-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
fajna Sońka jest, bardzo fajna, szczerze powiedziawszy gdybym całego tego "czarnego PRu" nie znała, to w życiu bym nie powiedziała na nią złego słowa ;) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
i boks by się zwolnił w przytulisku..same korzyści :D -
A ja dziś zastałam na swojej poczcie niespodziankę, wieści od Ritki : [QUOTE]Dzień dobry Właśnie ostatnio uświadomiłam sobie , ze równo rok temu trafiła do nas Ritka dlatego postanowiłam przesłać fotki z jej obecnego u nas bytowania J. Ze starsza Onką się porozumiały i tworzą zgrane stadko, dwie kotki również w pełni ja zaakceptowały. Ritka jest wesołym psiakiem skorym do zabawy, jej czarny nos zwany przez nas kulką często nią rządzi bo jak już biega po ogrodzie to węszy, kopie/zakopuje co nie zawsze spotyka się z moja aprobatą J szuka i często znajduje – istne skarby - stare kosteczki, woreczki, patyczki itp. – mój mąż się śmieje ze ona mi tylko pokazuje , ze porządek w ogródku jest tylko powierzchowny. Doskonale pilnuje domu każdy szmer spotyka się z alarmem jakby najechało na nas wojsko , ale od tego jest i dobrze – zresztą wie , ze Bora jest już starsza Panią i teraz na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za szybkie reagowanie i opieprzenie kogoś jak przechodzi zbyt blisko naszego płotu, po czym wraca za chwile do Bory liźnie ją po pysku jakby chciała powiedzieć – spoko nie wstawaj już załatwione. Jest okropnym pieszczochem i słowa: „Rita na miejsce” są najczęściej wypowiadanymi w naszym domu. Jesteśmy zadowoleni jak wpłynęła na Borę – która wcześniej siedziała na swoim posłaniu i niechętnie się z niego ruszała bo po prostu się nudziła, teraz bawi się z Ritą, robią wspólne obchody po ogrodzie – dlatego tez jeśli ktoś stanąłby przed takim dylematem jak ja ponad rok temu to polecam dwa psy super się chowają razem – choć początki nie zawsze są różowe – u nas nie było źle , dziewczyny się dotarły, ale tez nie obyło się bez kilku niegroźnych „sprzeczek” , hierarchia została ustalona i jest porządek. Bora też udzieliła się bo nauczyła tego „niesforniaka” wielu rzeczy jakie przystoją porządnemu psu – część wiedzy została przyswojona , część poszła w las , ale jeszcze wszystko przed nami przecież to dopiero rok naszej wspólnej przygody. [/QUOTE] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7060/img20121025173738.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6051/img20121030063232.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Łatwo Ci Beciu powiedzieć uważaj, jak się dziad o 5 nad ranem drze w niebogłosy i trzeba wypuścić. Na Krajobrazowej też miałam lisy, dalismy radę :) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Niech będzie i sznaucer, to taki kochany pies, na prawdę jak ktos go adoptuje to będzie miał wielką pociechę, ma takie mądre oczy, superowy psiak -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pasiłoby przed zimą ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem jak to się stało, ale ja tego smakołyku nie jadłam:roll::lol: mały reportażyk z polowania na bażanty: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2049/dscf1169sg.jpg[/IMG] pozycja przyjęta :D [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1972/dscf1172j.jpg[/IMG] uwaga cel zbliża się [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6309/dscf1173e.jpg[/IMG] myśliwych coraz więcej [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6882/dscf1174e.jpg[/IMG] ciekawe jak sobie poradzę z takim gabarytem ? [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7457/dscf1203x.jpg[/IMG] i zmęczyłam się już, zmrużę oko -
Z mojej strony krótko i na temat! Ja "kierowniczką" naszego wolontariatu żadną nie jestem, ale pracę na rzecz tych psów traktuje poważnie i odpowiedzialnie, od dobrych paru lat pomagam i widziałam kilka schronisk, oraz atmosfery jakie tam panowały i powiem tyle: W naszym przytulisku nie będzie żadnych przepychanek, fochów, prania brudów, obmawiania się itp. itd. [B]Nie i koniec !!!![/B] Albo tworzymy zespół, albo nie, jeżeli komuś nie pasuje coś, to sie nie zmuszamy. Do przytuliska przychodzimy po to, żeby pracować na rzecz psów, jeżeli komuś się nie chce, lub denerwuje go Pani Agata, Pani Magda, Pani Beata, Pani Renata to nie przychodzi - JASNE???? Jeżeli ktoś zdecyduje się na przyjście to wchodzi i pracuje, bo pracy jest mnóstwo, mamy rekordową liczbę psów teraz. Jeżeli nie chce mu się pracowac to nie przychodzi, kawę, kisiel i krem z pieczarek Knorra można sobie zrobić w domu. Przytulisko nie jest miejscem spotkań towarzyskich !!! Osoby które decydują o adopcjach to ja, Becia66 i Agula, jest to nasza bardzo ciężka, kosztowna i odpowiedzialna praca zespołowa, jeżeli nie wyrażamy zgody na jakąś adopcję to najwyraźniej dom nie spełnia naszych warunków, wszystko na ten temat. To po krótce...po bardzo dużej krótce;) [B]Podkreślam jeszcze raz ...w Przytulisku Cztery Łapy w Boguchwale ma być spokój , zgoda i pełna współpraca. [/B]Na rzecz przytuliska i całego naszego stowarzyszenia, pracuje grupa osób , którym należy się ogromny szacunek za to że poświęcają swój czas, finanse i to nie małe, tylko o tym się głośno nie mówi, to są nerwy o każda adopcję to są dziesiątki telefonów, rozwiązywanie różnych problemów, transporty, załatwianie spraw w urzędach itp. itd. Pomyślcie dziewczyny o tym i uszanujcie tą pracę, niech świadomość tego będzie miarą Waszej dojrzałości. Jeżeli nie odpowiada Wam to, że osoby dorosłe mają w przytulisku decydujący głos i czasem wydają Wam polecenia to nie przychodźcie, po prostu, nikt Was nie zmusza...to jest przecież wolontariat. [B]Ten wątek nie jest miejscem na jakiekolwiek przepychanki, wszelkie niejasności proszę sobie wyjaśniać w cztery oczy. [/B] Z mojej strony to tyle. Amen.
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Strychalka']Biorę to pod uwagę i spokojnie, to jest przemyślana decyzja. Wychodzę jednak z założenia że odrobinę cierpliwości, pracy i serca, a można ją wiele nauczyć.[/QUOTE] Wg mnie sporo pracy, nie odrobinę, ale można, owszem -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
z "załogi" naszego przytuliska na pewno nie -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Strychalka']Tak, potwierdzam jak najbardziej, jak tylko wszystko pójdzie dobrze to Vega ma już dom u mnie zaklepany i zdania nie zmienie. Oby tylko była jak ja przyjadę, ale jeśli wcześniej znajdzie wspaniały dom to życzę jej jak najlepiej. Oby tylko nie buda!!!!!!![/QUOTE] Rozumiem, że bierzesz pod uwagę, że Wega rozwala wszystko w "perzynę" , gryzie budy, wywala miski z wodą, zjada wszystko z plastiku i drewna.... -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu dziekuję Ci za dobre chęci...ale właściwie to mi się chyba "wyczerpała psychika" w tym momencie już......w przytulisku nie ma ani jednego wolnego boksu, ścisk jak jasna cholera, jutro mają dowieźć kolejnego psa.....a my przebieramy w domkach , super:roll::roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Figo Figo mówisz i masz, udało mi się przedwczoraj wieczór odgruzować kabel od aparatu i zgrałam foty, których za wiele nie mam, bo nie było kiedy pykać nawet . Leci ten czas, już 18 tydzień:crazyeye:....czujesz już pierwsze kopniaczki?..ja Paćkę w 17 tygodniu poczułam, [B]piękne to [/B]:lol: Proszę, oto moje dziecię : [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6485/dscf1119p.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8958/dscf1176m.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9776/dscf1187r.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/462/dscf1205h.jpg[/IMG] -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to super, niech teraz dziewczynki znikają, raz, raz, już was tu nie ma :) -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam im tablicę na podkarpacie, rzeszowiaka, brzozowiaka, krosno24 i tarnowiaka ...no i niech spadają do nowych domów..myk, myk!!!! -
Dziś również obdarowałyśmy nowymi wdzięcznymi imionami tę parkę : [B]Maczo[/B] - twardziel, niedostępny póki co, waleczny, trzeba z nim popracować..... [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4348/dscf1220wy.jpg[/IMG] [B]Majka[/B] - potulna, posłuszna, łagodna i bardzo sympatyczna sunia. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/939/dscf1223p.jpg[/IMG] [B]I uwaga ! [/B]Pudi juz nie jest Pudim, bo to trochę idiotyczne imię;) Od dziś jest to [B]Astro [/B]:lol: ...może trochę ze względu na jego większe zainteresowanie kontemplacją ciał astralnych niż kontaktem z człowiekiem :D :D..ale ładnie brzmi prawda? :) musimy go jakoś wylansować na to imię;) [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Kto napisze Guni ten tekścik o przytulisku na FB ????!!!!! [/B] [/COLOR][/SIZE]
-
Wczoraj wieczorem przywieziona ONka ... Jest bardzo fajną sunią, w średnim wieku, wstępnie oceniona na jakieś 6-7 lat, na pewno mieszkała na zewnątrz, jest posłuszna, łagodna, pewnie tez miała kiedyś szczeniaki.... Suczka dostała u nas imię [B]Wilma[/B] ( Łilma :) ) Została przywieziona z Kielnówki spod sklepu spożywczego, gdzie jakiś czas koczowała podobno. Bardzo prosimy o wklejenie jej na oba "kundelki" może a nóż komuś zginęła:roll: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7463/dscf1234a.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8171/dscf1236.JPG[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7008/dscf1237c.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2152/dscf1238ru.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2421/dscf1239x.jpg[/IMG]
-
[B]Bardzo prosimy o reklamowanie naszych maluchów gdzie się da, wstawiajcie na FB, na NK, informujcie znajomych, rodzinę....dzieciaki rosną, zainteresowanie jest póki co zerowe. Musimy jak najszybciej znaleźć im domki, Ich mama ma prawie już domek, zwolniłby sie nam boks, mamy przepełnienie!!!!! [COLOR=#ff0000]Na domki czekają 2 suczki Panda i Pepsi, oraz chłopaczek Pongo. Pieski mają ok. 3 miesięcy. Są odrobaczone, zaszczepione i pilnie musza znaleźć domki bo bardzo marzna w przytulisku. Kontakt w sprawie adopcji 606 262 450 PILNA SPRAWA!!!! [COLOR=#000000] [/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]wątek z większą liczbą zdjęć : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233315-Mała-Pati-i-jej-3-szczeniaczki[/url] [/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3388/dscf1244q.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7434/dscf1250i.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1081/dscf1251e.jpg[/IMG]
-
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zbiorcze foty gównażerii do ogłoszeń :) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3388/dscf1244q.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/7434/dscf1250i.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1081/dscf1251e.jpg[/IMG] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Figuniu cudny tekst i taki "trafiony" w Terrutka, nie znasz psiaka na żywo, a tak pięknie go opisałaś:loveu: Tak sobie tylko pomyśłałam, żeby wyrzucić to słowo żywiołowy, aby broń Boże ktoś tego źle nie odczytał, on to w sumie jest taki nawet troszkę stonowany, potrafi pieknie posłuchać człowieka, wykonac polecenia, w boksie siedzi grzecznie na doopce, nie wariuje. Wystarczy samo " uwielbia zabawę i przytulanie":lol: Teruś jest na prawdę jednym z najkochańszych u nas psiaków, wczoraj się prztulał do mnie i mnie grzał, taki cieplutki był po tych swoich harcach na wybiegu:lol: -
Trzeba wziąc pod uwagę, że Dingo może załatwiać się w domu, on pewnie całe życie siedział na zewnątrz, chyba nie za bardzo to ogarnia , no ale nigdy nic na 100% nie jesteśmy w stanie powiedzieć....no i liczyc się z tym, że w każdej chwili moze przyjść to najgorsze....mam nadzieję, że ci Państwo są tego świadomi