Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='zuanna']A czy osoby z Warszawy dałyby radę odebrać psa z Otwocka w niedzielę 9.12 wieczorem? Jeśli tak, to być może (bo to nie ja jadę), udałoby się coś wykombinować.[/QUOTE] Będę mieć na uwadze, ale może uda się coś wcześniej jeszcze znaleźć
  2. [quote name='Florentynka']Figafiga, popieram! Majuska ma rację, [B]a co Ci szkodzi spróbować[/B]? [/QUOTE] I to mówi ta co się od jakiegoś czasu nie chce dać namówić na "zebranie" swoich dzieł i wydanie ich..a potem pławienie się w bogactwie...echchchch..taka kasa nam ucieka :D No, no , ciocia Dzika Figa jest boską stylistką , ubranko fantastyczne, o i widzę że książeczka "małe stworzonka " jest w ruchu, u nas też te książeczki wciąż na topie :)
  3. Dobrze, że z żyrafki nie wyrastacie :D A moje dziecię ostatnio nauczyło się bić brawo, stawia klocki jeden na drugim i sama sobie brawo bije :D a dziś dostała komórkę zabawkową i od razu spryciula wiedziała co to jest, przykłada cały czas do ucha i nasłuchuje:D...nie przypuszczałam, że się tak będę "jarać" tymi tematami, ale jestem w szoku jaka to mądrala sie robi. Wczoraj odegrała swój pierwszy zapewne misternie zaplanowany atak histerii..ale dostala pełen "ignor" , a po chwili pozbierała się sama z podłogi i poszła sie bawić...pękałyśmy z Kaśką ze śmiechu, oczywiście w ukryciu...co za bachor :D W sobotę idziemy do żłobka na dzień otwarty zapoznawać się z otoczeniem i ciociami...zobaczymy co to będzie ???
  4. A Terik wciąż dłubie w siatkach i dzis sie przedostał na wybieg do Maczo i była lekka próba sił, na szczęście krew się nie polała, ale atmosfera w przytulisku jest nerwowa...
  5. [quote name='Andzike']Dobrze prawi! (wódki jej dać! :evil_lol:) [/QUOTE] Boszszszszeeeeeee.....:shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Przebicie może wcale nie byc konieczne, ogłoś sie i czekaj na telefony, co Ci zależy? Chyba pogadac z ludziem potrafisz, a jak juz pogadasz to bierzesz sprzęt do ręki, cykasz a potem patrzysz jak się "zleceniodawca" nie może nacieszyć twoimi dziełami;)
  7. Nie taki kawa. ok. 4 godzi jazdy...sa większe kawały :D. Szczeniorki to różne mamy miksy spanielków i miksy wszystkiego, sliczne
  8. Oby się nam udało znaleźć trasport, wberw pozorom to nie taka łatwa sprawa ...
  9. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Poszukujemy dla Daisy transportu Rzeszów - Warszawa na już!!!!! sunia jest malutka, niekłopotliwa, możemy wypożyczyć transporterek na czas podróży! [/B][/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Figafiga']Becia66 daj emaila na PW, nie wstawiam publicznie :-) a właśnie przeczytałam post Majuski, więc dostaniesz :-) Majuska, bo poczerwieniałam, niestety nie mam takiego talentu i przebicia, żeby na tym zarabiać, amatorka mi wystarczy, choć znajomym na chrzcie robiłam w zamian prezentu :-)[/QUOTE] Kobieto masz talent, ja Ci to mówię, ja gdzieś tak kiedyś liznęłam trochę rysowania, malowania i takich tam "artystycznych " rzeczy i widzę..że masz. Ostatnio na BB jedna z mamusiek się chwalila, że właśnie rozpoczyna tego typu działalnośc i chwaliła się fotami do pięt Ci nie sięga, uwierz. Jak Twoje foty się podobały znajomym , tym od chrztu?? Mogłabyś też mieć w ofercie sesje dla zwierzaków, ludzie często nie potrafia psom robić zdjęć, a za dobre foty włochatego "synusia " lub "córuni" zapłaciliby, nie każdy, ale są tacy co tak. Zdjęcia rasowców, miotów , reklamy hodowli, mogłabys popróbować, nic Cie ni ekosztuje spróbować, ja tez sie tak zabierałam za to strzyżenie z małą wiarą, ale jakoś działam, ludzie wracają, przychodzą kolejni z polecenia, wczoraj pańcia na widok swojego maltana po strzyżeniu mało sie nie rozpłakała i mówi : jaki piękny, dobrze mi koleżanka pania poleciła, rzeczywiście super pani strzyże, też będe panią reklamować.... no i jakos się mam nadzieję będzie kręcić. Takie zajęcie byłoby dla Ciebie bardzo wygodne ze względu na opieke nad dzieciakami, dopasować zawsze się możesz czasowo ;) wg mnie warto spróbować, zrobić w necie ogłoszenia na początek, wstawić kilka swoich dzieł i wio, nie masz nic do stracenia ;)
  11. Słuchajcie Dejzi ma właściwie od zaraz wolne DT u Mikropsów !! [COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]Potrzebny transport Rzeszów - Warszawa PILNIE!!!!! Dejzi jest malutka i nieproblemowa, możemy wypożyczyć transporterek na czas transportu!! Prosimy o pomoc!!![/B][/SIZE][/COLOR]
  12. wyślę Ci na maila wszystkie :P - to do Beci ;) Andzike jeszcze się półek nie dorobilam, mamy książki w kartonach w garażu :D ale to nie znaczy, że nie możemy tam dostawić więcej kartonów z książkami :D
  13. Dosżły fotki, piękne, kobieto powinnaś zarabiać robiąc zdjęcia, bo to nie jest kwestia dobrego aparatu, masz niewątpliwie wielki talent, tam sa uchwycone takie piekne momenty, piekne kompozycje, rewelacyjne pomysły na zdjęcia, no wogóle cud -miód, pomyś o tym, ja na pewno zapłaciłabym Ci za profesjonalną sesję Patrycji, gdybym znalazła reklamę Twoich usług gdzieś tam... na prawde pomyśl o tym !!!
  14. Figa figa ja nie dostałam fot. Lalki ładne, ale 1500 zł??? no i fakt wywołują mieszane uczucia....
  15. Figuś gratulacje!!!! SZczęśliwych kolejnych jubileuszy życzę :) Wymiziaj "solenizanta" :D
  16. Jamniś CO???? nie znam takiego słowa :D Super wieści Beciu, ale się pewnie nawisiałaś na telefonie:roll:
  17. Poszedł siedzieć razem z tymi czterema wczorajszymi , żeby mu cieplutko było, pewnie mu trochę smutno w takim nowym towarzystwie
  18. [quote name='wtatara']podajcie link do Tablicy to jej wyróżnię[/QUOTE] [url]http://tablica.pl/oferta/daisy-mikrosunia-szuka-pilnie-domu-ID1TovX.html[/url] Dziękujemy!!
  19. Skoro się nie pozjadali znaczy lubią :D
  20. Super Karolciu, wielkie dzięki !!!
  21. W przytulisku nowy pies...haszczak, biegał w miejscowości Wola Zgłobieńska, a w związku z tym, że jest teraz u nas "psychoza " wścieklizny, natychmiast były telefony, no przywieziono go do przytuliska, jest w obroży, niestety bez namiarów, siedzi w boksie i wyje....:shake:...żywię ogromną nadzieje, że to uciekinier:roll:
  22. Fajnie bo kolejna gromadka czeka :)
  23. dziś kolejną dziurę zrobił i Magda go zastała po południu biegającego razem z Sonią :D
  24. ani jednego telefonu o malotę
×
×
  • Create New...