Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Mru ma mieć jakieś super nowe foty Biga. Na razie dysponujemy tylko tymi co na pierwszej.
  2. A to Stefanek w swoim kagańcu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/271/d48a98ea2842c4bbmed.jpg[/IMG] Pomalutku się przyzwyczajamy :) Nie będziemy już skubać pupki sąsiada labka :roll:
  3. No dobra. My tu mamy zaległości w obowiązkach wobec Stefana cioteczek ;) Już nadrabiamy :) Stefanowy celownik... na wygryzioną przez Fąfla ścianę :shake: [IMG]http://images50.fotosik.pl/277/b53e1d54c74c26f3med.jpg[/IMG] Słodki pysiak :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/277/ea73164dbbcab49emed.jpg[/IMG] i oczęta [IMG]http://images38.fotosik.pl/272/7e7f2d03d109837amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/277/98ad6a2d6e2531b2med.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Ulaa']dość aktywnie działająca dogomaniaczka próbowała sprzedać swojego szczeniaka z DT na GIEŁDZIE jako "rasowego" - stała z pieskiem leżącym na kocyku, trzymając tabliczkę z nazwą "rasy" i ceną: 250zł. Dalej działa na dogo.[/QUOTE] Jeśli tak to proponuję podać jej nick publicznie nie na pw. Wszyscy powinniśmy wiedzieć na kogo mamy uważać. No i przydałoby się, by osoba ta znalazła się na "czarnych kwiatkach".
  5. Margret gdyby to od nas zależało Łatka trafiłaby do Was. Na dogo nikt nie wydaje psów bez sprawdzenia domku, ale Łatka była w lecznicy, w której niestety nie do końca z nami współpracują.
  6. na mikropsach są dwie takie podobne do Łatki sunie tylko młode, ale jest też kilka staruszek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/URL] a może Mróweczka się spodoba?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177398-MrA-wka-9-l-mini-babcinka-Pan-zmarA-a-ona-od-2-lat-w-schronie[/URL]
  7. Dobrze, że Łatka dobrze trafiła. Nie można tego powiedzieć o labku, Agacie i Kajku :( Propopnuję byśmy przeszukali dogo i zaproponowali Mamie Margret kilka innych suń. Dobrze rozumiem, że chodzi o starszą suczkę o niewielkich rozmiarach???
  8. mailem też już puściłam :) Teraz trzymajmy kciuki
  9. wydrukuję kilka i zaniosę do pobliskiej lecznicy wychodząc z pracy
  10. Stefan ma nowy banerek :multi: Dzięki Magda!!!
  11. [quote name='Ellig']dam ogloszenie o Stefanie na Facebooku....[/QUOTE] Dzięki Ellig!
  12. ależ on jest piękny!!!! Super, że nareszcie mamy jakieś wieści o nim. No i chyba faktycznie robi postępy :multi::multi:
  13. To dokładnie tak jak u mnie :roll:
  14. finansowo niestety nie mogę pomóc :( ale rozreklamowałam troszkę bazarek na rzecz Topika i namówiłam męża (njangu) na nową klawiaturę z tego bazarku :D
  15. Słusznie :) Dzięki Agnieszko!!
  16. Cioteczki i wujkowie nie potrzeba Wam przypadkiem nowej klawiatury lub myszki? Zapraszam na bazarek na rzecz skatowanego Topika!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../../182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04"] [/URL]
  17. dziwne, bo jest śliczna i taka kochana. Ja też jej robiłam wiele ogłoszeń, ale teraz nie bardzo mam na to czas, więc zamówiłam pakiet :D Zrozumieć nie mogę czemu nikt nie dzwoni choćby tylko by się o nią zapytać?????? A przy okazji... Cioteczki i wujkowie nie potrzeba Wam przypadkiem nowej klawiatury lub myszki? Zapraszam na bazarek na rzecz skatowanego Topika!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../../182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04"] [/URL]
  18. Cioteczki i wujkowie nie potrzeba Wam przypadkiem nowej klawiatury lub myszki? Zapraszam na bazarek na rzecz skatowanego Topika!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../182404-markowe-klawiatury-myszki-DELL-HP-Siemens-i-inne-dla-skatowanego-Topika-do-01-04"] [/URL]
  19. Czy one mają ogłoszenia? Ja niestety w ogłaszaniu na razie nie mogę pomóc, ale zaproponuję bazarki ogłoszeniowe: 1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL] 2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca[/URL] Może więcej ogłoszeń coś pchełkom pomoże w szukaniu domku?
×
×
  • Create New...