Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Stonka zamieniła Clevisie na charta ?
  2. Zapomniałam dopytać , było wczoraj kujkuj ?
  3. Bingusiu jestem szczęśliwa , że trafił się Tobie Jadun . Jak ładnie pilnujesz szysze i piłeczke .
  4. Basiku dobrego dnia , nie daj się zamęczyć .
  5. A u nas takie niby niewinne a napadało po kostki . Brać sie już za łopate czy jeszcze poczekać ?
  6. Stonko niech tylko białe cóś przestanie padać .
  7. O matko , a masz kaganiec dla Hanki ? U Was też pada takie to białe to ?
  8. I co ja mam z Tobą zrobić dziewczynko ? Dziękuję bardzo Kochanie Ty moje .
  9. Basiku chyba zrobię u Was nalot jako grupa interwencyjna . Z Poznania mam do Was rzut beretem .
  10. Mysza wieczorkiem się obrobię , pieknie dziękuję za pomoc .
  11. Bisiu jak dobrze , że już masz kurteczke , w Poznaniu dzisiaj pada śnieg . Miłego szyszkowania Bisiu , wynuplaj Jaduna .
  12. Piękny nietoperek , duzo miejsca do całowania . Mogę dołożyć książki na bazarek dla maludy .
  13. Amico ale cudo się Tobie trafiło . Dobrze , że maluda u Stonki .
  14. Szarańcza już krąży czy jeszcze śpiunia ?
  15. Bisiu byle do jutra . Jutro będzie fajny dzień , przyjedzie wujcio . Buziale Bisiu .
  16. O żesz kurcze jaka diametralna różnica na plus . Warto było czekać na taki rozwój wydarzeń . Basik rozbrykany jak szczeniaczek . Królik jeszcze żyje ?
  17. Magija mogę też Ciebie przytulić ? Tak ? to mocno przytulam . Pozazdrościłam oczywiście Izie , że tak ładnie do Ciebie mówi .
  18. To się rozsiadamy i czekamy na Basika .
  19. To odpoczywającego urlopu życzę .
  20. "A czemuż to rączek sobie nie chcesz dopieścić?Mogłabyś mieć taką okazję na stałe." Gdyby tylko mój rozwydrzony śynek ( czyt. Smyk ) tolerował innego psa to pewnie bym już miała całe stado . Ale to cholernik zazdrosny , który nie patrzy czy dziewczyna czy chłopak , rzuca się na wszystko .
  21. Bingo wypłać buziola za tą orke ogłoszeniową .
  22. Ani jednego sensownego telefonu ?
  23. Wróciłam , żeby jeszcze sobie oczy i serce dopieścić .
×
×
  • Create New...