Wiem , że jestem monotematyczna i się powtarzam , ale jeszcze raz sobie ulżę : Kocham Księciunia , skarbunia , słoneczko , gadzinkę i popierdólkę w jednym .
Papu gotowe a ja wiszę w oknie .
Hanka ma się dobrze ?
Dawno nic nie było o Łokerze , nie slychać go w telefonie , eksmitowałaś go czy taki się zrobił ideał ?