Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. No byłoby fajnie, ale odniosłam wrażenie, że ta karma urinary to jest dla tych państwa spory problem. Zobaczymy czy się odezwą by zobaczyć Stefanka osobiście. Trzymajcie te kciuki mocno :)
  2. [quote name='mru']nie moge właśnie bo Marek mi tylko napisał, że Pit się jeszcze nie nadaje.... :([/QUOTE] hmmm... no trudno. Miejmy nadzieję, że następnym razem powie nam trochę więcej :)
  3. Cieszę się, że z Semikiem już lepiej :) Z kleszczami faktycznie tragedia :( U mnie na osiedlu w ubiegłym roku kilka psów walczyło z babeczjozą i niestety nie wszystkie wygrały :( Osiedle mamy usytuowane blisko lasu i łąki, no i co roku mamy straszny wysyp kleszczy :( My psy i koty mamy zakropione. Niby się w nie nic nie wpija, ale do domu i tak w sierści te kleszcze przynoszą :/ Pełzają te cholery potem po podłodze i zakradają się do nas :/ Powinni wymyślić jakieś kropelki na kark jeszcze dla ludzi :) Rekordowo znaleźliśmy w domu po jednym spacerze 4 kleszcze z czego jeden wspinał się już po nodze męża. fuj! Na samo wspomnienie wszystko mnie swędzi :P
  4. No to dzieje się trochę u Ciebie Ewo :( Trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze i by Semik wracał szybko do zdrowia. Mizianko dla Idolka :)
  5. [quote name='mru'] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/ZmianarozmiaruIMG_4224.jpg[/IMG] [/CENTER][/QUOTE] hehe :D Ta fota mnie rozwaliła :D Pit wygląda świetnie :) A co to znaczy Mru, że on musi jeszcze trochę popracować? Jak mu idzie? Możesz odrobinkę rozwinąć?
  6. Miałam dziś telefon w sprawie Stefanka. Dzwoniła Pani zza Pruszkowa pod Wawą. Mają z mężem domek z ogródkiem, starszą sunię i kotkę. Niedawno zmarł im pies i chcieli by wziąć nowego. Pani pytała zwłaszcza jak Stefan dogaduje się z innymi psami i kotami i czy jest ruchliwy, bo jej sunia mimo podeszłego wieku jest bardzo ruchliwa. Zmartwiła ją informacja, że Stefan nie może jeść gotowanego jedzenia, że musi jeść karmę Urinary :( Powiedziała, że skonsultuje się z mężem i ewentualnie zadzwoni po południu, by umówić się na obejrzenie Stefanka.
  7. to powiedz mu od razu, że będzie tego nawet troszkę więcej, bo mój TZ njangu wysłał Topikowi nieco więcej niż wylicytował :) Diana zmień podsumowanie na bazarku :) (zamiast njangu - 35zł będzie 50zł - już wysłane :) )
  8. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dla wszystkich... oraz naszych zwierzaków: Fąfelka, Psoty i Tysona... oraz od naszego tymczasowicza Stefanka ([/FONT][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175743-Stefan-z-budowy-ma-DT-ale-potrzebuje-WSPARCIA-na-dalsze-LECZENIE-i-wA-asnego-DOMU[/URL][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2])... a także ode mnie i TZta njangu... Moc życzeń i ... WIELKANOCNY ŚPIOSZEK [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/279/704d3341e9cbaf83med.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dla wszystkich... od Stefanka... oraz od Fąfelka, Psoty i Tysona... a także ode mnie i njangu... Moc życzeń i ... WIELKANOCNY ŚPIOSZEK :) [IMG]http://images49.fotosik.pl/279/704d3341e9cbaf83med.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/c:/Documents%20and%20Settings/ksz/Pulpit/45899ABF.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='jaanka']Też podziwiam i cieszę się . Zgłaszam chęc rozklejenia w okolicy informacji o niej . Może na coś takiego : Mieszkasz w tej i tej okolicy ,szukasz swojego zagubionego psa lub kota , sprawdz na stronie [URL]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/[/URL] czy właśnie tam na Ciebie nie czeka . Jeżeli chcesz dać miejsce w swoim sercu bezdomnemu zwierzęciu to także zapraszamy . Co o tym myślicie , bo ja jeszcze przed kawą jestem :)[/QUOTE] Ja uważam, że to świetny pomysł!! Czym więcej ludzi w gminie będzie wiedziało o tej stronce tym lepiej!
  11. Zobaczcie co mi odpisała Mru na wątku lecznicowym ([URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-te-zwierzaki-naprawdAE-nie-majAE-czasu/page114[/URL])... [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=black]W społeczeństwie jeden myśliwy przypada na 360 obywateli. [B]W sejmie na pięciu. [/B]Tak, to nie pomyłka. [B]Nie na pięciuset, nie na pięćdziesięciu, tylko na pięciu. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] całość jet tu: [URL]http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=404&cHash=500fce8e63[/URL]
  12. [quote name='mru'] słuchajcie, mam niusa :) zapraszam Was na stronkę konstancińskich bid: [URL]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/[/URL] jest jeszcze w budowie, ale powolutku się zapełnia... tylko pamiętajcie, że to oficjalna strona, na którą każdy może wejść, R. też ;) i taka ma być właśnie :) czyli oficjalne sprawy tam a nasze tu :P :knuje: ;)[/QUOTE] Wow! Nasze bidy mają własną stronkę www!!! Super! Mru to Twoje dzieło?
  13. [quote name='koosiek'] Jeśli jest ok, ruszam z ogłoszeniami.[/QUOTE] Jest jak najbardziej ok. Dzięki!!!!
  14. [quote name='mru'][FONT=arial][SIZE=2][COLOR=black]W społeczeństwie jeden myśliwy przypada na 360 obywateli. [B]W sejmie na pięciu. [/B]Tak, to nie pomyłka. [B]Nie na pięciuset, nie na pięćdziesięciu, tylko na pięciu. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] całość jet tu: [url]http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=404&cHash=500fce8e63[/url] [/QUOTE] a ściślej tu: [URL]http://www.viva.org.pl/index.php?&id=19&backPID=19&tt_news=404&cHash=500fce8e63[/URL]
  15. [quote name='Malwi']czyli jest nadal rozumiem ?[/QUOTE] [B]Malwi [/B]Makro/Macio nadal jest na pierwszej w drugim poście, więc chyba nadal jest w lecznicy. Niestety ja już się trochę pogubiłam, a Mru chyba chwilowo nie ma na dogo.
  16. tak na marginesie... [I]Czy wiecie,że kandydat na prezydenta jest mysliwym, zabija dla przyjemności? Czy w kraju, gdzie będzie rządził, jest szansa na zmianę jakiegokolwiek prawa , by zwierzętom bylo lepiej? [FONT=&quot]Koło Łowieckie nr 18 „Ponowa” noszące szczytną nazwę Bialskie Towarzystwo Łowieckie dało się poznać szerszej nie tylko łowieckiej publiczności za sprawą bezkarnego, jak dotychczas, Stefana Karasińskiego strzelającego lisa w sezonie ochronnym, (…) a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.”[/FONT][/I]
  17. tak na marginesie... [I]Czy wiecie,że kandydat na prezydenta jest mysliwym, zabija dla przyjemności? Czy w kraju, gdzie będzie rządził, jest szansa na zmianę jakiegokolwiek prawa , by zwierzętom bylo lepiej? [FONT=&quot]Koło Łowieckie nr 18 „Ponowa” noszące szczytną nazwę Bialskie Towarzystwo Łowieckie dało się poznać szerszej nie tylko łowieckiej publiczności za sprawą bezkarnego, jak dotychczas, Stefana Karasińskiego strzelającego lisa w sezonie ochronnym, (…) a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.”[/FONT][/I]
  18. Ja niestety nic nie mogę zadeklarować
  19. mi też się ona ze zdjęć duża wydaje, ale z tego co ostatnio gdzieś ktoś pisał to ona jest raczej średniak. Najlepiej niech powie ktoś kto ją osobiście widział
  20. [quote name='mru'] także no zupełna porażka nie wiem, ludzie maja problemy ze skupieniem sie? z czytaniem czy się nudzą? :P[/QUOTE] Ludzie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przeważająca część naszych rodaków nie potrafi ani czytać ani słuchać ze zrozumieniem... :/
  21. co za chory kraj... ksiądz poświęcił - można zabijać mieszkańcy obawiają się, że im śmierdzieć będzie o losie tych zwierząt nikt nie pomyślał
  22. [quote name='jaanka']Okazuje się że Big ma większe możliwości niż nam się wydawało. Umie rozwijać całkiem spore prędkości mając na celowniku kota. [/QUOTE] Oj to nie dobrze... A tylko gania za nim (dla zabawy) czy chciałby go dopaść? Mój pies to lubi sobie czasem za kotem poganiać, ale tylko dla samego ganiania. Jak mu się niechcący uda dogonić to tylko się bawią razem ładnie. Nie robi kotom krzywdy.
  23. [quote name='mru']tak, juz widze, ze od 2006 nasza lecznica odławia :) wiecie, w porównaniu z tymi wszystkimi panami G. i J. oraz schronami na K i odławaijącymi doktorami na K... itd. to R. jest aniołem naprawdę. może i ma śmieszne portki, może i ma głupie sandałki ale kurde on nie robi biznesu mimo, że emocjonalnie nie jest z psami związany za bardzo.[/QUOTE] no właśnie. Teraz to jakaś plaga - robienie biznesu na bezdomnych zwierzakach, potrzebujących ludziach, chorych dzieciach itp itd ... niedobrze się robi :( Żerują s@#ny na tym, że mało kto i mało kiedy ich sprawdza, że trudno to prześwietlić, gdzie tak naprawdę wylądowały pieniądze.
×
×
  • Create New...