Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Wpadaj!!! ....ale zimą też można drobne korekty zrobić, miedzy poduszkami powycinać kłaki coby sie śnieg nie przyklejał, dookoła łapek oporządzić, oczka ładnie odsłonić, poczesać, poodżywkować, zawsze jest co robić , o każdej porze roku ;)
  2. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Tak jak obiecałam przyszliśmy się przywitać :lol: - To ja, Jogi - "rasowy niżeł szorstkowłosy" :razz: Podobno mam 3 lub 4 lata, drugie życie otrzymałem dokładnie rok i 4 dni temu i... dawno nie byłem u fryzjera, ostatnio...w maju, ale teraz przynajmniej z tymi kudłami tak nie marznę :razz: Oj, poszalałoby się z takimi dziewczynami jak Nelka i Szira, mniej więcej moje gabaryty ;) [IMG]http://img1.aukcjoner.pl/gallery/011636940/1_f.jpg[/IMG][/QUOTE] To sę te klimaty właśnie:) ..ta uroda :) jak będziecie chcieli się na wiosnę fryzować to wpadajcie do mnie ;)
  3. [quote name='Andzike']Nie wiem czemu mi, matce patologicznej nie przyszło to do głowy ;) Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że od ponad roku najbardziej "pato" spożyciem był cukierek kukułka ;)[/QUOTE] No wiesz... u nas w domu to jest po prostu tak często używane słowo, że już je skróciliśmy do pato, żeby sie nie nadwyrężać :D
  4. [quote name='Florentynka']A u nas na wsi (no, w sąsiedniej wsi) był napis, że ktoś tam PATOLE I ZWYROLE.[/QUOTE] weź...sikam :D :D :D
  5. [quote name='Figafiga'] Majuska te zdjęcia są studyjne, inne oświetlenie, blendy, parasole, lampy studyjne, fakt za bardzo doświetlone niektóre, ale ok no i sprzęt lepszy... [/QUOTE] Nie wszystkie studyjne, te z wesel chyba nie ;) Ty lepsze robisz, myślisz, że taki laik zamawiający sobie sesje ( taki np. jak ja) widzi , że tam coś jest zbyt doświetlone ;) dziewczeta dzięki za porady fotelikowe, wezmę MaxiCosi, bo mam teraz i jest spoko, a tez pasuje mi bardziej ze względu na cenę ;) jak zwykle fachowo, ekspresowo, super :) Paćka ze mnie dziś wyssała resztki mózgu....czuje sie jak po lobotomii....ale wiem, że jutro rano wstanie i strzeli ten swój uśmieszek i wszystko jej wybaczę..co tam jutro, jeszcze dziś przed snem, jak ją pójdę przykrywac :)
  6. [quote name='Andzike'] Eeee....to ja przekombinowałam :D wpiszcie sobie Pato w google ;)[/QUOTE] [quote name='Figafiga']A ja tez nie wiem co z tym Pato :-) odpowiedźcie nam niewiedzącym! [/QUOTE] [quote name='Figafiga']Ha ha ha ha ha ha[/QUOTE] wariatki..posikałam się prawie ze śmiechu...no kurde po prostu pato to skrót :D
  7. He, he, bomba, piękna sesja :D
  8. dziewczyny doradźcie mi fotelik dla Paćki, samochodowy ( powyżej 9 kg ), nie mam czasu szukać opinii w necie, za duzo tego badziewia jest, potrzebuje jedną, dwie konkretne opinie i wiem, że macie na pewno dużo mądrego do opowiedzenia Figa Figa kobitka dzis na BB wkleiła linka do stronki swojej znajomej fotografki : [URL]http://www.ciemnia24.pl/o-mnie.html[/URL] i co nie zrobisz takich fot??? lepsze zrobisz:lol:
  9. no to pięknie...to my się już chyba wszyscy gubimy w tych pana psach :D Andzike dzieki wielkie, że znalazłaś czas na przejęcie Dejzi:loveu::loveu:
  10. Z tego co wiem, podczas podróży między Wiozącym a Wiezioną nawiązała się szczególna nić sympatii i prawie psiak miał dom...ale pan sie jednak "ogarnął' , ma 5 psów.....myslę, że Dejzi szybko trafi na konkretny DS :)
  11. [quote name='mamanabank']Wiedziałam, wiedziałam, że usłyszę to od Ciebie :-D :-D :-D [/QUOTE] No widzisz niby wirtualnie się znamy, ale jak dobrze :D Za PBGV dziękuje, mam kilka "pryszczy na doopie " w domu :D Z Paćką chyba odrobinke lepiej, w każdym bądź razie nie gorzej :) Andzike jest kupa???:eviltong::diabloti:
  12. Beciu daj spokój, po prostu mam dobre szampony :D Daisy w drodze, Jadwinia do mnie już dzwoniła ze 2 razy z rana przeżywając wszystko, Daisy dostała od Pana Transportowego jakąś piekną obróżke i smyczkę, w różowościach, tak więc wygląda bardzo stylowo :D
  13. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Agula trzeba do Magdy zadzwonic i dopytać, ja nie byłam w przytulisku odkąd jest buda w kontenerze...
  15. No pięknie, pięknie:shake: dziś przytulisko opuściła nasza malutka Daisy, skoro świt rusza do Warszawy na DT Fundacji Mikropsów, które juz nie pierwszy raz nam pomagają, dziękujemy im bardzo....i trzymajmy wszycy kciuki za szybki domek stały dla Daisy, bo mamy w planach dalszą współpracę z Mikropsami :) Nasza gwiazda u mnie, schnie po kąpieli, aby godnie reprezentować psy podkarpackie w stolicy :lol: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9826/dscf1774m.jpg[/IMG] Dziewczyny! akcja z -nastoma domkami dla szczeniaków spektakularna, wielkie brawa dla całej ekipy, zwłaszca Beci, która selekcjonowała spośród setek dziwnych telefonów, te na prawde najlepsze domki, to kawal porządnej roboty :loveu:
  16. No póki co nie pokrzyżowało, ale dopiero mam chwile żeby wejść i coś napisać :) Daisy przyjechała ze mną do domku po 18 , poszłyśmy na kąpiel, bo była tak umorusana po schroniskowym błotnym wybiegu, że kosmos :D Potem suszenie i czesanie, mamy teraz piekną gwiazdę, pachnącą i czyściutką. Jest super grzeczną i przesymaptyczną sunią, do innych psiaków super, do małych dzieci super, do kotów super, na smyczce pięknie idzie, w aucie siedzi grzecznie na siedzeniu obok kierowcy...cud -miód. Teraz jest w naszym zaprzyjaźnionym hoteliku Jadwinii, w ogrzewanym boksie, skoro świt wyrusza do Wawki do Mikropsów, które już niecierpliwie czekają na naszą piękność. Daisy ma niesamowitego pana - transportowego, poznałam go dziś wieczorem w hoteliku i jestem pod wrażeniem :D mamy w każdym bądź razie fajny kontakt, pan jest wielkim zwierzolubem i jest pełen zapału do pomocy, jak tylko będzie mógł, a będziemy mieć jakieś potrzeby transportowe to na pewno pomoże :) Wklejam kilka na bardzo szybko robionych fot Daisy : [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/993/dscf1761e.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9634/dscf1776u.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9826/dscf1774m.jpg[/IMG]
  17. A u nas dziecko cięzko chore do godziny 18, po czym nagle odzyskało super humor i cięzko je było utłuc do spania, a jeszcze Mikołaj był ( znaczy ojciec w przebraniu Mikołaja z Pepco ) i dziecko sie wyryczało ze strachu :D potem juz sie bawiło nową zabawką, bo aż jedną Mikołaj przyniósł :D Edit : mamanabank, dopiero co w pocztę weszłam i foty obejrzałam i...umarłam :D ....rewela, takie troszkę małe "Pato" ale co tam :D...bomba :D pomnik Ci się należy tak czy inaczej :D
  18. No tez pięknie..nie wiem co jest..nie iaiałam tego problemu nigdy z Paćką, wręcz odwrotnie :)
  19. no i mamy zapalenie oskrzeli, dostałam worek leków i kisimy się, tak się Paćce cięzko oddycha, niby mam wdrożyć antybiotyk od jutra, ale chyba nie będe czekac, boje sie, że się to w cos gorszego przerodzi, dam jej już na noc...
  20. No to powiem Ci, że ja mam z moim znacznie gorszy problem...
  21. [quote name='Figafiga']Majuska mi chodziło o Twe starsze bachory, jeśli chodzi o bunt :-) [/QUOTE] a to to jest hardkor, nie wiem czy będę umiała pomóc, bo u mnie to w przypadku pierworodnego ten kosmos trwa nadal i kompletnie nie wiem co robić....ten cały "okołoPaćkowy" burdel to przy tym wszystkim Pan Pikuś:roll: dobry Antoś:D , gdyby się tak z Paćką zebrali, to strach się bać:lol: mamanabank, ale jaki Wy macie fajny sprzęcior do kąpieli:crazyeye::lol:
  22. kurde..jeszcze zostaną na DS u Jadzi:D
  23. ojej ....faktycznie już takie dziadkowe dolegliwości go dopadły, pamietam jak i moj Poldek miał takie "zagubienia" i szukanie paniczne swojej pańci....kochane te dziadeczki, oby Pakuniu zdrówko jak najdłużej Ci dopisywało!!!!
  24. [quote name='Figafiga']Mamy dobre rady :-) ja przed zakupem chicco patrzyłam na Ikea, ale takie badziewne i niepraktyczne mi się wydawało, a się okazało, że jest najlepsze :-) jak zacznie się faza buntu uderzę do Majuski :-)[/QUOTE] Myslisz, że ja cos pamietam z tego okresu ???:D nic, a nic, wszystkiego sie uczę od nowa.... żeby móc zrobić obiad, dałam bachorowi opakowanie kolorowych słomek z Ikei do dewastacji, teraz jesteśmy po obiedzie, bachor jest do mycia, krzesełko jest do mycia, do zebrania 10000000 słomek rozrzuconych po całym kuchnio-salonie, no i ogarnięcie kuchni po obiedzie...może koło 19 skończę ????? tylko co w tym czasie zdemoluje znowu bachor?? nigdy się chyba nie wykaraskam z tego burdelu:shake:
×
×
  • Create New...