Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. no powodów do radości to on na pewno wielu nie ma :(
  2. przepiękny jest Big!!! Teraz żałuję, że swego czasu z TZem zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie, a nie jakąś działkę pod mały domek... W ogródku pomieścilibyśmy więcej psiaków niż na dwóch pokojach :D a Big na tych zdjęciach wygląda na tak kochanego słodziaka...:loveu:
  3. [quote name='Sol_1']Jesli o mnie chodzi, kupujcie co uznacie za potrzebne :) A tak z ciekawości ile kosztuje taki materacyk?[/QUOTE] Strasznie różnie: gdzieś od 70zł do jakiś absurdalnie astronomicznych cen, ale tak drogich nie biorę oczywiście pod uwagę. Nie mamy jeszcze żadnego upatrzonego.
  4. [quote name='njangu']Wczorajsza akcja Wyszliśmy ze Stefanem i Fąflem na popołudniowy spacer na łączkę. Mówię do Kamili: - Tych kleszczy coraz więcej. Zakroplmy przed spacerem zwierzaki. Poganiały, polatały. Szczęśliwe. Wieczorkiem siedzimy oglądamy w telewizji. Stefan położył mi się w nogach. Minęła chwilka. Kurde, jakiś insekt mi pod spodniami zasuwa już na wysokości kolan.:mad: Kleszcz jasna cholera:mad: Preparat działa :razz: Stefek nie okazał się apetyczny dla kleszcza.[/QUOTE] Tak! Stefankiem kleszcz pogardził. Za to Ty wydałeś mu się apetyczny :evil_lol: Ciekawe ile kleszczy jeszcze w mieszkaniu mamy :shake: Zwierzaki bezpieczne, bo wszystkie zakropione, ale kto obroni nas??! Nie ma jakiś kropelek na kark dla ludziów?? :roll:
  5. [quote name='Akrum']ciągle odnawiam ogłoszenia i odnawiam i nikt nie dzwoni...[/QUOTE] Biedny Johny :( W końcu ktoś zadzwoni! Musi być na świecie jakiś dobry domek dla niego
  6. No to super nowiny!! Trzymam kciuki, by nowe domki panienek okazały się jak najlepsze! Powodzenia Pchełki!
  7. to bardzo dobre wiadomości :multi:Oby tak dalej :)
  8. [quote name='Sol_1']Ja tez cie podniose rudzielcu :) jak spędzasz coraz cieplejsze dni? [/QUOTE] No temperatury faktycznie coraz wyższe, ale Stefan jak na razie dobrze to znosi :) tylko lnieje coraz mocniej. Ciężko się tych jego włosów pozbywać z kocyka na którym śpi :/ W związku z powyższym mam pytanie do darczyńców Stefanka: [B]Czy możemy z jego funduszy kupić mu jakiś materacyk/psie posłanko?? [/B]Odkurzanie/trzepanie i ciągłe pranie kocyka jest strasznie uciążliwe, bo trudno z koca usunąć włosy Stefanka :/ Prawdziwe psie posłanka są znacznie łatwiejsze w obsłudze.
  9. podniosę Stefanka
  10. DZIĘKUJEMY Go-ja za miłe słowa i pomoc w szukaniu Stefankowi domku!!! Ellig założyła Stafankowi coś na facebooku, ale przyznam się szczerze, że tam się kiepsko orientuję, więc liczę tylko na Was! Mam wprawdzie na facebooku konto i zaglądam na nie raz na pół roku, ale niewiele czaję z tego co się tam dzieje. Za pomoc w promocji Stefanka będę więc baaaardzo wdzięczna :)
  11. Widziałam kiedyś w tv wywiad z taką babką co ma 8 kotów i z sierści jaką z nich wyczesuje przędzie włóczkę, a potem robi sweterki... Moja babcia mówi, że za czasów wojny wiele ludzi tak robiło, a jak zobaczyła Stefanka to od razu zakrzyknęła: "Ale z niego by był sweterek" :D Jak tak co drugi dzień wyczesuję z niego garść tej wełny to żałuję, że się na produkcji sweterków nie znam :D A może ktoś z obecnych to potrafi? Możemy założyć spółkę - ja będę dostarczać surowca od Stefana i kotów :D Poniżej standardowa porcja z wyczesywania (co drugi dzień): [IMG]http://images36.fotosik.pl/159/cbeaf8fa5d852d40med.jpg[/IMG] A jakie mięciutkie te włoski :) Byłby dobry moherek :D
  12. [quote name='NiJaSe']heheh kocia no nie nie baw sie w wizjonerke ;p , to moj post mial byc pierwszy hihihi ;)[/QUOTE] psiepraszam :oops:;)
  13. [quote name='Ellig']Ach te oczy Stefana .....cudowne:)[/QUOTE] Prawda? On cały cudowny jest :) Żeby jeszcze tylko tych psich dupek na spacerkach nie skubał to byłby z niego prawdziwy psi anioł :D
  14. Cieszę się bardzo Margret, że się na nas z Mamą nie gniewacie i że uratujecie inne pieskie życie :multi:
  15. [quote name='marlenka'] Przypomniałam sobie jak kiedys jakis gnój zadzwonił ( w sensie nastolatek ) i powiedział ze lubi gwałcic małe pieski - miałam szczeniaka do adopcji , a jego koledzy śmiali się że mało sie ni epodusili . [/QUOTE] Ręce opadają... Ja bym gnojkowi nie popuściła. Wiadomo, że prokuratura umorzy takie zgłoszenie, ale co by się smarkacz strachu najpierw najadł to jego.
  16. [quote name='mariolka']wydaje mi się, ze moj nr jest podany.. miałam smsa z jakiego miasta jest Johny i tyle.[/QUOTE] ech... no to kiepsko :(
  17. [quote name='Sol_1']Taką ma biedną minkę w tym kagańcu... no, ale skoro się wyrywa futro kolegom (zwłaszcza że własnego ma się pod dostatkiem), to trzeba ponieść konsekwencje.[/QUOTE] No Stefanek wyrwał pierze koledze o jeden raz za dużo, bo Dominik stwierdził, że więcej nie będzie się za niego wstydził i przepraszał tym bardziej, że kolega mega łagodny i pocieszny. Szkoda więc tej jego wygryzionej dupki no, a jak się mieszka na tej samej klatce, drzwi w drzwi to spotkania są nieuniknione. Stefan przyzwyczaja się już pomału do kagańca i mam nadzieję, że niedługo już nie będzie robił w nim takich biednych minek :D [QUOTE]Rozumiem, że ci państwo nadal milczą...? szkoda... ale może po prostu potrzebują dużo czasu do namysłu... Stefanku jest cudowny :)[/QUOTE]Państwo co u nas byli oglądać Stefanka niestety ciągle milczą :( Ja też mam cichą nadzieję, że się po prostu jeszcze namyślają :roll:
  18. Cieszę się, że u Nikona coraz lepiej :Cool!: Najważniejsze, że dochodzi do pełni zdrowia. Trzymam kcikuki, by szybko znalazł wymarzony domek :bluepaw::bluepaw:
  19. do góry Stefanku!
  20. [quote name='mru']Kamila, dzięki!!! :):):)[/QUOTE] Nie ma za co. W tym miesiącu bym się nie wyrobiła z ogłaszaniem, więc musiałam Stefanowi zamówić, bo jego nikt poza mną nie ogłasza. Przy okazji pomyślałam o Miki.
  21. i ja bywam :) Tylko pomóc nie mam jak to też tak po cichu podglądam jak się sprawy mają.
  22. [quote name='Ania W'] Pojawiła się szansa...ale ja nie zapeszam ;)[/QUOTE] No i jak z tą szansą? Czy którejś z dziewczynek pojawił się domek na horyzoncie?
×
×
  • Create New...