Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ja moge 10 zł zaoferować , tylko tyle na miesiąc ..... Basia proszę Cię o nr konta dla Górki na maila bo mi PW nie działa [email][email protected][/email], i prosze mi na maila wysyłać o konto, bo dogo mnie rozbraja :( :(
  2. Dobrze że się zdecydowałyście, ja widziałam te dwie ranki.... bardziej rany, nie polecam, widziałam też jedną u psów w schronisku, piękna, malutka nic się nie slimarczy, no to jutro dziada na ciachanie, oby po drodze żadnego psa nie zjadł ;) ;)
  3. Elza nie miałą sterylki jeszcze , niestety Asia ma taki napięty grafik z wyjazdami, dwa psy maja guzy, były dwie kastracje, a psów 15 ... I obserwujemy cały czas czy jej psy nie zaczynają wąchać, będziemy się starać szybko ja zappisać :)
  4. Wszystko dobrze, Gustawo żywotny, do miziania podchodził :)
  5. Bela ja sama miałam kastrowac mojego Lobo, ale teraz się zastanawiam czy też nie robic tego u Doktora, który kastruje w schronisku. Specjalnie dzisiaj oglądałam psiaki po zabiegu, patrzyłam im na jajka i naprawdę bardzo ładnie to wygląda, a te dwa cięcia ..... Doktor robi po 2 -3 kastracje-sterylki dziennie nieraz od ilus lat więc wprawę ma. Ja nie chcę wpływć na Waszą decyzję tylko swoje zdanie tu wypowiadam, a do Was należy wybór pamiętajcie :)
  6. Kasiu nie znałam Cię osobiście, ale patrząc na zdjęcie to tak jakby Cię poznać a musieć pożegnać :( :(
  7. Dziewczyny ja Wam powiem że ten lekarz co miałby jutro kastrować, robi to w mieleckim schronisku, śladu prawie nie ma, ranka około 1cm, na środku woreczka, wszystkie psy u nas sa tak kastrowane i za dwa dni nie ma śladu. Oczywiście decyzja jest Wasza, lekarz co do tej pory u Asi robił robi dwa cięcia, większe ... Ale napewno Asia ju zWam przekazała wszystko :) :)
  8. Aga jak uważasz, narazie nic nie było kupowane dl aZorzy i leków nie ma, nie wiem czy będą teraz kupowane ...
  9. Ja nie chcę zdjęć lokalnych psów i kotów :( :( :( w Egipcie się napatrzyłam, zamiast cieszyć się z wakacji to ja przeżywałam to co widziałam :( :( Niestety taki ten nasz świat, jedni pławią się w bogactwie, nie wiedza co z pieniędzmi robić, inni jedzą korzenie :( Ja się cieszę że Ania Twoja taka, bo ja lubię takie dzieci :) :) żywe sreberka :) :)
  10. agusia dogo dopiero zaczęło działąć, mamy dla Ciebie ta książkę za 75 zł i z mojego bazarku pacynkę kaczuszkę za 4 :) niestety Pw mi nie działą i nie mam jak wysłać nic żadnych wieści :( Razem dla Zorzy z bazarków jest prawie 200 zł :)
  11. Zrobię, ale te pytania są zbyt trudne jak na nasze warunki, wezmę ich , a przynajmniej spróbuję na spacer, a jeżeli chodzi o mieszkanie to nijak Ci nie dam rady powiedzieć, nie ma u nas wybiegów, nie ma miejsca na spacery :(
  12. Gutku trzymam mocno kciuki i czekamy na wieści z nowego domku Twojego :)
  13. Nadal niestety :( :( wysterylizowana, Pani się nie odezwał, jutro będę, może filmik nagram, a Tajfun też siedzi jeszcze :(
  14. Eloise trzymaj się , jeszcze kilka dni i przyjdzie wiosna, wyjdzie Słońce, wrócą siły witalne :) :) każdemu się polepszy !! Dobrze że Offik ma się nieźle i Ania rozrabia, znaczy że zdrowa !!! Tak mi zawsze mówiono :)
  15. Mi mi ja właśnie nieraz miałam pytać co u malutkiego ale pomyślałam że Ci będę zawracać .....;)
  16. Hehe to ja Wam dziękuję za wyciąganie bidulek z piekieł !!!! To jest rewelacyjna robota !!! A jeszcze nie mam zdjęcia Koni jak Ona zawsze leży :) JAK PRAWDZIWA DAMA !! łAPKA NA ŁAPKĘ !! Super widok, tylko zdjęcia jej robić, i to Jej madre spojrzenie, oczywiście że po sterylce do domku, Wasza decyzja kiedy i kiedy Asia da radę :) Bo teraz napięte czasy z zabiegami ;)
  17. [url]http://www.youtube.com/watch?v=KE1p1oNsMMI[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=_q5y_-mO1S8[/url] Dziewczynka zaczyna odzyskiwać radość, jak dostała Marsa to się szybciej uczy id Niego co się robi na podwórku, jak się biega i szaleje, do ręki z jedzonkiem podchodzi i bierze, jest sliczna i czasami nawet sama podchodzi pod człowieka i czeka na głaski :) :) Ja bym radziła ją pilnie ogłaszać, bo jest przefajna, nowy domek by miał skarb, tylko na początku nieco cierpliwości :) :)
  18. Olek się miewa bardzo dobrze, ale strasznie rozpaczał w nocy, podejrzewamy że za Guciem tęskni, bo mu wczoraj odjechał, Asia biedna w nocy biegałą do niego kilka razy, bo się bała że coś mu jest :) a to chyba po prostu tęsknota za kumplem , biega i mieszka z dwoma nowymi, ale widocznie o Guciu jeszcze pamięta, taki super przyjaciel :) Dogaduje się bardzo ładnie z Łolim i Pręguskiem :)
  19. Dziewczyny mam pełną skrzynkę i nie mogę za nic usunąć ani wejść w wiadomości, a prosiłam o nr konta, chciałabym aby powstała faktycznie ta tabliczka/podstawka z napisem od dogomanii, pięknie to wymysliłyście , a mnie wróciła z bazarku koszulka nocna, którą Talcott zakupiła :( :( :( Kasiu ta koszulka była dla Ceibie :( :( (*) (*) Proszę o nr na maila [email][email protected][/email], dziękuję ...
  20. Basia wiem i nie mogę nic zrobić :( :( Wogóle w żadną wiadomośc nie moge wejść, a już usunąć nie ma mowy, może mi ktoś coś podpowiedzieć ...... :( Mój mail [email][email protected][/email]
  21. To ja Wam Koni wieczorem zaaplikuję :) Nie poznacie gadzinki ;)
  22. Ja też będę koło 12 mam nadzieję że Halcia jeszcze będzie :)
  23. No sika sika, nie wiem czy miłość, ale biega dużo, więc przerw nie ma takich żeby nie wytrzymać ... nie jest to żaden problem tylko chcę żebyście wiedziały jakby ktoś sie znalazł i pytał o Lennonka, w domu jak był to nigdy się nie zdarzyło, więc jest dobrze :)
  24. Póki dogo działa to maleńka do góry :)
  25. Poproszę żebym mogła być do 11-12 , to akurat bym zdążyła do Ciebie chyba dojechać :)
×
×
  • Create New...