Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Hmmm , jeśli Jadun zostanie eksmitowany z domu , zgłaszam się pierwsza do adoptowania Takiego Cuda ( cuda - nie cudaka ) .
  2. Lolusiu fanki rozanielone jak nie powiem co , nie będę się przy małolatach wyrażać . Buziale wielkie jak stodoła .
  3. Tak jak Iza zameldowała , Faworek został u Swoich Nowych Ludziów . Mamy obiecane zalogowanie się na dogo i mase zdjęć , bo panciu lubi aparat . Szczegółową relacje zda Tana , ja od siebie tylko dodam , że jestem bardzo na tak .
  4. Na razie to mi szczęka opadła w parter .
  5. Zapomniałam dodać , że Faworka buziakujemy mocno . Moja Ania też zauroczona Fawkiem .
  6. A ja bym chciała , żeby Magija mu załozyła różową kokardkę . Izuś dzie jezdeś ?
  7. Przepiękne , paszcza mnie sie śmieje od ucha do ucha . Iwonuś , nie dawaj mu lustra , bo się narcyz w sobie zakocha .
  8. Sylwuś , czy Bisiek je chętnie suchą karme ? Jeśli tak to może nie patrz na to co piszą na opakowaniu o ilościach tylko dawaj mu troszkę więcej . A jezeli ma opory z sucą karmą , to złożymy się na pasztetówe i będziemy mieszać coby księciunia zachęcić do przytycia .
  9. Bingo dobrze , że masz dużo loczków , też troszkę grzeją . Pewnie dobrze by było , żeby na zimę trochę Bisio obrósł tłuszczykiem ?
  10. Tak kocham tą popierdółke , że nawet różową spinke mu wybaczam .
  11. Super , że temat kurtki juz ruszony , Sylwia pisała , że dzisiaj już był przymrozek . Biśku będziesz miał ciepło w dupsie .
  12. Uwaga będzie dużymi literami , ale to jeszcze nie wyznanie : JADUN - CIESZĘ SIĘ , ŻE JESTEŚ Z BIŚKIEM .
  13. O ! dzisiaj będzie szyszowanie ? Biśku to fajowy dzień się szykuje . Jak to dobrze , że Jadun stanął na Twojej drodze .
  14. Witam moje ukochania . Już nikt nie uwierzy , że zwierzyniec to paskudy . Przecież to chodzące ideały , cały czas śpią , czasami się napiją i polecą siii .
  15. Faworku , nieszczęśniku , bój się , będziemy mieć spotkanie .
  16. Lolusiu jednak kocham Ciebie bardzo . Iwonuś posłusznie melduję , że wykopane , wysuszone i schowane na strychu . I nawet zdążyłam powtykać tulipany i te inne .
  17. Może Jadun nie zauważy , ale Izuś nie kusi Ciem , żeby Tego Faceta zacząć uwielbiać ?
  18. Zejdę przez Was na zawał , już mam galaretę zamiast serca .
  19. Nie fochaj , nie fochaj . Kosiam wszystkie , ino teraz mi Cacol uratował tycie .
  20. Dobrze , że tu przyszłam . Kocham Cacola , jest lekarstwem na całe zło .
×
×
  • Create New...