Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Jutro rano pyknę im jakieś foty, ponoć psiaki tak jakby w typie spanielków no i gotowe do adopcji:roll: Agula nie ogarnę sama piątki szczeniorów, tak, żeby im foty naręczne zrobić, no ale popróbuję coś popykać
  2. BYłam dziś chwilkę w hoteliku, hotelik stoi :D oprócz tego, że sobie Vegunia przerobiła ubranko pooperacyjne w troty to większej demolki nie było, ma dużo ruchu, fachowego podejścia i udaje się p. Jadzi ją ogarnąć, ogólnie jest to ponoć bardzo łagodna i przyjacielska "ciapa" :D
  3. u nas kolejny szczyt...tylko już nie wiem czego.....przerzucono 5 szczeniaków wraz ze świadectwem odrobaczenia:shake:
  4. Magik dzisiaj wylądował w regularnym boksie, poczłapał , pozwiedzał, a potem zaszył się pięknie w ciepłej budce :) Powinno mu tam byc cieplej niz w kontenerze, pewnie bardzo zimna noc przed nami....
  5. melduję sie u Majki, tablicę na Kraków jeszcze by sie przydało, ale mi się komp zepsuł, piszę z męża lapka, a tu nie mam narzędzi ;)
  6. No możnaby, on już całkiem sprawny, będzie miał troche kontaktu ze światem
  7. Beciu a nie poprosiłabyś tego swojego Zajączka, żeby mi zbił takie 2 byle jakie budki ??:eviltong:
  8. [quote name='Andzike']hahahahahaha :D :D :D a ja coś słyszałam o odzwyczajaniu psów od leżenia na kanapie...:siara:[/QUOTE] do tego trzeba być konsekwentnym, a ja nie jestem niestety, dlatego nie moge sobie pozwolić na innego rodzaju psy, tylko takie durne łajzowate kundle...a Beza przekształciła się w takiego Burka wsiowego, stoi pod chałupą i drze mordę..po prostu żenada...acha, a Rogaś jest pogniewany na cały świat za tą przeprowadzke i mi leje po domu:mad::mad::mad:....superowo jest. Jedynie Srubka jako taka jest, nie mogę na nią złego słowa powiedzieć:lol:
  9. A u nas rozbestwienie sięga zenitu...już nie wystarczy po prostu leżeć na kanapie..:shake: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5641/dscf1383k.jpg[/IMG]
  10. to ta wódesia z wątku Lućki chyba Beciu :)
  11. Niestety kocyk zwykle gdzieś obok, no ale trzeba mieć nadzieję, że jednak trochę czasu spędza opatulony. On wstaje pewnie się napić, duzo pije, często ma rano pustą michę.
  12. [quote name='agula99']beciu jaka kiwka??? :evil_lol: [COLOR=#ff0000][B]kromka!!!! [/B][/COLOR]:diabloti: [/quote] :grin::grin::grin:
  13. Waryjatki :D ....moje to samo robią, a jak to się dzieje w domu to jeszcze Paćka z nimi się tłucze :D
  14. kcem foty też :)
  15. a ja dziękuję bardzo i imieninową wódesię stawiam :D a co :D [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/875/bigkolorowedrinki.jpg[/IMG] oj...co się wezmę za pisanie tutaj to mi się wiadro z netem kończy i musze iść przynieść nowe ze stodoły:shake: ...ech gdzie te czasy jak bez limitu było:roll: Po pierwsze [B]gdzie jest Florentynka ?????? [/B]Po drugie foty bobabsów boskie, Tośka i burza włosów mnie powaliły, no i potencjalny zięciunio tez super, a ciocia Figa Figa pieknie wygląda i powinna cały czas być w ciąży;):lol:
  16. [B]Serdecznie zapraszam na superowy bazaros z perfumami i innymi cudeńkami z AVONU na podreperowanie zasobów żywieniowych dla naszych podopiecznych [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-biżu-AVON-na-karmę-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11?p=19964273#post19964273[/IMG][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235611-Super-bazar-Perfumy-i-biżu-AVON-na-karmę-dla-przytuliska-w-Boguchwale-Do-24-11?p=19964273#post19964273[/URL] Podrzucajcie, zapraszajcie, reklamujcie!!!!![/B]
  17. Kochany jest, na pewno obolały, ale nie kłapie wogóle jak na rączki się go bierze, w tym kontenerkowym boksiku czyściusieńko ma , trzyma siuśki całą noc i rano na trawce robi, z suczkami sobie po wybiegu troszkę spacerkuje, na słoneczku lubi poleżeć, kochany dziad :)
  18. Komu komu nakolankowego teriera?? [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1572/dscf1472w.jpg[/IMG]
  19. Beciu my to już teraz mamy chyba coś jeszcze gorszego niż Chapi [SIZE=4][B]Zapraszam na wątek mojej najnowszej wielkiej miłości : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235588-Dzidziu-Magik-mógł-już-nie-żyć-ale-zdrowieje-i-chce-bardzo-mieć-dom-!!!!?p=19962189#post19962189[/url][/B][/SIZE]
  20. Historia już praktycznie tradycyjna w naszym przytulisku......leży wycieńczona psina kilka dni w polu, wreszcie ktoś raczy zadzwonić do gabinetu naszej wetki, żeby coś z "tym " zrobić...no i nasza wetka jedzie, zbiera z tego pola wycieńczony szkielet, przywozi do lecznicy, podpina kroplówki, daje zastrzyki witaminowe, antybiotykowe, okrywa kocykami, podaje odpowiednią karmę, wodę..... [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8871/dscf1307i.jpg[/IMG] a gdy psina dostanie tą pierwszą, często ratującą życie pomoc jedzie do przytuliska.... Magik jest już u nas dobrych parę dni, mieszka w kontenerku, straszna z niego bida, to szkielet pokryty skórą, podejrzewamy, że został potrącony , ledwo staje na tylne łapy, jest bardzo słaby, dbamy o niego jak możemy, wydaje się, że z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.....ale to jeszcze długa droga... Magik to dziadziuś, ale taki wdzięczny i kochany .....marzę o domku dla niego:roll: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8550/dscf1330t.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4193/dscf1494qp.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4315/dscf1483lr.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8484/dscf1504r.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Zapraszam do dziadzia Magika[/B][/SIZE]
  21. Dingo sobie teraz całkiem raźnie łazikuje po listopadowym słoneczku teraz, no ale nie czarujmy się......
  22. No to dobrze, szczerze powiedziawszy nie brałam innej możliwości pod uwagę. No i w samą porę się zjawiają , bo tam Terry zakochany w niej po uszy :D trza to zdusić w zarodku :D
  23. spotkałam ich jak szły...bez ekscesów było :D
  24. [quote name='Becia66'] a tak na marginesie nie ma co Agula narzekać na Warszawę bo Vega w najbliższym czasie jedzie tam na BDT i będzie szkolona pod okiem behawiorysty. :lol:[/QUOTE] czy [B]ten[/B] scenariusz jest na 100% pewny ? ...bo Wega właśnie wędruje na ciachanie....o ile dojdzie i nie przeciągnie Madzi po asfalcie:evil_lol:
  25. Beciu jeżeli chodzi o Majkę to można dodać, że jest bardzo "zabawowa", uwielbia różnego rodzaju zabawki, oraz bez przerwy zachęca do zabawy koleżków z wybiegu, Astro i Maczo, bawiąc się z nimi w "wesołe podgryzanka", gdyby w potencjalnym nowym domu był towarzysz do zabaw, to byłoby fajowo :) Szpilko karma super, wreszcie psiaki z apetytem zabrały sie za jedzenie, bo te troty które im gmina sponsoruje to niestety praktycznie stoją w miskach. Każda lepsza karma na wagę złota teraz u nas, mamy tak dużo psów, że schodzi błyskawicznie:roll:
×
×
  • Create New...