-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynko współczuję serdecznie, ale myśmy to wszystko niedawno przechodzili, zresztą pewnie nadal będziemy przechodzić.... Ratowałam się paracetamolem w czopkach, jeżeli dodatkowo był jakiś katar ( bo przy ząbkach bywa ) to jeszcze Nurofenem ( można na zmianę z paracetamolem ), żel Dentinox doraźnie na dziąsło, kropelki Camilia i czopki Viburcol ( homeopatia) co do tego ostatniego to nie wiem czy cos pomagał, być może był to czasem zbieg okoliczności, tak więc trzymajcie się!!!!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zleci Ci....:D Patologiczne matki:shake::evil_lol: -
U nas tez jest nieustanna Sodomia i Gomoria, nawet to rozbestwienie sie pogłębia..ale do czasu, szukam jakiegoś zdolnego stolarza coby zbił 2 budki na ogród, nie muszą byc ocieplane, trzeba koszty ciąć, łańcuchy kupię w GSie z metra i się skończy...ja to się już teraz nie wysypiam przez bachora tylko przez psy i koty...tak nie może być!!!!!
-
Boszszszeeee..przecież te psy mogą mieć resztki ekskrementów na łapkach:crazyeye::diabloti:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike, nie karmię od 3 dni, pożegnaliśmy cyca, mogę już łoić mocniejsze trunki niz Karmi :D i nie omieszkam tego zrobić niebawem przed kominkiem..o ile będziemy mieć drzewo do palenia, bo jeszcze sie tym nie zajęliśmy :D Właśnie legł mi w gruzach cały plan dnia, bo stary wziął auto, miał wrócić za godzinę, okazało się że wróci za cztery....i klikam, robie zakupy na allegro... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kiedy ja się ogarnę...całe życie nam staje na głowie, przeprowadzka, ja zmieniam pracę, mój stary zmienia pracę, Kaśka zmienia szkołę...cyrk na kółkach i zostaliśmy póki co o jednym moim rozklekotanym citroenie...jest super:cool1: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja się przeprowadzam...nie pytajcie nawet jaki mamy sajgon, spraw tyle na łbie, że hej:shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam :) Frocia zbiera kasztany i żołędzie :) Szkoda, że tak daleko mieszakcie, fajnie byłoby się czasem na takim słonecznym jesiennym spacerku zobaczyć.... -
Muki cudnie wyszedł na tych fotach, wygląda jak młodzieniaszek :) A więc Dino to jednak Pudi....zmienię w głównym.
-
[quote name='Andzike'] Nelka i Borka wytarzały się dziś w jakiejś padlinie na spacerze, więc konieczna była kąpiel (Szirka też się załapała, rzutem na taśmę ;) ) Księżniczka była tak obrażona, że nawet nie zeszła na kolację z łóżka ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img198/7853/p1270303.jpg[/IMG][/QUOTE] :D :D :D ....boska jest...kocyk równiutko okrywa Fochnę...żyć nie umierać :D
-
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
i cd. [IMG]http://imageshack.us/a/img708/5150/20121013426.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/9320/20121014435.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img854/2310/20121014437.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img222/8950/20121014445.jpg[/IMG] Agula bedzie ????:eviltong::evil_lol: Nie wątpiłam, że Keszula sobie tam Państwo owinie wokół łapek:evil_lol: -
Kesza - przepiękna ON-ka z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No doczekałam się maila i fot :D [I]Dobry wieczor, Przepraszamy za opoznienie w wysylce zdjec, mielismy to zrobic juz dawno, jednak ciagle brakowalo czasu, zdajemy sobie sprawe, ze jakosc pozostawia wiele do zyczenia, obiecujemy! poprawimy sie;)! Kesza zadomowila sie na dobre; z etapu; boje sie wejsc do domu, przeszlismy na; wskakuje na kanape kiedy mi sie podoba;) Staramy sie jak mozemy zeby stworzyc jej dom, ktorego nie miala. Spacerow i wwycieczek ma pod dostatkiem, wszyscy nasi znajomi pokochali ja tak samo jak my. Opowiesci na temat jej zalet, umiejetnosci i dobrego zachowania nie byly absolutnie przesadzone, nawet ja zazdroszcze jej lagodnosci i spokoju, i tutaj kolejna zaleta, pojawil sie w domu 'ktos' od kogo mozna sie dodatkowo uczyc!;))) Chcielibysmy dokonac wplaty na poczet przytuliska, w dniu kiedy zabieralismy ja do domu, przejeci cala atmosfera absolutnie zapomnielismy o tym, dlatego chcielibysmy nadrobic, bardzo prosimy o dane schroniska wraz z numerem konta na ktore mozemy dokonac wplaty, Serdecznie dziekujemy za prezent jaki otrzymalismy od Pani;)) Pozdrawiamy gorąco, Edyta i Piotr[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img88/5038/20121004363.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img821/268/20121005367.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/1771/20121007395.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img402/7237/20121010404.jpg[/IMG] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']A, i różowe trampki z cekinami, właśnie "poszła" w nich na spacer :-D rzecz niezbędna dla każdej dziewczynki :-D[/QUOTE] Ach, więc to tak ..... bezapelacyjnie - róż+cekiny - każda dogo-elegantka musi to mieć w swojej szafie :D Pamiętam jak Paćka je dostała takie nówki, a potem zauważyłam że są starte boczki....jak złośnica się złościła to tarła nóżką o nóżkę i cekinki obcierały ta skórkę..taki łobuz niszczyciel:shake: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
aaaa..no tak mamonabank..kombinezon może nie jest jakiś super piekny, ale bardzo cieplutki, obleciałyśmy w nim z Paćką całą zimę i te najgorsze mrozy, niech Wam służy :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jakie ma wymiary Paćka, wiem tylko, że stopa 12,5 cm :D, w przyszłości zapewne będzie 90-60-90 :D ...po mamuni:eviltong::evil_lol: Strzyzów oczywiście, że znam, Godowa musi byc gdzieś w pobliżu, kojarzę tę nazwę z drogowskazów, jak jeszcze jeździłam do roboty ;) Hurrraaaa, żyrafka żyje !!!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']Dziękuję Majuska :-) ale ja wybieram takie ładniejsze do pokazania zdjęcia, ja wyglądam jak wieloryb niestety, ale to ostatnia ciązą, ostatnie mdłości, na dwójce poprzestaniemy. [/QUOTE] Też tak bełkotałam przez jakieś naście lat ..:evil_lol: Trudno...szkoda butków..Paćka jest wogóe jakaś taka długaśna:lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a co dalej nie piszczy..na kaloryfer z nią !!! mam jakieś totalne urwanie głowy !!!...a jeszcze Paćka jakiegoś wirusa złapała:shake: Figa figa jak zwykle zestaw pięknych fot, a Ty slicznie wyglądasz...zupełnie nie jakna dziewczynkę:eviltong:;) Mamonabank ja nie pamiętam nawet co tam było w tych różowościach, mam nadzieje, że coś powybierasz;) -
Vega - czarna labradorka, szukamy domu na cito.MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny trzebaby sie wziąc za Wegę...ale ..po pierwsze ona nie ma dobrych fot, no i nowy tekst potrzebny. Wiem, że to ciężki temat, ale Wega ma dwa potężne atuty, raz- jest labkiem ( no dobra w typie labka ;) ) , a dwa - jest młoda. Trzeba działać... -
Ogarnęłam pierwsze posty ( Agula cieszysz się:cool3::lol: ) Sprawdźcie czy coś mi nie umknęło. Czy Dino jest nadal Dino, czy ma zmienione imię...wkleiłam tylko jego zdjęcie, ponieważ nie ma wątku. Pasowałoby ten wątek chyba mu założyć, co....potrzebne pewnie foty. Zauważyłam tez że Wega ma te foty takie nie bardzo "wyjściowe", też przydałyby się nowe ;)
-
Kociaki z gabinetu sie przypominają :) Dostałam od Justynki świeżutkie zdjęcia. Cudne łobuziaki, odrobaczone, odpchlone, z książeczkami zdrowia, czekaja na nowe domki. Są kochane , zachowują czystość i uwielbiają się bawić :) Prosimy o reklamę !!!! [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9623/koty1.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2108/koty2k.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4443/koty3k.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2679/koty4.jpg[/IMG]