Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Dziewczyny sory , ale ja mam tak mało czasu, w przytulisku tłumy psów i zapominam wciąż zadzwonić, postram się niebawem zadzwonić do p. Doroty, ale jestem pewna, że wszystko w porządku
  2. najnowsze maluchy : [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3310/dscf1671h.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3509/dscf1668v.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7995/dscf1669sq.jpg[/IMG] Te w różnych odcieniach brązu to chłopaczki, a czarno-biała, jakby w typie border-collie to dziewczynka...cóż mogę powiedzieć...patrząc na te puchate kuleczki nie chce się robić nic innego tylko je tulić i całować, są cudne. Ten jasno- beżowy jest najodważnejszy, pcha się do przodu i ciekawski jest, sunieczka najbardziej niesmiała, ale nadrabia urodą :) jestem nimi zachwycona...podobno wczoraj dziewczyny w lecznicy wytrzepały z nich z kilo piachu, odpchlone są i odrobaczone, podobno wszy ich zjadały...dziś w całkiem dobrej formie, jeszcze z tydzień i możemy szaleć z ogłoszeniami, teraz mają jakieś 6 tygodni.
  3. Super, jutro pasowałby żeby pojechał drugi, a pojutrze trzeci :D albo wszystkie dzisiaj do wieczorka, żeby się rozeszły , są przerozkoszne, bawi ich Magik i Astro :D
  4. OJ Beciu gdybym tylko miała warunki to bym se tego dziada wzięła na dożycie, fajowy jest strasznie.
  5. drukarnie to nie, bo koszty, ktoś z kolorowym tuszem przydałby się ...
  6. Mega , a masz pomysł, gdzie to wydrukować?? w kolorze?
  7. [quote name='Florentynka']No, jak taka słodka malizna raz dwa nie znajdzie domu to zjem własne buty. Ani się nie obejrzymy, jak będziemy oglądać zdjęcia ślicznoty rozwalonej na jakiejś kanapie. Nie może być inaczej.[/QUOTE] Trzymamy Cię za słowo :D Ale szczerze, też na to licze, że pójdzie jak z płatka, no bo jak nie ona to kto z tej naszej ekipy ???????
  8. Beciu mi to jest wsio rawno, obyśmy tylko takie problemy miały w przytulisku :D
  9. oj no ciocia majuska przecież , tak łazi i pstryka, a potem zgrywa i się okazuje, że takie ładne wychodzą :D
  10. Beciu tamten jest " wybieg z kanciapą ", najnowszy to "ogród"
  11. Na polepszenie humoru cudna fota " Ekipy " [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5873/dscf1618h.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Becia66']Przepiękne zdjęcia, kto robił ? [/QUOTE] Oj, no kto Beciu ;):D
  13. Nie, ale na nowym wybiegu ( zwanym również "ogrodem" :D ) można podejśc bezpośrednio pod boks Dejzi i tam niuchać jej smrody :D
  14. Beciu fakt ręce juz mi opadają też, ale najgorsze co mogłybyśmy zrobić to się właśnie załamać, siąść i płakać...
  15. Mega zrób Daisy, parę postów wyżej masz linka do wątku, ściągnij sobie tamten tekst i weź fotkę jakąś z tych wklejonych :) - ta 4 z pierwszego postu najładniejsza wg mnie na wątku Daisy ;)
  16. Kajcia z dziś : [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/5977/dscf1633z.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5705/dscf1635k.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5089/dscf1636c.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5155/dscf1640a.jpg[/IMG]
  17. Zrobiłam malutkiej na cito tablicę i gumtree na Kraków, oraz rzeszowiaka i krosno24. Zgłosiłam ją także do mikropsów.
  18. Tak Mega , o coś takiego chodzi, kontakt w sprawie adopcji jeszcze trzeba podać, w przypadku Kaji to tylko na Agulę ;)
  19. [quote name='rozio']Dzień doberek. [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Szczeniaki?authuser=0&feat=directlink[/URL][/QUOTE] Dzika Figo zdjęcia powyżej , info: słodkie, kochane, 8 tygodni, odrobaczone, odpchlone i zaszczepione na wirusówki, do adopcji 3 chłopaków. Wątek maluchów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236135-5-spanielowatych-szczeniaków-podrzuconych-do-przytuliska[/url] o kolejnej "paczce " szczeniaków na razie nie ma info ani zdjęć
  20. Założyłam wątek Daisy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236348-Daisy-cudna-mikropsinka-pilnie-szuka-domu!?p=20032035#post20032035[/url] błagamy o ogłoszenia, może chociaż jej sie uda .....
  21. Daisy to młodziutka śliczna sunieczka, w wieku ok. 1,5 roczku. Przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa. Została porzucona jak niepotrzebny śmieć. To przekochne maleństwo i prawdziwa kruszynka, bo waży ok. 5 kg. Daisy jest odrobinkę nieśmiała, ale widać, że bardzo potrzebuje człowieka, jego bliskości i pieszczot. Jest niekłopotliwa, bardzo grzeczna, zgadza się ze wszystkimi psiakami u nas w przytułku, chodzi na spacerki. Pilnie poszukujemy dla niej kochającego domku, aby uniknęła strasznego losu i nie spędziła mroźnej zimy w surowych schroniskowych warunkach. Daisy jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Istnieje możliwość sterylizacji sfinansowanej przez gminę w gabinecie wet. w Boguchwale. Kontakt w sprawie adopcji: Renata 727 906 679 Oto nasza gwiazdeczka : [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2347/dscf1332cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3729/dscf1335c.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4919/dscf1629o.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6553/dscf1631k.jpg[/IMG] A oto cały albumik Daisy : [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Deizi?authkey=Gv1sRgCKP-vaGo98CP6gE[/URL] [B]Prosimy o pomoc w szukaniu domku, potrzebne ogłoszenia!!!!![/B]
  22. Przyłapany na gorącym uczynku [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9637/dscf1613x.jpg[/IMG]
  23. Mam foty Dejzi z dziś, jeszcze nie miałam czasu zgrac, nie wiem jak wyszły...wrzucimy ją na mikropsy, waży 5 - 5,5 kg, więc sie kwalifikuje, mikropsy prężnie działają, może się uda
  24. Agula obawiam się, że to się będzie roznosić po okolicy, że jak nie ma się co zrobić ze szczeniakami, to przeciez jest takie przytulisko w Boguchwale i można tam zawieźć...poczta pantoflowa działa jak efekt kuli śnieżnej, boję się jak jasna cholera co będzie za pół roku i na przyszłą zimę...nie obrobimy tego..staniemy sie chyba takim regularnym schronem z olbrzymią ilościa psów, gdzie nie ma kompletnie jak o psy zadbać, bo brak rąk i czasu, a i nie ma na to funduszy:shake:...obym sie myliła:shake:
×
×
  • Create New...