Jump to content
Dogomania

Smyku

Members
  • Posts

    4580
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Smyku

  1. Basiu dziękuję i przepraszam za swoją głupotę .
  2. Majqa , Wiesz , że przyjdzie taki dzień , że się spotkamy . A wtedy doopsko sine . Oczywiście wiem , że musiałaś bo ......................... i jeszcze dłużej . Jak już będziesz doma to głuchaj . Buziale dla szarańczy .
  3. Basiku jak dzielnie sobie tuptasz .
  4. Bisiek zaraźniku umiesz rozmiękczyć serca . Masz tego dziubola do zacałowania . Ta kurteczka jest super , doopsia mu nie zmarznie .
  5. Kota dostała coś do wszamania na krzesełku a Loluś i Inga jak takie pierdoły stoją z opuszczonymi ogonkami .
  6. No trudno , z bólem serca poczekamy .
  7. O Basik już się poczuł jak u siebie , zaczyna rozdawać karty . Basiku koty fajne są , nie jemy kotecka .
  8. Też się rozsiadam , bo juz wieczór .
  9. Było już zapoznanie Hanki z resztą stada ?
  10. Bisiu ale masz dzisiaj szczęśliwy dzień
  11. Super wiadomości , Basiku tak ma byc a nawet jeszcze lepiej .
  12. No marudy z nas , ale zakochane to trzeba wybaczyć .
  13. Nie mam prezentu dla swojego śynusia . Toguniu dawasz zdjęcia księciunia , Oneczka obiecywała psi bazar .
  14. Majqa mnie wyprzedziła , chyba czyta w moich myślach . Bingo masz szczęście , że nie umiesz czytać , przezywają Ciebie tu od ćwoków . Brrr , capnij Bisiu za nogawke .
  15. Basiku i tak trzymaj , ma byc tylko lepiej .
  16. Izunia dawaj , dawaj pikantne szczegóły z łazienki . Wy z Maćkiem róbcie swoje a Mama niech foci .
  17. Biśku , mimo wszystko jesteś szczęściarzem . Dooopsia się zaokrągliła , iskierki i radość w oczach . Jadun spadł jak gwiazdka z nieba .
  18. Basiku , chłopaku kochany , kibicuję Tobie bardzo . To czekamy dzisiaj na lekarza , bądź dzielny psiaczku .
  19. O matko , serce mi pękło . Haniutek taki zaspany czy ma takie smutne spojrzenie . Kochana sunia . A Cacol oczywiście do zeżarcia , on z tej głupooty chyba nie wyrośnie .. Smędzidła znowu nie ma , co zrobiłaś z Łokisiem ? Tematu Cześki nie poruszam , bo aż się boję .
  20. Też się juz ujawnię i tez proszę o przytulanki . Basiku cudny jesteś , teraz już będzie tylko lepiej .
  21. Oj Biśku to byle do jutra , jutro bedzie fajny dzień . Zaraz będzie trzeba płacić za hotelik a nie ma z czego . Jeszcze raz poproszę o pomoc w udzierganiu bazarku , my juz będziemy potem pilnować , podnosić i reklamować .
  22. Witam i przytulam wszystkie pięknoty .
  23. Przyszłam sobie się poprzytulać . Hanusia nie buntuje się na kubrak ? ( Po naszej rozmowie poszliśmy na siii znowu targałam 17 kilo , aż mi sie zrobilo slabo dzisiaj )
  24. Ale z Hanką tylko do przeglądu kontrolnego ?
×
×
  • Create New...