-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no powodów do radości to on na pewno wielu nie ma :( -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepiękny jest Big!!! Teraz żałuję, że swego czasu z TZem zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie, a nie jakąś działkę pod mały domek... W ogródku pomieścilibyśmy więcej psiaków niż na dwóch pokojach :D a Big na tych zdjęciach wygląda na tak kochanego słodziaka...:loveu: -
[quote name='Sol_1']Jesli o mnie chodzi, kupujcie co uznacie za potrzebne :) A tak z ciekawości ile kosztuje taki materacyk?[/QUOTE] Strasznie różnie: gdzieś od 70zł do jakiś absurdalnie astronomicznych cen, ale tak drogich nie biorę oczywiście pod uwagę. Nie mamy jeszcze żadnego upatrzonego.
-
[quote name='njangu']Wczorajsza akcja Wyszliśmy ze Stefanem i Fąflem na popołudniowy spacer na łączkę. Mówię do Kamili: - Tych kleszczy coraz więcej. Zakroplmy przed spacerem zwierzaki. Poganiały, polatały. Szczęśliwe. Wieczorkiem siedzimy oglądamy w telewizji. Stefan położył mi się w nogach. Minęła chwilka. Kurde, jakiś insekt mi pod spodniami zasuwa już na wysokości kolan.:mad: Kleszcz jasna cholera:mad: Preparat działa :razz: Stefek nie okazał się apetyczny dla kleszcza.[/QUOTE] Tak! Stefankiem kleszcz pogardził. Za to Ty wydałeś mu się apetyczny :evil_lol: Ciekawe ile kleszczy jeszcze w mieszkaniu mamy :shake: Zwierzaki bezpieczne, bo wszystkie zakropione, ale kto obroni nas??! Nie ma jakiś kropelek na kark dla ludziów?? :roll:
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Kociabanda2 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę Niedźwiadka! -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
Kociabanda2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
to bardzo dobre wiadomości :multi:Oby tak dalej :) -
[quote name='Sol_1']Ja tez cie podniose rudzielcu :) jak spędzasz coraz cieplejsze dni? [/QUOTE] No temperatury faktycznie coraz wyższe, ale Stefan jak na razie dobrze to znosi :) tylko lnieje coraz mocniej. Ciężko się tych jego włosów pozbywać z kocyka na którym śpi :/ W związku z powyższym mam pytanie do darczyńców Stefanka: [B]Czy możemy z jego funduszy kupić mu jakiś materacyk/psie posłanko?? [/B]Odkurzanie/trzepanie i ciągłe pranie kocyka jest strasznie uciążliwe, bo trudno z koca usunąć włosy Stefanka :/ Prawdziwe psie posłanka są znacznie łatwiejsze w obsłudze.
-
podniosę Stefanka
-
DZIĘKUJEMY Go-ja za miłe słowa i pomoc w szukaniu Stefankowi domku!!! Ellig założyła Stafankowi coś na facebooku, ale przyznam się szczerze, że tam się kiepsko orientuję, więc liczę tylko na Was! Mam wprawdzie na facebooku konto i zaglądam na nie raz na pół roku, ale niewiele czaję z tego co się tam dzieje. Za pomoc w promocji Stefanka będę więc baaaardzo wdzięczna :)
-
Widziałam kiedyś w tv wywiad z taką babką co ma 8 kotów i z sierści jaką z nich wyczesuje przędzie włóczkę, a potem robi sweterki... Moja babcia mówi, że za czasów wojny wiele ludzi tak robiło, a jak zobaczyła Stefanka to od razu zakrzyknęła: "Ale z niego by był sweterek" :D Jak tak co drugi dzień wyczesuję z niego garść tej wełny to żałuję, że się na produkcji sweterków nie znam :D A może ktoś z obecnych to potrafi? Możemy założyć spółkę - ja będę dostarczać surowca od Stefana i kotów :D Poniżej standardowa porcja z wyczesywania (co drugi dzień): [IMG]http://images36.fotosik.pl/159/cbeaf8fa5d852d40med.jpg[/IMG] A jakie mięciutkie te włoski :) Byłby dobry moherek :D
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']heheh kocia no nie nie baw sie w wizjonerke ;p , to moj post mial byc pierwszy hihihi ;)[/QUOTE] psiepraszam :oops:;) -
[quote name='Ellig']Ach te oczy Stefana .....cudowne:)[/QUOTE] Prawda? On cały cudowny jest :) Żeby jeszcze tylko tych psich dupek na spacerkach nie skubał to byłby z niego prawdziwy psi anioł :D
-
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka'] Przypomniałam sobie jak kiedys jakis gnój zadzwonił ( w sensie nastolatek ) i powiedział ze lubi gwałcic małe pieski - miałam szczeniaka do adopcji , a jego koledzy śmiali się że mało sie ni epodusili . [/QUOTE] Ręce opadają... Ja bym gnojkowi nie popuściła. Wiadomo, że prokuratura umorzy takie zgłoszenie, ale co by się smarkacz strachu najpierw najadł to jego. -
[quote name='Sol_1']Taką ma biedną minkę w tym kagańcu... no, ale skoro się wyrywa futro kolegom (zwłaszcza że własnego ma się pod dostatkiem), to trzeba ponieść konsekwencje.[/QUOTE] No Stefanek wyrwał pierze koledze o jeden raz za dużo, bo Dominik stwierdził, że więcej nie będzie się za niego wstydził i przepraszał tym bardziej, że kolega mega łagodny i pocieszny. Szkoda więc tej jego wygryzionej dupki no, a jak się mieszka na tej samej klatce, drzwi w drzwi to spotkania są nieuniknione. Stefan przyzwyczaja się już pomału do kagańca i mam nadzieję, że niedługo już nie będzie robił w nim takich biednych minek :D [QUOTE]Rozumiem, że ci państwo nadal milczą...? szkoda... ale może po prostu potrzebują dużo czasu do namysłu... Stefanku jest cudowny :)[/QUOTE]Państwo co u nas byli oglądać Stefanka niestety ciągle milczą :( Ja też mam cichą nadzieję, że się po prostu jeszcze namyślają :roll:
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
Kociabanda2 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że u Nikona coraz lepiej :Cool!: Najważniejsze, że dochodzi do pełni zdrowia. Trzymam kcikuki, by szybko znalazł wymarzony domek :bluepaw::bluepaw: -
do góry Stefanku!
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']Kamila, dzięki!!! :):):)[/QUOTE] Nie ma za co. W tym miesiącu bym się nie wyrobiła z ogłaszaniem, więc musiałam Stefanowi zamówić, bo jego nikt poza mną nie ogłasza. Przy okazji pomyślałam o Miki. -
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ja bywam :) Tylko pomóc nie mam jak to też tak po cichu podglądam jak się sprawy mają.