnej maści , różnej płci, a przede wszystkim mamy tu mix różnych i niepowtarzalnych kocich charakterków. Całe towarzystwo posiada książeczki zdrowia, oraz szczepienia i odrobaczenia. Jeżeli ktoś zechce przygarnąć mruczącego towarzysza na długie jesienno-zimowe wieczory to na pewno zyska cudownego przyjaciela na długie , długie lata. Kontakt w sprawie adopcji : tel . 602 670 139 ( atrakcyjne warunki kastracji dla tych które jeszcze nie mają tego zabiegu ze względu na wiek ) [/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7977/43293060.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3266/69490064.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/5370/52854749.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9784/99276571.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1761/40378443.jpg[/IMG][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B] Guniu wszystkie wcześniejsze kotki mają domy. Bardzo prosimy o zamieszczenie tego info wraz z fotkami na obu "kundelkach " i FB , jest straszny zastój w kocich adopcjach !!![/B][/COLOR][/SIZE]:modla::modla::modla::modla::modla:[SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE]
  14. [quote name='Andzike']Figafiga, a może tak na początek założysz sobie profil na FB taki fotograficzny? Chłopak ode mnie z pracy taki założył, nie mam go w znajomych, ale czasem podglądam jego zdjęcia - na początek wrzucał tak tylko, żeby się pochwalić talentem, teraz coraz więcej ma zapytań czy nie zrobiłby komuś profesjonalnej sesji :) [/QUOTE] O! O! dobrze gada...wódki jej polać:eviltong::evil_lol: Andzike a po co Ci podgrzewacz ( ....a juz wiem, jak będziesz wódkę pić, to Kacprowi trzeba będzie MM podgrzać:evil_lol: ) Idziemy jutro na dzień otwarty do żłobka.....matko, oni jeszcze nie wiedzą...:diabloti:
  15. Jaki ten świat mały :) A jak nasz "stróż" ? podobno żywemu nie przepuści, wpuścił Cię?? :D
  16. Wiemy Jadwiniu, wiemy, przypomnę wątek na którym poznali się Maldinka i Łatek, jeden z naszych najbardziej wzruszjących chyba..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190199-Łatek-z-rowu-ma-ciepły-domek-na-zimę-i-resztę-życia-[/url]
  17. [quote name='Maldinka']Tak! Cieszę się, że choć troszkę mogłam pomóc :lol:[/QUOTE] bazarek to raz, a resztę Agula rozprowadziła wśród koleżanek i nasze psiaki mają zapas jedzonka na zimę, dziękujemy Ci serdecznie jeszcze raz :) to duża pomoc była, nie "troszkę "
  18. Maldinko czy nie ma możliwości abyś się sklonowała ???:D potrzebujemy kilka takich wspaniałych domków jak u Ciebie dla naszych dziadów ;)
  19. Maldinko witaj!!! Miło Cie poczytać.....trzymaj za Magika, trzymaj, może akurat...chociaz takie mało optymistyczne teraz czasy jeżeli o dziadulki chodzi :(
  20. Jutro rozio ma być w schronie i porobi szczeniaczkom foty, wytłumaczyłam mu jakie ;)
  21. Napisałam do pati PW, ale jeszcze mi nie odpisała
  22. Ja jestem fanką tej małej czarno-białej, taka borderka, bojąca, ale taka piekna, do zacałowania. Ja myślę , że jutro będą młode wolontariuszki i w niedzielę, to troche je oswoją. Dziewczyny teraz w tygodniu raczej nie przychodzą, bo szkoła...
  23. No to superowa akcja. To teraz tamto wielorasowo-wielobarwne stadko:roll: Dziś zostało zaszczepione....
  24. [quote name='barb']majusko, Beciu - przekierowałam Wam na PW wiadomość od Pati 851 ([SIZE=1]za jej zgodą[/SIZE]) w sprawie transportu - skontaktowałyście się ?[/QUOTE] tak..................
  25. No i niestety ale Gapka nie może, korzysta z transportu grzecznościowego, jeździ autem wypakowanym ludźmi "niepsiolubnymi" niestety
×
×
  • Create New...