-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Buldożek Franko już w DT - potrzebna pomoc w leczeniu
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny sory , ale ja mam tak mało czasu, w przytulisku tłumy psów i zapominam wciąż zadzwonić, postram się niebawem zadzwonić do p. Doroty, ale jestem pewna, że wszystko w porządku -
najnowsze maluchy : [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3310/dscf1671h.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3509/dscf1668v.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7995/dscf1669sq.jpg[/IMG] Te w różnych odcieniach brązu to chłopaczki, a czarno-biała, jakby w typie border-collie to dziewczynka...cóż mogę powiedzieć...patrząc na te puchate kuleczki nie chce się robić nic innego tylko je tulić i całować, są cudne. Ten jasno- beżowy jest najodważnejszy, pcha się do przodu i ciekawski jest, sunieczka najbardziej niesmiała, ale nadrabia urodą :) jestem nimi zachwycona...podobno wczoraj dziewczyny w lecznicy wytrzepały z nich z kilo piachu, odpchlone są i odrobaczone, podobno wszy ich zjadały...dziś w całkiem dobrej formie, jeszcze z tydzień i możemy szaleć z ogłoszeniami, teraz mają jakieś 6 tygodni.
-
7 spanielowatych szczeniaków. Wszystkie w domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Super, jutro pasowałby żeby pojechał drugi, a pojutrze trzeci :D albo wszystkie dzisiaj do wieczorka, żeby się rozeszły , są przerozkoszne, bawi ich Magik i Astro :D -
OJ Beciu gdybym tylko miała warunki to bym se tego dziada wzięła na dożycie, fajowy jest strasznie.
-
[quote name='Florentynka']No, jak taka słodka malizna raz dwa nie znajdzie domu to zjem własne buty. Ani się nie obejrzymy, jak będziemy oglądać zdjęcia ślicznoty rozwalonej na jakiejś kanapie. Nie może być inaczej.[/QUOTE] Trzymamy Cię za słowo :D Ale szczerze, też na to licze, że pójdzie jak z płatka, no bo jak nie ona to kto z tej naszej ekipy ???????
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Beciu mi to jest wsio rawno, obyśmy tylko takie problemy miały w przytulisku :D -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
oj no ciocia majuska przecież , tak łazi i pstryka, a potem zgrywa i się okazuje, że takie ładne wychodzą :D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Beciu tamten jest " wybieg z kanciapą ", najnowszy to "ogród" -
7 spanielowatych szczeniaków. Wszystkie w domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Na polepszenie humoru cudna fota " Ekipy " [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5873/dscf1618h.jpg[/IMG] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Przepiękne zdjęcia, kto robił ? [/QUOTE] Oj, no kto Beciu ;):D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Nie, ale na nowym wybiegu ( zwanym również "ogrodem" :D ) można podejśc bezpośrednio pod boks Dejzi i tam niuchać jej smrody :D -
Beciu fakt ręce juz mi opadają też, ale najgorsze co mogłybyśmy zrobić to się właśnie załamać, siąść i płakać...
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kajcia z dziś : [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5977/dscf1633z.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5705/dscf1635k.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5089/dscf1636c.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5155/dscf1640a.jpg[/IMG] -
Zrobiłam malutkiej na cito tablicę i gumtree na Kraków, oraz rzeszowiaka i krosno24. Zgłosiłam ją także do mikropsów.
-
[quote name='rozio']Dzień doberek. [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Szczeniaki?authuser=0&feat=directlink[/URL][/QUOTE] Dzika Figo zdjęcia powyżej , info: słodkie, kochane, 8 tygodni, odrobaczone, odpchlone i zaszczepione na wirusówki, do adopcji 3 chłopaków. Wątek maluchów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236135-5-spanielowatych-szczeniaków-podrzuconych-do-przytuliska[/url] o kolejnej "paczce " szczeniaków na razie nie ma info ani zdjęć
-
Daisy to młodziutka śliczna sunieczka, w wieku ok. 1,5 roczku. Przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa. Została porzucona jak niepotrzebny śmieć. To przekochne maleństwo i prawdziwa kruszynka, bo waży ok. 5 kg. Daisy jest odrobinkę nieśmiała, ale widać, że bardzo potrzebuje człowieka, jego bliskości i pieszczot. Jest niekłopotliwa, bardzo grzeczna, zgadza się ze wszystkimi psiakami u nas w przytułku, chodzi na spacerki. Pilnie poszukujemy dla niej kochającego domku, aby uniknęła strasznego losu i nie spędziła mroźnej zimy w surowych schroniskowych warunkach. Daisy jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Istnieje możliwość sterylizacji sfinansowanej przez gminę w gabinecie wet. w Boguchwale. Kontakt w sprawie adopcji: Renata 727 906 679 Oto nasza gwiazdeczka : [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2347/dscf1332cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3729/dscf1335c.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4919/dscf1629o.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6553/dscf1631k.jpg[/IMG] A oto cały albumik Daisy : [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Deizi?authkey=Gv1sRgCKP-vaGo98CP6gE[/URL] [B]Prosimy o pomoc w szukaniu domku, potrzebne ogłoszenia!!!!![/B]
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Przyłapany na gorącym uczynku [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9637/dscf1613x.jpg[/IMG] -
7 spanielowatych szczeniaków. Wszystkie w domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Agula obawiam się, że to się będzie roznosić po okolicy, że jak nie ma się co zrobić ze szczeniakami, to przeciez jest takie przytulisko w Boguchwale i można tam zawieźć...poczta pantoflowa działa jak efekt kuli śnieżnej, boję się jak jasna cholera co będzie za pół roku i na przyszłą zimę...nie obrobimy tego..staniemy sie chyba takim regularnym schronem z olbrzymią ilościa psów, gdzie nie ma kompletnie jak o psy zadbać, bo brak rąk i czasu, a i nie ma na to funduszy:shake:...obym sie myliła:shake: -
7 spanielowatych szczeniaków. Wszystkie w domkach !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie wierzę:shake: