Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Bidulo moja , dobrego i spokojnego dnia życzę .
  2. Jak minęła nocka z Hanką ? Dziewczyna już ma się dobrze ?
  3. A nie obawiasz się , że Mama może już Hanki nie oddać ? Dzisiaj wyjątkowo tylko dla Ciebie buziaczki i przytulanki .
  4. Binguś mało osób do Ciebie zagląda . Jadun daje fajowe fanty , ja dolożę książki , kto poratuje psiaka zmontowaniem bazarku ?
  5. O matko , to gdzie ją zamelinowałaś ?
  6. A co dajesz do ciepłego picia ? Co podać panu B ? ( cholera poszła w długą znowu )
  7. Ale Ty wiesz , że granda - banda to bardzo pieszczotliwie jest ? Buziale dostały ?
  8. No i czemu mi to robisz ? Też zaraz chcę buziola ( od Hanki oczywiscie )
  9. Kciuki trzymamy , prosimy o odmeldowanie , że już OK . Cacola gryzę w tyłek . Buziale dla całego stada . ( O godź 7,30 pan B. zrobił jazgot , chyba o mnie mu szło )
  10. O Togaa wróciła do formy słownej . Basiu kręgosłupowi dużo zdrowia życzę .
  11. Oneczko rozpieszczasz nas ksieciuniem . Wycałuj moooocno ksieciunia w kwiatka . Nożesz ta gadzina jest do zeżarcia , dobrze , że tu dzisiaj przyszłam .
  12. Mantis ostatnio logowała się 10.11 a pw nie przechodzą . Szukamy dalej chętnego do zrobienia bazarku dla Bisia , fanty są .
  13. Ostatnio bazarek dla Bingo robiła nam Mantis , oferowała swoją pomoc na przyszłość , napisać do niej z prośbą o następny ?
  14. Brrr , ciarki mnie przeszły na samą myśl o Bingo spacerującym luzem . Bisiek jeszcze na małym plusie ale Sylwia wklei rozliczenie za ostatnie badania i zrobi się cienko finansowo .
  15. I na pocieszenie Bisia w garniturze .
  16. No i Emilia wywołała Cześkę ( wilka ) z lasu . Spokój był i się zmył .
  17. Buziale wielkie jak stodoła . Dobrego i spokojnego dnia zyczę .
  18. Hmmm , aluzje pojęłam . Myślę , że nie tylko dla mnie informacja wbrew pozorom błaha o ładnej kupce , świadczy o tym , że pies się czuje dobrze w nowym domu , nie jest zestresowany , ma apetyt i czuje się dobrze ze swoim pańciostwem .
  19. Tak sobie myślę , żeby z Bingo oczkami nie eksperymentować coby nie przedobrzyć . Bingo ma swoje lata , z narkozą lepiej nie ryzykować jeśli nie ma konieczności ratowania życia . A gdyby jednak trzeba było do okulisty to jestem za dr Garncarzem .
  20. Cudowne lekarstwo na podły nastrój .
  21. Księciuniu , chyba się bojałeś troszkę ?
  22. Jadun abolutnie masz zakaz takich myśli , że śmiejemy się z Ciebie . To nam odbija korba ze szczęścia . Mimo , że Bisio w hoteliku i w kojcu to zeszło z nas powietrze . A na zgodę poprosimy o relacje z szyszkowania .
  23. No oczywiście , że umowa będzie . Tylko czy przejdę przez kontrolę adopcyjną bo obawiam się , że będzie więcej chetnych . No i wedle Jaduna będzie wreszcie okazja sie spotkać .
  24. Faworku mam nadzieję , że szybko się zaaklimatyzujesz i będziesz szczęśliwy .
×
×
  • Create New...