-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Kromka - kolejna cudna labradorka w Boguchwale. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie chce mi sie wierzyć, że sie nikt po nią nie zgłosi..... Jest posłuszna bardzo, grzeczna, nie "wyłazi przed szereg " :D ....ale łakomczuch z niej straaaasznyyyy :D :D :D Cudna, pieszczocha i bardzo przyjazna do wszystkich innych psów:lol: ideał:lol: -
[quote name='Becia66']wykorzystam, tylko dajcie więcej informacji o pieskach. Wiem że Majka ma ok.1,5-2 lata, Maczo jakieś 4 ale o dokładny opis charakteru proszę bo one od kilku dni są w przytulisku i ja ich nie znam.[/QUOTE] Beciu póki co to niewiele wiem też, ale na pewno mozna napisać, że Majka jest bardzo przyjazna, łagodna, lubi sie pieścić , wywraca się do góry brzuszkiem przy bliższym kontakcie od razu, jest przyjazna jeżeli chodzi o inne pieski ( i suczki i samce ) . Maczo natomiast ( jak sama nazwa wskazuje ) jest pełen testosteronu i wigoru, ale też nie do końca jeszcze zaaklimatyzował sie u nas i jest mocno nieufny, trzeba w pierwszym kontakcie bardzo delikatnie z nim postepować, widzę, że jest poprawa i juz bardziej otwarty sie robi, ale jeszcze potrzebuje czasu. Maczo jest wychudzony i jak widać posiada marne futerko a to oznacza, że zima w przytulisku może bc dla niego koszmarna. Myślę, że Maczo mozna równiez podesłać na mikropsiaki, bo to straszny kurdupel. Są bardzo z Majką zżyci, mieszkają w jednym boksie i widać że się wspieraja w tej przytuliskowej niedoli. Gdyby tak trafił się wspólny domek...wiem, że to graniczy z cudem...ale w końcu...why not ? :) [quote name='GuniaP']A możecie mi przesłać zdjecie 6 i 8 z galerii w pełniej rozdzielczości ?[/QUOTE] Guniu podeślę tylko napisz maila na PW ;)
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Miałam zapytanie na maila o Terrego ( takie ogólnikowe ) , odpisałam, zobaczymy..... -
[B]Dziewczyny : Asia, Monika i Klaudia, dzięki wielkie za zrobienie "błysku" w starym kontenerze, kawał dobrej roboty [/B]:loveu::loveu: Wklejam jeszcze fotki naszej najnowszej labki, cudna, biszkoptowa, grzeczna, widać, że tęskni....echchchch....niech się ktoś po nią zgłosi!!!!! plissss!!! [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4379/dscf1399g.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6610/dscf1400m.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/4108/dscf1404z.jpg[/IMG]
-
[quote name='Andzike']Majuska, wszystkie mikro ślijcie od razu na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Andzike ważyłam dziś małą, waży 6,5 kg, ale jest w ciąży....musimy poczekać, aż się sprawa rozwiąże i mała wróci do swoich rozmiarów, mam nadzieję, że załapie się na mikro bez problemu. [B]Tymczasem mamy nowy kontener [/B]:multi: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1953/dscf1341rn.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8753/dscf1342j.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8759/dscf1343z.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5117/dscf1344x.jpg[/IMG] No i mamy kolejnego psa...śliczna biszkoptowa labcia, biegała dzis po GOKOMie....musi mieć dom, oby sie odezwał jak najszybciej, bo nie mamy kompletnie wolnych boksów:placz::placz:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hejka! Forentynko świetnie rozumiem jak to jest z tymi wycieczkami, jak się jest "objuczonym " bachorem to większość planów bierze w łeb, może spróbujecie jakoś się na spokojnie wybrać tylko w odwiedziny do mnie... Ja nie wyrabiam na zakrętach słuchajcie, ucze się życia na wsi , przyzwyczjam do trybu gdzie trzeba ogarnąć dom, 2 prace i dziecko i powiem Wam, że tragedia....wieczorem padam dosłownie na pyszczydło. Nawet nie zrobiliśmy jeszcze Patrycji urodzin, może w sobotę się uda, chociaż tez mam urwanie głowy, strzyżenie mi ruszyło i mam cały weekend zawalony psami, może między jednym a drugim "zrobimy" jakiś tort:roll: Tak czy inaczej dziękujemy za życzenia i uściski:lol: -
Póki co wklejam fotki dziadunia Magika : [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2775/dscf1303q.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8550/dscf1330t.jpg[/IMG] i najnowszy nabytek, mała sunieczka: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/5392/dscf1332x.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/166/dscf1334n.jpg[/IMG]
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
brak słów..no ale ile tak terierów siedzi:shake: Teruś fantastyczny jest, mądry za trzech, spokojny, grzeczny, w boksie ma największy porządek w całym przytulisku:lol: A że tam od czasu do czasu zębiska poszczerzy na jakiegoś innego psa to co;) -
Beciu w piątek będzie najprawdopodobniej nowy kontener, szczelny i z kaloryferem. Dziadziuś już dzis lepszy, podniósł się, był wycieńczony, ale po kroplówkach i porządnym żarełku poprawiło mu się, oczywiście droga do w miarę jako-takiego stanu jeszcze daleka , ale przynajmniej stanął o własnych siłach, bo jeszcze wczoraj wyglądąło to bardzo źle. Tak więc mamy zatrzęsienie starych-nieadopcyjnych psów: Dingo, Muki, Astro i ten nowy....a i Onka Wilma nie pierwszej młodości:shake:
-
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
asskasiek wieści rewelacyjne, dziekujemy:loveu:, co my możemy jeszcze zrobić z naszej strony?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Obstawiam pipkę ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no to melduj od razu po przyjściu, będziem czekać ;) Florentynka gdzie?? pewnie ją te Jeżusy przysypały:shake: ależ Paćka miała dziś świńskie popołudnie jesteśmy oboje wykończeni, na szczęście zasnęła bez problemu przed chwilą, a ja próbuję reaktywować mózg do jakiegoś normalnego funkcjonowania:roll: -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O widzę, że Astro sie tam też dopychał..nie chcieli Państwo dwupaka?? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu to kumpel Andzikowych suczy, bardzo " w typie" mojej Mai, więc jestem jego fanką :D Andzike pogratuluj Czaputkowej, bardzo dobre wieści..no i siejcie tam w tej Wawie, siejcie, ciekawe kto następny ? :D -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
e tam, taka miniaturka i tak nie byłoby go widać:eviltong: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie dziwię się, wszyscy są w Twoim avatarku, a TŻta nie ma :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
tak zwłaszcza z tym dłubaniem w nosie :D -
Mała Pati i jej 3 szczeniaczki. MAJĄ DOMKI !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
jak [B]ulał[/B], dokładnie tak....trafiłaś w sedno sprawy :D -
Taka babcia to [B]piękna[/B] sprawa :D Cieszę się, że opaski upiększają kolejny dziewczęcy łepek, bo Paćka się nimi za długo nie nacieszyła, szybko jej się "puszka mózgowa " rozrosła :D
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Majuska, Paćkę tylko porwać do tańca, piękna dziewczynka, boska, odjazdowa! :-D[/QUOTE] po mamuni :D