-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Basia ja chyba jakoś teraz mam płacić, proszę wyślij mi nr jeszcze raz ..
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No już Gitka nie ma, pojechał dzisiaj z Panią Teresą po nowy domek, a Oluś zyskał dwóch nowych kumpli, Pręguska i Łoliego, nie chciałyśmy żeby sam siedział, bo by płakał :( Bardzo się ładnie dogadują i przytulaja ::) :) -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia będziesz w czwartek ?? a jakie godziny jak zawsze ? ? Zapytam czy mogę mieć wolne i chciałabym pójść, tak dawno nie byłam :( Zorzy nie widziałam , Spajka :( -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Koni wychodzi juz sama z boksu za kolegą Marsem, dostała Go gratisowo, żeby sie nie nudzić sama :) Mars jest kochany starszy Onek, wielkości Koni, bardzo się polubili, Koni przy nim się śmielsza robi :) Wyjdzie, obwącha i szybko do bezpiecznego boksu :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro ruszmy z Odynem, więc zabiegi w toku :) Barnaba to szalony Gonzzzzzzzzzooooooooooooo jak słyszy samochód, autobus cyz coś podobnego, leci z prędkością światła w tamta stronę rzucić się na to coś :) Taki łobuz ;) Karmę donieść do Jego boksu też nie lada wyczyn :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek dobrze się czuje, już nawet nie muszę się czaić aż wejdzie do boksu zewnętrznego i stamtąd do środka tylko wchodzi za mn ai za Gutkiem, zjada wszystko swoje ładnie, bo karmię ich osobno, bo Gutek to Gutek ;) cudze smakuje lepiej ;) Witaminki codziennie dostaje, jest coraz bardziej "napalony" na człowieka :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek dobrze się czuje, już nawet nie muszę się czaić aż wejdzie do boksu zewnętrznego i stamtąd do środka tylko wchodzi za mn ai za Gutkiem, zjada wszystko swoje ładnie, bo karmię ich osobno, bo Gutek to Gutek ;) cudze smakuje lepiej ;) Witaminki codziennie dostaje, jest coraz bardziej "napalony" na człowieka :) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
No powoli odzyskuje dzisiaj juz machała leciutko z dystansem ogonkiem jak weszłam :) i szybciutko się cofnęła do budki, jest bardzo zaciekawiona, jak siadam naprzeciw i do niej mówię to słucha jakby wszystko zrozumiała, załatwia się ładnie na zewnątrz, z ręki zjadła chrupki, w poniedziałek ruszamy w teren :) narazie ze smyczą, a postaramy się jej znaleźć towarzysza, bo zawsze we dwoje raźniej :) A Elza to wogóle już inna bajka :) :) Cudo nie pies dla wszystkich :) -
Oby Karmelcia zapoczątkowała dobra passę na Mielczaki :)
-
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Spostrzeżenia tylko takie że Ona prze kochana jest, w sobotę spróbuje zobaczyć jak będzie z inymi psami, których nie zna reagować, z tymi które do tej pory zna jest super, suczke jakąś spróbuję, ale tu chyba było coś nie tak Asia mówiła.... -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Olek dzisiaj w ramach gratisu dostał Łoliego jak Gutek poszedł jeść, zabawa na całego :) -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Haha ta to dopiero rządzi, co by się Jej nie nudziło, "przekładana" jest, od wczoraj miezka z Atosem, ale Atosek jedzie jutro do nowego domku :) :) Wróci do Uszatka, troszkę do Grubcia :) Jest prze przytulaśna, nawet wypuszczana niewiele chce biegac tylko oparta o człowieka i buziaki rozdaje, czyuje się wyśmienicie :) :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W złą godzinę wypowiedziałam :( :( :( -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kombajnem czyli szczepionką na kilka chorób naraz:) ,tak u nas weci mówią, z tego co ja usłyszałam to cos o dwóch tygodniach było mówione, jakby Wam strasznie zależało z jakiegoś powodu żeby szybciej, to musicie zadzwonić i zapytać Asi .... -
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Koni ma się bardzo dobrze, jest bardzo lękliwa narazie, ale to się naprawi :) Do miski wyszła ładnie z budki, jadła przy mnie, więc jest na dobrej drodze, lekko tylko wypchnełam ją na zewnątrz, ale zaraz powrót był... Sadzę że jak jest sama, to wychodzi się załatwiać na zewnątrz, bo czyściutko w boksie :) Będziemy próbować na smyczy na początek, potem jej jakiegoś kolegę poszukamy do zabawy :) -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
kaskadaffik replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barni dzisiaj dostał kombajn,a że nerwowy z natury to w kagańcu ;) Guza Doktor dotykał, za jakieś dwa tygodnie około zabieg byłby, konkretna data do umówienia . -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super że Offik normalnie chodzi , a powiem szczerze jak to się zaczęło ta ja się przestraszyłam ... a tu jest coraz lepiej :)