Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Łojenysiuniu ale słodziak , Izuś aż Tobie zazdraszczam takiego buziala .
  2. Potffforasy macie być grzeczne , bo przyjadę i tyłki przetrzepie . A no i nie chorować , dajcie odpocząć .
  3. Wiem , że jestem monotematyczna i się powtarzam , ale jeszcze raz sobie ulżę : Kocham Księciunia , skarbunia , słoneczko , gadzinkę i popierdólkę w jednym .
  4. Cześć potforaski . Hanusia ma się dobrze, ładnie się goi ?
  5. Witaj Biśku , chociaż wirtualnie zabiorę Ciebie na spacer .
  6. To cudo jest do zeżarcia , zacałowania , zamiziania .
  7. Cudo , cudo cudne , cudo kochane .
  8. Witam się z moją ulubioną bandą . Izuś , szarańcze dały trochę odpocząć ?
  9. Jak Twoje łapki , przeżyły kąpanie ?
  10. Papu gotowe a ja wiszę w oknie . Hanka ma się dobrze ? Dawno nic nie było o Łokerze , nie slychać go w telefonie , eksmitowałaś go czy taki się zrobił ideał ?
  11. Nawet tak nie żartuj , bo zaraz wywołasz wilka ( Cześke ) z lasu . Buziale i przytulanki wielkie jak stodoła . ( czekam aż wstanie pan B. )
  12. Spokojnego dnia bez żadnych ekscesów życzę .
  13. A jakby Cześke na te parę godzin co Ciebie nie ma , dać tam gdzie Hanka ? Ale Hanke nie wiem gdzie ?
  14. A do kompletu drugą waryjotke Klare jej daj .
  15. Przeczytałam , że zażynasz Cześke ale nie pasowało mi , że Zoranem .
  16. A masz jakieś pancerne pomieszczenie ? Izuś , ona w innym domu by wylądowała na bruku po pierwszym swoim występie .
  17. A na jaki temat się dzisiaj wściekła ? Nastąpiła zmiana w zakwaterowaniu ? Przecież było już w miare dobrze .
  18. Może być prababcia . Się nie obrażamy , akurat rottweilery fajne są . Miałam takiego sąsiada , leloch wiekszy od Myśka .
  19. Hmmm , to moźe jednak ma cóś z rottweilera .
  20. Izuś a na tych zdjęciach Hanka jakaś taka duża jest .
  21. Biedne moje pysio zblazowane . Dzisiaj już w formie ?
×
×
  • Create New...